İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Pendik Branda Tente

Pendik Branda Tente

Yaygın bir kullanım alanına sahip olan branda, tente kullanımının vazgeçilmez ana ürünüdür. Isı ve ışığa karşı son derece dayanıklı kumaşlardan üretilen bu ürünler işletmelerin açık mekanlarında kullanılır. Branda üretiminde kullanılan kaliteli kumaşlar kullanıldıkları alanlarda dekoratif bir görüntü sağladığı gibi bu alanları su ve güneş ışınlarına karşı korur. Brandalar en çok cafe ve işletmelerin dış mekanlarında, […]

Yaygın bir kullanım alanına sahip olan branda, tente kullanımının vazgeçilmez ana ürünüdür. Isı ve ışığa karşı son derece dayanıklı kumaşlardan üretilen bu ürünler işletmelerin açık mekanlarında kullanılır. Branda üretiminde kullanılan kaliteli kumaşlar kullanıldıkları alanlarda dekoratif bir görüntü sağladığı gibi bu alanları su ve güneş ışınlarına karşı korur.

Brandalar en çok cafe ve işletmelerin dış mekanlarında, kumsallarda, bahçelerde, tekne araçlarında ve teraslarda kullanılır. Kullanıldığı alanı olumsuz hava koşullarına karşı koruyarak insanların burada keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur.  Branda kullanılarak tasarlanan birçok ürün bulunur. Bu ürünler içerisinde en önemli yere sahip olan sistem ise tente sistemleridir. Pendik Branda tente ihtiyacınız doğrultusunda sizlere istediğiniz modelde tente sistemleri tasarlar.

Branda Kullanım Alanı

Dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan üretilen brandalar yaygın bir kullanım alanına sahip olmakla beraber geniş ürün yelpazesine sahiptir. Brandaların renkleri, desenleri, kullanılan kumaş yapısı, kullanılan PVC kumaşlar, iplikleri kullanım alanına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Brandalar birçok sektörde tercih edilerek gölgelendirme ve tente sistemleri için tercih edilir. Teknik donanıma sahip malzeme kullanılarak hazırlanan brandaların kullanım alanları şu şekildedir:

 • Sabit tente
 • Raylı tente
 • Körüklü tente ve mafsallı tente
 • Kış bahçesi brandası
 • Kamelya ve bahçe brandası
 • Kapalı spor salonları ve depo çadırları
 • Plaj şemsiyesi
 • Doğal afetler sırasında kullanılacak olan iskan çadırları branda kumaşı ile yapılır.

ESSE ÇİT SİSTEMLERİ SPOR TESİSLERİ ve EKİPM. İNŞ. SAN. ve TİC LTD. ŞTİ.

Branda Yapımında Kullanılan Kumaşlar Hangileridir?

Branda branda kumaşı özel su ve ışık geçirmeyen ürünler kullanılarak hazırlanır. Bu özelliğinden dolayı kullanım alanı her geçen gün artış gösteriyor. Branda yapımında kullanılan kumaşlar içerisinde akrilik, pamuklu, polyester, PVC, tentelik ve pilsa türü kumaşlar kullanılır. Her sektör kullanım alanı doğrultusunda branda tente kumaşı tercih eder. Kumaşların kalitesi arttıkça fiyatları da farklılık gösterir. Branda kullanıcıları özel olarak hazırlanan ve tasarlanan bu odalardan istediği renk ve kalitede ürün satın alabilir. İnsanlara uygun tercihler yapabilmesi için birçok seçenek sunan branda üreticileri her geçen gün garantili ürünlerle ve farklı kumaş türleri ile cazip seçenekler sunuyor. Pendik Branda tente kişiye özel kumaş dokusuna sahip seçeneklerle yardımcı oluyor.

PVC Kaplı Branda

Polivinil klorür malzemesi kullanılarak hazırlanan PVC kaplı brandalar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Her ihtiyaca karşılık üretilen bu branda kumaşı dayanıklı olmasının yanında esnek kumaş özelliği ile de dikkat çekiyor. Bu nedenle kolay şekil alabilen PVC kaplı brandalar her sektörde kullanılabilir. istenilen renk ve ebatlarda üretilen PVC kaplı branda var özellikle çocukların kullanabileceği aktive alanlarında ve çadır malzemelerinde kullanılır. Yapısından dolayı göz dolduran bu ürün mukavemeti sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılır. Su geçirmeyen PVC kaplı branda solmayan bir özelliğe sahiptir. Pendik Branda tente istediğiniz kumaş özelliğine sahip branda tente üretimi gerçekleştirir.

Sabit Tente

Branda kumaşının en çok kullanıldığı tente sistemleri içerisinde yer alan sabit tente hem kurulumu hem de kullanımı kolay bir üründür. Günümüz teknolojisi ve gelişmiş sistemleri ile üretilen sabit tenteler işletmelerin vazgeçilmez ürünleri içerisinde yer alır. Zengin renk seçeneğine sahip olan bu ürün istenilen her modelde tasarlanabilir. Yaşam alanlarını canlı renk görüntüsü ile dekoratif bir hale getiren sabit tente dayanıklı ve kaliteli branda kumaşı ile hazırlanır. Bu nedenle yağmurlu ve güneşli havalarda üstün koruyucu özelliğe sahiptir. Bahçe, cafe, iş yerleri, restoran ve otel gibi alanların dış kısımlarında kullanılan sabit tenteler şık bir görüntüsü ile de dikkatleri çekiyor.

Doğan Branda Tente & Pergola Sistemleri - Home | Facebook

Branda Fiyatları

Su geçirmeyen sağlam kumaşların kullanıldığı brandalar her sektörün vazgeçilmez popüler ürünleri arasında yerini alır. Özellikle işletmeler tarafından açık alanlarda kullanılan branda tente kumaşları insanlara açık hava keyfi yaşama imkânı tanır. Estetik ve canlı görüntüsünün yanında kullanışlı ve koruyucu özelliği ile brandalar her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Bu doğrultuda firmalar insanların ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kullandıkları kaliteli kumaşlarla branda üretimi gerçekleştiriyor. Branda fiyatı tercih edilen kumaşın kalitesi, modeli ve ürünün boyutları doğrultusunda değişkenlik gösterir. Uzun süre sorunsuz ve güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz branda tente kumaşlarını firmamızdan istediğiniz ölçü ve ebatlarda temin edebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?