İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Pergola Tente Kadıköy

Pergola Tente Kadıköy

Son yıllarda popülaritesi oldukça artan tente sistemleri hemen hemen her alanda birçok avantaj sunan sistemlerdir. Tente İtalyanca bir kelimedir. Türkçe karşılığı ile çadır demektir. Tente sistemleri, kafe, restoran, kafeterya, okul, cami, havuz, mağaza, butik gibi alanların yağmur, rüzgâr, kar, güneş gibi çeşitli meteorolojik olaylardan korunmasını sağlamak için üretilmişlerdir. Mafsallı tente sistemleri, Körüklü tente sistemleri, Motorlu […]

Son yıllarda popülaritesi oldukça artan tente sistemleri hemen hemen her alanda birçok avantaj sunan sistemlerdir. Tente İtalyanca bir kelimedir. Türkçe karşılığı ile çadır demektir. Tente sistemleri, kafe, restoran, kafeterya, okul, cami, havuz, mağaza, butik gibi alanların yağmur, rüzgâr, kar, güneş gibi çeşitli meteorolojik olaylardan korunmasını sağlamak için üretilmişlerdir.

 • Mafsallı tente sistemleri,
 • Körüklü tente sistemleri,
 • Motorlu tente sistemleri,
 • Kasetli tente sistemleri,
 • Pergola tente sistemleri,
 • Sabit dekoratif tente sistemleri,
 • Çift açılır tente sistemleri tente çeşitlerine örnektir.

Pergola tente en çok tercih edilen tente sistemlerindendir. Pergola İtalyancada gölgelik anlamına gelir. Pergola tente sistemleri ise açılır kapanır özelliği bulunan tente sistemlerinden oldukları için birçok alanda kullanımı yaygın olan tente sistemidir. Pergola tente Kadıköy ilçesinde birçok işletme ve evde kullanılır.

Pergola Tente Sistemleri Özellikleri

Pergola tente sistemleri sahip olduğu özellikler nedeniyle birçok kullanım alanında karşımıza çıkan tente sistemleridir. Pergola tente sistemleri açılır kapanır özelliğe sahip tente sistemleri arasındadır. Bu özelliği sayesinde istenildiği zaman açılıp kapatılabilirler. Pergola tente sistemleri, uzaktan kumanda sistemine sahip bir tente sistemidir.

Uzaktan kumandası sayesinde tek bir tuşla komuta edilebilirler. Böylece kullanıcıların ekstra bir efor sarf etmeden tenteyi kullanması mümkün hale gelir. Kullanımı son derece rahat ve pratiktir. Bunların yanı sıra, pergola tente sistemleri alüminyum veya ahşap malzemelerden üretilirler. Alüminyum malzemeler daha sağlam olduğu için tenteyi daha dayanıklı kılarlar.

Böylece pergola tentelerin uzun ömürlü olduğundan söz edebiliriz. Pergola tente sistemleri, renk renk çeşitlere sahiptir. Kullanıldığı ortamın dekoratif bir görünüm elde etmesine katkı sağlayan pergola sistemlerinin led ışıklı olanları da mevcuttur. Işıklı pergola tenteler, estetik bir kazandırırken ortamın aydınlatılmasına da yardım ederler.

Pergola Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Kullanımına en çok rastlanan tente sistemlerinden pergola tente sistemlerine birçok işletme ve evde mümkündür. Pergola tenteler kazandırdıkları çeşitli olanaklarla işletmelerin ve evlerin tercih sebebi haline gelmiştir. Pergola tente sistemleri, restoran, kafe, kafeterya, mağaza ve butik, havuz, okul gibi alanlarda kullanılır.

Bunlara ek olarak, ev tipi pergola tenteler de mevcuttur. Evlerin teraslarında, balkonlarında, bahçelerinde pergola tenteler sıklıkla kullanılır. Pergola tente Kadıköy kafe ve restoranlarında sunmuş olduğu avantajlar sebebiyle sıklıkla kullanılır.

Pergola Tente Sistemleri Avantajları

Tente sistemleri arasında en çok avantaj sunan özelliklere sahip tente çeşidi pergola tente sistemleridir. Pergola tentelerin avantajları saymakla bitmez. Pergola tente sistemleri, yazın güneşin yakıcı sıcağından koruyarak güneşlik görevini üstlenir. Kışın ise yağmur ve karın olumsuz özelliklerinden koruyarak yağmurluk işlevi görürler.

Bu sayede işletmelerin yağmurluk ve güneşlik ihtiyacını karşılayarak ekonomik avantaj sağlarlar. Dayanıklı alüminyum malzemelerden üretildikleri için pergola tentelerin ömürleri son derece uzandır. Uzaktan kumanda mekanizmasına sahip oldukları için, tek bir tuşla açılıp kapanabilirler. Yani kullanımları oldukça pratiktir.

Bunlara ek olarak, açılır kapanır özellikleri bulunduğu için temizlenmesi ve bakımı da bir o kadar pratiktir.  Ayrıca ısı izolasyonuna da yardım ederek ortamın sıcaklığının korunmasına katkı sağlarlar. Işıklı pergola tenteler, bulunduğu ortamın aydınlatılmasına yardımcı olarak aydınlatma tasarrufu sağlarlar. Bu avantajların yanı sıra, estetiklik katma açısından da birçok avantaja sahiptirler. Bulundukları ortamı modern ve dekoratif hale getirirler.

Pergola Tente Sistemleri Kullanım Amaçları

Pergola tente sistemleri en çok tercih edilen tente sistemleridir. Pergola tente sistemlerinin birçok tercih edilme sebebi bulunur. İlk olarak pergola sistemleri, uzaktan kumanda mekanizmasına sahip olmalarından dolayı manuel tente sistemlerine göre daha pratik bir kullanım sağlarlar.

Ayrıca açılır kapanır bir mekanizmaya sahip oldukları için gerektiğinde tek bir tuşla açılıp kapatabilirler. Bunlara ek olarak, kullanıldığı ortamın çeşitli meteorolojik olaylardan korunmasını sağlarlar. Kullanımı oldukça pratik olan pergola tente sistemleri, estetik ve modern bir görünüm sağladıkları için dekorasyon amacıyla da tercih edilir.

Pergola Tente Sistemleri Fiyatları

Pergola tente sistemleri birçok farklı alanda, birçok farklı kullanım amaçlarıyla kullanılır. Pergola tentelerin fiyatları bazı unsurlara göre değişiklik gösterir. Pergola tentenin kalitesi, pratikliği, boyutu, işlevselliği gibi unsurlar fiyatı üzerinde etkilidir. Pergola tente Kadıköy, Ataşehir gibi istanbul ilçesinde, farklı fiyatlarda karşımıza çıkar. Birbirinden farklı çeşit ve işlevde pergola tente sistemlerine ulaşmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?