İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Pergola Tente Sistemi Kadıköy

Pergola Tente Sistemi Kadıköy

Pergola kelimesi İtalyanca bir kelimedir ve Latince’de saçak anlamına gelen pergule kelimesinden gelir. Pergolanın Türkçe karşılığı ise gölgelik demektir. Pergola tente sistemi bir çeşit tente sistemidir. Tente kelimesi de yine İtalyanca bir kelimedir ve gölge anlamına gelir. Tente sistemleri genel olarak kafeleri, restoranları, kafeteryaları, mağazaları, butikleri, havuz tesislerini, yaz ve kış bahçelerini, balkonları, terasları güneş, […]

Pergola kelimesi İtalyanca bir kelimedir ve Latince’de saçak anlamına gelen pergule kelimesinden gelir. Pergolanın Türkçe karşılığı ise gölgelik demektir. Pergola tente sistemi bir çeşit tente sistemidir. Tente kelimesi de yine İtalyanca bir kelimedir ve gölge anlamına gelir. Tente sistemleri genel olarak kafeleri, restoranları, kafeteryaları, mağazaları, butikleri, havuz tesislerini, yaz ve kış bahçelerini, balkonları, terasları güneş, yağmur, kar gibi çeşitli meteorolojik hava olaylarından korumak amacıyla üretilmiştir.

Pergola tente sistemleri, mafsallı tente sistemleri, otomatik tente sistemleri, sabit dekoratif tente sistemleri, körüklü tente sistemleri tente sistemi çeşitleridir. Pergola tente sistemi Kadıköy, Pendik, Ataşehir gibi istanbul il ve içelerinde oldukça kullanımı yaygın olan tente sistemleridir. Açılır kapanır özellikte olan pergola tente sistemleri kullanıcılara pratiklik ve konfor açısından birçok avantaj kazandırır.

Pergola Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Pergola tente sistemleri sağladığı birçok avantaj ile işletmelerde ve evlerde en çok tercih edilen tente sistemlerindendir. Özellikle pratikliği sebebiyle hemen hemen her alanda kullanılabilir. Pergola tentelerin uzaktan kumanda ile açılır kapanıklık özelliği manuel  tente sistemlerine göre daha çok avantaj getirdiğinden birçok alanda kullanılması yaygındır. Pergola tente sistemleri genellikle kafe, restoran, kahvaltı salonu, lokanta, mağaza ve butiklerde kullanılır.

Bunun yanında havuz tesisleri gibi kalabalık alanlarda da tercih edilen tente sistemlerindendir. Ayrıca evlerde de pergola tente kullanımı oldukça yaygındır. Verandalarda, balkonlarda, teraslarda, yaz ve kış bahçelerinde, evlerin havuzlarında kullanılır. Pergola tente sistemi Kadıköy gibi büyük ilçelerde birçok işletmenin tercih ettiği tente sistemidir.

Pergola Tente Sistemleri Özellikleri

Pergola tente sistemlerinin özellikleri saymakla bitmez. Öncelikle açılır kapanır bir mekanizmaya sahip olan pergola tenteler, bu yönüyle kullanıcılarına büyük kolaylık sağlarlar. Sabit tente sistemlerine göre daha pratik bir kullanım sunan açılır kapanır tenteler günümüzde en çok tercih edilen tente sistemleridir. Pergola tenteler uzaktan kumanda sistemi sayesinde otomatik açılıp kapanabilir. Bu sayede tek bir tuşla, efor sarf etmeden kullanılabilirler.

Pergola tenteler ahşap ya da alüminyum malzemelerinden yapılır. Ancak daha dayanıklı olduğundan genelde alüminyum malzemelerin kullanılması tercih edilir. Son derece kolay bir kullanım sunan pergola tenteler, led ışıklı modelleriyle bulunduğu ortama görsellik de katarlar. Ayrıca LED ışık sayesinde aydınlatma tasarrufu da sağlarlar.

Pergola Tente Sistemleri Kullanım Amaçları

Kışın yağmur ve karın dondurucu soğuğundan, yazınsa güneşin yakıcı sıcağından kaçmak isteriz. Bu sebeplerle kafe, restoran, mağaza, lokanta gibi işletmelere kullanımı son derece pratik olan pergola tente sistemlerini edinirler. Bulundukları bölgenin meteorolojik olaylardan korunmasını sağlayan pergola tenteler, yazın güneşlik görevi görürken kışın da yağmurluk görevini üstlenirler.

Ayrıca dış mekanları da işletmeye katarak yer faydası sağlarlar. Bunların yanında uzaktan kumandanın tek bir tuşuyla kolayca açılıp kapanan pergola tenteler zamandan da tasarruf edilmesini sağlarlar. Bunlara ek olarak, birçok renk ve çeşitte bulunan pergola tente sistemleri, işletmelere ve evlere hoş bir görünüm kazandırdıklarından dekorasyon amacıyla da kullanılırlar. Sayılan tüm bu özellikler, pergola tente sistemlerinin kullanım amaçlarını oluştururlar.

Pergola Tente Sistemleri Avantajları

Tentelerin genel bir özelliği olan bulunduğu ortamı hava olaylarından koruma avantajı pergola tenteler için de geçerlidir. Pergola tente sistemi bulunan işletme ve evler yazın güneşliğe, kışınsa yağmurluğa ihtiyaç duymazlar. Tüm bunları pergola tenteler üstlenebilir. Üstelik tek bir tuşla. Uzaktan kumanda sistemine sahip olan pergola tenteler, gerektiğinde açılıp gerektiğinde kapanabilir. Bu sayede ekstra bir efor sarf etmemize gerek kalmaz.

Ayrıca açılır kapanır özellikleri sayesinde temizlik ve bakımları kolayca yerine getirilebilir. Bunun yanında ısı izolasyonuna da yardımcı olarak bulundukları ortamın daha sıcak olmasına katkı sağlarlar. LED ışıklı pergola tente sistemleri de bulundukları bölgenin daha iyi aydınlanmasını sağlarlar. Ayrıca pergola tente sistemleri, işletmelerin ve evlerin daha dekoratif bir görünüme kavuşmasını sağlarlar. Bunlara ek olarak, işletmelerin reklam ve tanıtım yapmalarına da yardımcı olurlar.

Pergola Tente Sistemleri Fiyatları

Pergola tente sistemi Kadıköy, Pendik, Esen yurt gibi ilçelerde çok yaygın bir kullanıma sahip tente sistemidir. Sunmuş olduğu çeşitli avantajlarla çok fazla alanda kullanılan pergola tentelerin fiyatları, birçok unsura bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Pergola tentenin kalitesi, boyutu, tasarımı, üretim malzemeleri fiyat üzerinde belirleyicidir. Birden çok çeşit ve fiyatta bulunan pergola tentelere sahip olmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?