İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Pergola Tente Sistemi Ataşehir

Pergola Tente Sistemi Ataşehir

Pergola tente sistemleri bir tente sistemi çeşididir. Öncelikle tente sistemlerinin ne olduğunu açıklamak gerekirse; tente sistemleri, kullanıldığı kafe, restoran, mağaza, kafeterya, AVM, market, otel, tiyatro ve sinema girişi, balkon, teras, bahçe gibi alanlara güneş ışınlarından, yağmurdan, kardan, fırtınadan koruma sağlarlar. Böylece daha güvenli ve konforlu bir ortam elde edilir. Tente sistemlerinin kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte çeşitleri […]

Pergola tente sistemleri bir tente sistemi çeşididir. Öncelikle tente sistemlerinin ne olduğunu açıklamak gerekirse; tente sistemleri, kullanıldığı kafe, restoran, mağaza, kafeterya, AVM, market, otel, tiyatro ve sinema girişi, balkon, teras, bahçe gibi alanlara güneş ışınlarından, yağmurdan, kardan, fırtınadan koruma sağlarlar. Böylece daha güvenli ve konforlu bir ortam elde edilir. Tente sistemlerinin kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte çeşitleri de artmıştır.

Tente sistemleri pergola tente, mafsallı tente, otomatik tente, körüklü tente, çift açılır tente, sabit dekoratif tente, kasetli tente gibi çeşitlere ayrılır. Pergola tente sistemleri kullanımı en yaygın olan tente çeşitlerindendir. Otomatik olarak açılıp kapanma mekanizmasına sahip olan pergola tenteler kullanıcılara birçok olanak sundukları için hemen hemen her alanda kullanılabilirler. Pergola tente sistemi Ataşehir, Pendik, Kadıköy, Esenyurt gibi istanbul merkezinde ve ilçelerinde kullanımının yanı sıra Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında sıklıkla tercih edilir.

Öztürk Tente | Çorlu Tente | Çorlu Pergola | Çorlu Öztürk Tente Ve Pergola Sistemleri | Çorlu Öztürk Tente | Çorlu Öztürk Pergola | Mafsallı Tente | Körüklü Tente | Pergola Sistemleri |

Pergola Tente Sistemi Özellikleri

Pergola tente sistemlerinin en çok tercih edilen tente sistemlerinden olmasının sebebi birçok özelliğe sahip olmasıdır. Öncelikle, pergola tenteler açılır kapanır bir mekanizmaya sahiptirler. Uzaktan kumanda sistemi ile tek bir tuşa basarak açılıp kapanan pergola tentelerin kullanımı son derece kolaydır. Pergola tente sistemleri, alüminyum ya da ahşap malzemeler kullanılarak imal edilir. Ancak alüminyum malzemeler ahşap malzemelere göre dış etkilere karşı daha dayanıklı olduklarından daha çok tercih edilirler.

Bu sebeple, pergola sistemleri uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Pergola tente sistemleri, farklı renk ve tasarımlarda üretilerek kullanıldığı alanın estetik ve modern bir görünüm elde etmesine destek olurlar. Uzaktan kumandalı modellerinin yanı sıra ışıklı modelleri de bulunur. Işıklı pergola tenteler dekoratifliğinin ve fonksiyonelliğinin yanında aydınlatma özelliklerine de sahiptirler. Birçok farklı özellikle bezenmiş pergola tente sistemi Ataşehir ve diğer ilçelerde çok fazla kullanılır.

Pergola Tente Kullanım Amaçları

Pergola tente sistemleri, birçok tente çeşidine göre daha fazla özelliğe sahiptir. Bu sebeple en çok kullanılan tente sistemlerindendir. Pergola tentelerini kullanma amaçları çeşitlilik gösterir. Öncelikle kullanıldığı ortamı çeşitli dış etkenlerin olumsuz etkilerinden korumak amacıyla kullanılırlar. Böylece daha konforlu ve güvenli bir ortam elde edilir.

Ayrıca dış alanların da kullanım alanlarına katılarak daha geniş bir kullanım alanı elde etmek amacıyla da kullanılır. Bunların yanı sıra, kullanıldığı alanın daha modern ve daha şık görünmesini sağlamak amacıyla da tercih edilirler. Bunlara ek olarak, bahçelerde kullanılan pergola tentelerin etrafı camlarla kaplatılarak kış bahçesi elde edilebilir. Özellikle kış aylarını seven kişiler pergola tenteleri bu amaçla da tercih edebilir.

Pergola Tente Sistemi Kullanım Alanları

Sağladığı çeşitli olanaklar ile günümüzde birçok işletmede kullanılan pergola tente sistemlerinin evlerde kullanımı da oldukça yaygındır. Özellikle kafelerde, marketlerde, kafeteryalarda, kahvaltı salonlarında, tiyatro ve sinema girişlerinde, havuz tesislerinde, restoranlarda, mağazalarda kullanımı tercih edilir. Bunun yanında evlerin verandalarında, teraslarında, balkonlarında, yaz ve kış bahçelerinde de pergola tenteler kullanılır. Pergola tente sistemi Ataşehir merkezinde ve çevresinde çok sayıda işletme ve ev sahibi tarafından kullanımı tercih edilen tente çeşitlerindendir.

Pergola Tente Sistemi Avantajları

Pergola tente sistemlerinin avantajları saymakla bitmez. Öncelikle tentelerin temel avantajı olan kullanıldığı ortamı çeşitli dış etkilerden koruma avantajını pergola tente sistemleri de sağlarlar. Fakat uzaktan kumanda sistemine sahip oldukları için manuel tente çeşitlerine göre daha kolay açılıp kapanacaklarından bunu daha kolay ve pratik bir şekilde yerine getirirler. Tek bir tuşla hareket eden mekanizmaya sahip oldukları için temizlik ve bakımları da o derece kolay olur.

Ayrıca son derece dayanıklı alüminyum malzemelerden üretildikleri için yaz kış tam koruma sağlarlar ve uzun ömürlüdürler. Bunların yanı sıra renk renk ve çeşit çeşit üretilen pergola tente sistemleri, kullanıldıkları ortamın daha şık ve Avrupai görünmesine katkı sağlarlar. Buna ek olarak, ısı izolasyonuna da yardım ederler. Bu sayede kullanıldıkları ortamın ısısının korunmasına yardımcı olurlar. Sunduğu bu tür avantajlarla pergola tente sistemi Ataşehir, Kadıköy, Esenyurt gibi ilçelerde en çok tercih edilen tente sistemlerindendir.

Işıklı Pergola Tente Sistemleri

Pergola Tente Sistemi Fiyatları

Pergola tente sistemlerinin fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Örneğin tentenin kalitesi, boyutu, işlevselliği, işçiliği, uzaktan kumanda sisteminin özellikleri gibi faktörler fiyatı belirleyici unsurlardandır. Her bütçeye hitap edecek fiyat aralığında pergola tenteler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?