İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.054,2200
 • EURO
  $0,9867
 • ALTIN
  $43.676,5100
 • BIST
  $160,3000
Otomatik Tente Şemsiye istanbul

Otomatik Tente Şemsiye istanbul

Otomatik tente şemsiye istanbul tente, branda ve çadır ürünleri sektöründe oldukça hareketli günlerin yaşandığı bu mevsimlerde her geçen gün yeni modelleri üretilmektedir. Güneş ışınlarından gelen zararlı ultraviyole ışınlarının etkilerinden korunmak ve yağmurlu havalarda açık alanlarda oturabilmek için tasarlanmış birçok çeşidi bulunmaktadır. Otomatik olarak açılıp kapanması sayesinde zorlanmadan, yorulmadan kolayca bir düzenek yardımıyla şemsiyenin açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. […]

Otomatik tente şemsiye istanbul tente, branda ve çadır ürünleri sektöründe oldukça hareketli günlerin yaşandığı bu mevsimlerde her geçen gün yeni modelleri üretilmektedir. Güneş ışınlarından gelen zararlı ultraviyole ışınlarının etkilerinden korunmak ve yağmurlu havalarda açık alanlarda oturabilmek için tasarlanmış birçok çeşidi bulunmaktadır. Otomatik olarak açılıp kapanması sayesinde zorlanmadan, yorulmadan kolayca bir düzenek yardımıyla şemsiyenin açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Her türlü tente ve branda şemsiyede otomatik düzenek kullanılan modeli üretilmektedir.

Otomatik Tente Şemsiye Nerelerde Kullanılır?

Otomatik tente şemsiye istanbul firması olarak tente ve branda ürünlerinin kumaşı özel olarak üretilen yağmur geçirmez, güneşin X R ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlayan ve yukarıdan masanıza düşmesi muhtemel toz, yaprak, börtü, böcek gibi şeylerden koruma amaçlı kurulmaktadır. Tasarlanan otomatik branda tente ve şemsiyeler cafe ve restoranların yarı açık bölümlerinin üst kısımlarına monte edilerek kullanılır. Dükkân ve mağazaların camekân kısımlarına kurulan otomatik tente şemsiyeler mağazalarda bulunan ürünlerin güneşten zarar görmesini ve bozulmasını ya da her hangi bir tahribata uğramasını önlemek amacı ile monte edilerek kullanılır.

Ev ve Bahçe İçin Otomatik Tenteler

Otomatik tente şemsiye istanbul şirketinin en çok ürün tasarlayıp, sattığı yerler arasında evlerin balkon kısımları ile bahçelerindeki oturma ve kapalı alana ihtiyaç duyulan yerlerde bulunmaktadır. Evlerin balkon ya da teras tarzı bölümlerinde oldukça rahat ve kullanışlı bir gölgelik olarak kullanılmaktadır. Evlerin balkonlarında bulunan eski tabiri ile tel dolap dediğimiz erzak dolabı ya da masa sandalyelerin bulunduğu kısma vuran sepken yağmur ve güneşten etkilenmesi önlenerek, istenilen durumlarda otomatik olarak açılıp kapanabilmesi ile talepleri çoğalmaktadır. Bahçelerde ise oturma grubu ve eşyalarınızın bulunduğu bölüme montajı yapılan otomatik tentelerin kışın ya da kullanılmayan zamanlarda kapatılarak muhafazası mümkündür.

Açık Alan İşletmeleri Ve Çay Bahçelerinde Kullanımı

Otomatik tente şemsiye istanbul firmasının park ve bahçelerde de en çok göze çarpan modellerinden biri olan otomatik branda ve tente şemsiyeleri olmaktadır. Kişilerin güneş ışınlarına maruz kalmadan parklarda ve çay bahçelerinde oturması ve çay kahve keyfi yapması amaçlanır. Sadece gölgelik olarak değil de çiseleyen yağmurun altında da şemsiye korumasında oturmanız mümkündür. Ağaç ve yukarılardan düşebilecek yaprak, toz, böcek gibi istenmeyen bir takım şeylerin çay ve yemeğinize düşmesini önlemek amacıyla branda tente ve çadır ürünleri çok kullanışlı bir materyal olarak hayatımıza girmiştir. Her çeşit ve renginin bulunduğu mağaza ve online alışveriş için web sitelerinde sizlerin hizmetinde bulunmaktadır.

Branda Tenteler Bahar Ve Yaz Ayları İçin Mükemmel

Otomatik tente şemsiye istanbul firmasının tam da mevsimi dediğimiz dönemleri olan günümüzde şemsiyelere olan yoğun ilgi ve talepler doğrultusunda tasarımları devam etmektedir. En yeni model tasarımları ile otomatik tente şemşiye çeşitlerinin bulunduğu web siteleri bir telefonunuz kadar yakınınızda olmakla beraber, evinizden beğenme şansına da sahipsiniz. İstenilen renk ve desenlerdeki tenteler, evinizin ya da iş yerinizin ölçüleri neticesinde dikilen branda ve tente şemsiyelerin renk seçimini yaparken evinizin ya da mekânınızın renklerine uygun tonlarda seçim yapmanız görüntünün daha şık durmasını sağlamaktadır. Kalınlığı ve fiyatının seçimi de sizin tercihleriniz sonucunda belirlenmektedir.

Otomatik Tente Edinin

Otomatik tente şemsiye istanbul mağazasının en yeni modellerinden seçim yaparak balkon, bahçe ya da iş yerleriniz ile tüm ihtiyaç duyulan yerlerde kullanımı mümkündür. Sizlerin tercihleri ile tasarlanmış ve usta ellerde dikilerek montaj edilen otomatik branda ve tente şemsiyelere sizlerde sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?