İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Pergola Tente istanbul

Pergola Tente istanbul

Pergola tente istanbul ilinde faaliyet gösteren firmamızdan değişik tarzlarda yapılan pergolaları bulabilirsiniz. Pergolalar üstü açık dış mekân oturma yapıları olarak tanımlanabilir. Pergola sistemleri her türlü hava koşullarına göre kullanıcı tarafından ayarlanabilen sistemlerdir. Pergola çeşidi olan pergola otomatik tenteler ile her türlü koşulda aktif olarak kullanılabilirler. Güneşli sıcak yaz aylarında gölge için, yağışlı soğuk kış aylarında […]

Pergola tente istanbul ilinde faaliyet gösteren firmamızdan değişik tarzlarda yapılan pergolaları bulabilirsiniz. Pergolalar üstü açık dış mekân oturma yapıları olarak tanımlanabilir. Pergola sistemleri her türlü hava koşullarına göre kullanıcı tarafından ayarlanabilen sistemlerdir. Pergola çeşidi olan pergola otomatik tenteler ile her türlü koşulda aktif olarak kullanılabilirler. Güneşli sıcak yaz aylarında gölge için, yağışlı soğuk kış aylarında karın güzel manzarasından bu yapılar sayesinde yararlanabilirsiniz. Pergola tenteler ile mevsim şartlarına göre uygun şekilde bir ortama sahip olabilirsiniz.

Pergola Tentenin Özellikleri

Pergola tente istanbul da tente ile ilgili bütün ürün seçenekleri ile hizmet alabilirsiniz. Pergola İtalyanca “pergule” kelimesinden türetilmiştir ve İtalyancada ise gölgelik anlamına gelir. İtalyanca sayesinde tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren bir kelime haline gelmiştir. Pergola tente sistemi ile yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar kapatılabilmektedir. Pergola tente, özel tente kumaşı ile yazları güneş ışınlarından, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez tente kumaşı ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak kullanılan oldukça kullanışlı bir tente sistemidir. Pergola dost mekân oturma birimi olarak adlandırılsa da günden güne gelişen teknoloji ile birlikte pergola sadece sıradan oturma birimi olarak adlandırmak yetersiz olacaktır. Pergola ileri düzeyde kurgulanmış ve son teknoloji ile donatılmış modern bir oturma birimidir. Pergola teknolojinin sağladığı her türlü imkândan yararlanılarak geliştirilmesi sayesinde, kişiler dış mekânın bütün imkânlarından sonuna kadar faydalanılırlar.

Modern Dış Mekân Oturma Üniteleri Pergola

Pergola tente istanbul da en anlamlı tanımı ile modern dış mekân oturma ünitelerinden bir tanesi Pergola tenteler mevcuttur. Eğer dış mekânlarda, üzerinde söz sahibi ve hâkimiyet kurabileceğiniz bir oturma ünitesine ihtiyaç duyuyorsanız, bu isteğinize pergola tenteler karşılayabilir. Çünkü pergola yapılar, dilediğiniz her mekânda ihtiyaçları sonuna kadar karşılayan yapılardır. Dış mekânlardan esnek bir şekilde yararlanmak için dizayn edilmiş bu yapıların en güzel yanı, ürünlerin tamamen sizin kontrolünüzde olmasıdır. Bu özellikleri ile pergola yapıları yaz, kış her mevsim de yararlanabilirsiniz. Bu yapılar ile her mevsim koruma sağlayarak dışardan da her zaman yararlanmayı sağlayacak modern dizayn edilmiş ürünlerdir.

Pergola Tente Kullanım Avantajları

Pergola tente istanbul da tentenin oluşturduğu tüm avantajlardan yararlanabileceğiniz modern ve kullanışlı pergola tente yapılarının üretimini yapmaktadır. Pergola yapılar oldukça dayanıklı ürünlerdir, yapısında karaçam veya Rus çamı kullanılmaktadır. Duruma göre en kaliteli ve dayanıklı ağaç cinsi olarak tik ağacı da kullanılabilir. Tik ağacının 50 yıl kadar ömrü vardır, buda pergola yapıları uzun yıllar kullanma avantajı sağlar. Pergola tente sistemleri istenilen her alana göre yapılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak pergola yapının etrafı cam balkon sistemleri ile kapatılıp tente sistemini açılır kapanır kış bahçesine dönüştürebilirsiniz. Pergola yapının istenilen zamanda açılır kapanma özelliği ile yazın gündüzleri gölgelik gibi kullanıp akşam yıldızları seyredebilirsiniz. Yaz ve kış aylarında ölümsüz hava koşullarına karşı tam bir koruma sağlamaktadır. Oldukça dayanıklı ve kullanışlı ürünlerdir.

Pergola Tente Kullanım Alanları ve Fiyatı

Pergola tente istanbul da birçok kullanım alanına sahip pergola yapıları uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Kullanılan malzeme cinsine, malzeme kalitesine, ebatlara ve fonksiyonelliklerine göre pergola tente fiyatları değişkenlik göstermektedir. Pergola tente, oto galerin önünde, restoran, kafe ve benzer işletmelerin önlerinde, ev, balkon, işyeri, okul gibi alanların önünde, villa, konut gibi yapıların teraslarında, otogar, sergi alanları, pazarlar, bekleme ve dinlenme alanları gibi birçok alanda kullanıma uygun ürünlerdir. Ayrıca kış bahçelerinde kullanılmaya elverişli yapılardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?