İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Otomatik Tente Sistemleri istanbul

Otomatik Tente Sistemleri istanbul

Günlük hayatı kolaylaştıran birçok teknolojik ürün üretiliyor. Son zamanlarda tente sistemleri kendini geliştirerek farklı birçok modelde karşımıza çıkıyor. Günümüzde daha modernize edilmiş hali ile kullanılıyor ve daha şık tasarımlar ile buluşuyor. Tente ve branda sistemleri geçmiş yıllarda daha farklı şekillerde kullanılıyordu. Günümüzde görsellik açısından ve kullanımı açısından daha farklı özellikler eklenerek kullanılıyor. Geniş kitlelere hitap […]

Günlük hayatı kolaylaştıran birçok teknolojik ürün üretiliyor. Son zamanlarda tente sistemleri kendini geliştirerek farklı birçok modelde karşımıza çıkıyor. Günümüzde daha modernize edilmiş hali ile kullanılıyor ve daha şık tasarımlar ile buluşuyor. Tente ve branda sistemleri geçmiş yıllarda daha farklı şekillerde kullanılıyordu. Günümüzde görsellik açısından ve kullanımı açısından daha farklı özellikler eklenerek kullanılıyor. Geniş kitlelere hitap eden, kullanım kolaylığı sayesinde tercih edilen tente ve branda sistemleri, hem işletme hem özel mülklerde tercih ediliyor. Sağlamış olduğu avantaj ve portatif yapısı ile hayatı kolaylaştıran nitelikte ürünlerdir.

Tente Kullanım Alanları

Tente birçok farklı alanda kullanılıyor. Hem özel hem işletmelerin vazgeçilmez bir korunma sistemidir. Kötü hava koşullarına karşı bulunduğu ortamı koruyucu bir özelliğe sahiptir. Kış bahçesi tasarımlarında tente modelleri tercih edilir. Büyük fuar ve sergi açılışlarında tente sistemleri kullanılır. İşletmelerde kafe ve bahçelerin kapatılması amacı ile tente sistemleri tercih ediliyor. Birçok farklı alanda kullanımı mevcuttur. Branda ve tente sistemleri, küçük çaplı market ve bakkalların kapı ve pencerelerin de güneşten korumak amaçlı kullanılır. Daha büyük alışveriş merkezleri için büyük tente sistemleri tercih edilir. Evlerde balkon ve teraslarda özel alan oluşturmak için kullanılır. Güneşten ve yağmurdan koruyucu özelliği vardır. Açık alanlarda hem yaz hem kış için odacıklar oluşturulmasını sağlar. Farklı alanlarda farklı amaçlarla kullanılan tente sistemleri, modernize edilmiş ve görsel olarak daha güzel özellikleri ile birçok kişiye hitap etmeye devam ediyor.

Tente Modelleri

Tente modelleri teknolojik gelişmeler üzerinde barındırıyor. Karpuz dilim tente modeli, elle açılır manuel bir tente çeşididir. Genellikle küçük çaplı işletme ve evlerin pencerelerinde güneşten korumak amaçlı kullanılır. Şeffaf branda ve tente sistemleri, kafelerde ve restoranlarda kış bahçesi olarak tercih edilir. Özel mülklerin bahçelerinde de kullanımı mümkündür. Şeffaf olduğu için dışarı ile temas kesilmez. Bu sayede muhteşem bir kış bahçe tarımı için şeffaf branda sistemleri kullanılır. Her türlü tasarım ve model tercih edilebileceği gibi, özel boyutlarda üretilmesi mümkündür. Firmalar üzerine logo basımı yaptırarak kendi alanlarında rahat bir şekilde kullanabilir. Genellikle tente ve branda sistemleri kafelerin yazlık ve kışlık mekânlarında kullanılıyor.

Otomatik Tente İstemi

Teknolojik birçok gelişmeyi üzerinde barındıran otomatik tente sistemi, kolay kullanımı ve pratik yapısı ile işletmelerinin en büyük tercihi haline geliyor. Otomatik tente sistemleri, pergola olarak da adlandırılıyor. Tek bir tuş ile açılıp kapanabilen, insana kullanım kolaylığı sunan tente sistemidir. Otomatik tente sistemlerinde yukarıya doğru sarıldığı zaman tente tamamıyla ortadan kalkıyor. Bu şekilde yaz aylarında rahat bir şekilde açıkhava olarak kullanılabilir. Aynı şekilde pergola sistemi çalıştırıldığı zaman tente kapanıyor. Kış ayları için kapalı bir şekilde kullanmak mümkündür. Manuel olarak kullanılmadığı için, işletmeler tarafından tercih edilir. Pratik bir yapıda tasarlandığı için günlük hayatı kolaylaştırıyor. Otomatik pergola sistemleri, işletmelerin en büyük tercihi olmaya devam ediyor. Otomatik tente sistemleri istanbul üretici firması olarak, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üretmeye devam ediyoruz.

Firmamızda Uygun Fiyatlı Tenteler Mevcut

Otomatik tente sistemleri istanbul üreticisi olarak faaliyet sürdüren firmamız, birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. Otomatik tente sistemleri tarafımızda en iyi şekilde üretilip sizlere sunuluyor. Her ihtiyaca uygun tente sistemleri firmamızda uygun fiyatlı olarak sizleri bekliyor. Sizlerde kaliteli ürünlere sahip olabilmek için, otomatik tente sistemleri istanbul üreticisi olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız, kaliteli ürünlerimiz, uygun fiyatlı yapımız ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?