İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Pilsa/Naylon Branda istanbul

Pilsa/Naylon Branda istanbul

Pilsa/naylon branda istanbul ürünü, son dönemlerin yaygın olarak kullanılan branda ürünleri arasında yer almaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu ürün, kullanıcının ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamakta ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Naylon brandalar genel olarak bir alanın ya da ürünün üzerini örtmek amacıyla kullanılmaktadır. Yağmurdan, nemden, soğuktan, güneşten korunması gereken ve uzun süre boyunca saklanmasına ihtiyaç duyulan […]

Pilsa/naylon branda istanbul ürünü, son dönemlerin yaygın olarak kullanılan branda ürünleri arasında yer almaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu ürün, kullanıcının ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamakta ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Naylon brandalar genel olarak bir alanın ya da ürünün üzerini örtmek amacıyla kullanılmaktadır. Yağmurdan, nemden, soğuktan, güneşten korunması gereken ve uzun süre boyunca saklanmasına ihtiyaç duyulan ürünlerin kaplanmasında naylon branda akıllara gelen ilk çözümdür. Ayrıca aynı işlevi görebilecek ürünlere göre fiyatının oldukça uygun olması da onu başlıca tercih sebebi haline getirmektedir.

Özellikleri

Pilsa/naylon branda istanbul ürünü, çeşitli özellikleri sayesinde pek çok alanda kendisine kullanım alanı bulabilmektedir. Pilsa naylon brandaların en önemli özellikleri şunlardır:

 • Naylon brandalar genellikle su geçirmezdir. Bu da korunmak istenen alanın, yağmurun getireceği tehditler karşısında güvenceye alınması anlamına gelmektedir.
 • Pilsan brandalar aynı zamanda leke tutmayan yapıya sahiptir. Üzerinde oluşabilecek lekeler, su dökünce kayarak gitmektedir. Bu yönüyle de kolay temizlenme olanağı sunmaktadır.
 • Farklı kalınlıklarda üretiliyor olmasına rağmen, en düşük kalitede bile yüksek mukavemete sahiptir. Kolayca delinmesi ya da yırtılması söz konusu değildir.
 • Naylon brandalar, tüm bu özelliklerine rağmen oldukça düşük fiyatlara sahiptir.

Kullanım Alanları

Pilsa/naylon branda istanbul ürünleri, yaz veya kış demeden dört mevsimde, pek çok alanda kullanılabilmektedir. Naylon brandaların en çok kullanıldığı alanların başında köyler gelmektedir. Özellikle kuru otların ve samanların üzerini örtmek amacıyla naylon brandalardan faydalanılmaktadır. Bu brandalar, hem su geçirmezlikleri sayesinde mahsullerin kuru kalmasına imkân tanımaktadır, hem de ürünleri nem, rutubet ve böceklerden korumaktadır. Köylerin dışında naylon brandaların yaygın olarak kullanıldığı bir diğer yer de inşaat şantiyeleridir. Özellikle yağmurlu dönemlerde kum, çimento, alçı gibi ürünlerin üzeri bu brandalar ile kaplanmaktadır. Bu hem malzemelerin çalınma riskine karşı alınmış bir tedbirdir hem de onları yağmurdan korumak için yapılmış bir hamledir. Bunun dışında kış aylarında, özellikle de garajı olmayan evlerde yaşayan vatandaşlar, araçlarını naylon branda ile kapatmaktadır. Bu arabanın camlarının buz tutmamasını sağladığı gibi, motorun da doğrudan soğuğa maruz kalmamasını ve bu sayede kolay çalışmasını mümkün kılmaktadır. Ayrıca kurban bayramlarında etlerin parçalanması için, halk pazarlarında tezgâhların üzerinin kapatılması için, bahçe duvarı olmayan yerlerde bahçenin etrafını kaplamak için de naylon brandalar kullanılmaktadır.

Boyutları ve Kalitesi

Pilsa/naylon branda istanbul ürünlerinin standart olarak üretilmiş boyları bulunmakla birlikte, istek üzerine istenilen boyutlarda üretiminin yapılması da mümkündür. Naylon branda üretiminde boyut olarak herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Bu da kapatılması gereken alanın genişliğini önemsiz hale getirmektedir. Ayrıca naylon brandalar farklı kalitelerde üretilmektedir. Kalite açısından da hem standart olarak üretilmiş olanları bulunmaktadır hem de yine isteğe göre değişen kalitelerde üretim yapılabilmektedir. En çok kullanılan kalite ölçülerinden bazıları şunlardır: 150 gram/metrekare, 180 gram/metrekare ve 230 gram/metrekare. Bu ölçüler, metrekarede kullanılacak hammadde miktarını belirtmektedir. En kaliteli naylon brandalar 230 gram/metrekare olarak üretilen brandalardır. Bu brandaların delinme ve yırtılma olasılığı oldukça düşüktür.

Naylon Brandalarda Renk Seçimi

Pilsa/naylon branda istanbul ürünlerinde en alışıldık renk mavidir. Ancak farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Naylon branda seçimi yapılacağı zaman, neyin üzerine örtüleceği göz önünde bulundurularak tercih yapılmalıdır. Sıcaktan korumak istediğimiz bir ürünün üzerine koyu renkli branda örtmek, sıcağı davet etmek anlamına gelecektir. Eğer soğuk günlerde, güneşin ilk ışıkları ile birlikte arabanızın biraz olsun ısınmış olmasını istediğiniz durumlarda ise açık renkli naylon brandaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?