İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Polyester Tente Modelleri istanbul

Polyester Tente Modelleri istanbul

Polyester tente modelleri istanbul en çok tercih edilen tente modelleri arasında yer alır. Günümüzde en çok tercih edilen tente modeli polyester kumaştır. Polyester kumaş geçmişten günümüze pek çok alanda kullanılmış bir üründür ve günümüzde tentelerde de polyester kumaş kullanılıyor. Polyester kumaştan tente yapıldığı takdirde istenilen renk ve model verilebilir. Polyester tente çok özel bir ha […]

Polyester tente modelleri istanbul en çok tercih edilen tente modelleri arasında yer alır. Günümüzde en çok tercih edilen tente modeli polyester kumaştır. Polyester kumaş geçmişten günümüze pek çok alanda kullanılmış bir üründür ve günümüzde tentelerde de polyester kumaş kullanılıyor. Polyester kumaştan tente yapıldığı takdirde istenilen renk ve model verilebilir. Polyester tente çok özel bir ha maddeden yapıldığı için çeşitli özelliklere sahiptir. Sahip olduğu ham madde ve özellikler sayesinde her geçen gün kendini geliştirebilmektedir.

Her ne kadar saten kumaş ile karıştırılsa da polyester kumaş saten kumaşa göre çok daha özel bir kumaştır. Tentelerde kullanıldığı zaman çok daha özel bir görünüm sergiler. Tente, kişilerin güneşten ve yağmurlu havalarda korunabilmeleri için kullandıkları bir kapatma yöntemidir. Farklı kumaşlardan üretilen tenteler polyester kumaştan üretildikleri zaman çok daha uzun ömürlü oluyor. Ne ıslandığı zaman bir problem yaratıyor ne de güneş ışınlarına maruz kaldığı zaman rahatsızlık verici bir durum oluşturmuyor.

Polyester Tente Kumaş Özellikleri

Polyester tente modelleri istanbul özellikleri oldukça kapsamlıdır. Yağmurlu havalara ya da güneşe maruz kaldığı zaman renk solması ya da deforme olma gibi bir durum söz konusu olamaz. Polyester tente bakterilere karşı çok güçlü bir şekilde savaştığı için hem firmalar hem de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Polyester tente kırışma ve buruşma gibi bir durumla karşı karşıya kalmadığı için tercih edilme sebebidir. Çünkü görüntü bakımından bu durum ayrı bir zarafet sergiler.

Kolay Temizlenebilir Tente Modelleri

Polyester tente modelleri istanbul kolay bir şekilde yıkanabilme özelliğine sahiptir. Kısa programda yıkanıp asılabilir ve kolayca kurur. Leke tutmayan özelliği ile yine kullanım kolaylığı sunar. Esnek bir yapıya sahip olan polyester tente kullanıldığı ortamda havasızlık gibi durumlar sergilemiyor. Çünkü polyester hangi üründe kullanılırsa kullanılsın nefes alma özelliğine sahiptir. Hafif bir kumaş olması nedeniyle de çok tercih ediliyor. Tenteler de bu sebepten dolayı çoğu polyester kumaştan üretiliyor ve yaz kış kullanma imkânı sunuyor.

Çok Kullanışlı Polyester Tente

Polyester tente modelleri istanbul oldukça kullanışlı bir üründür. Yaz ayında ortamı hem serin tutup hem de güneş ışınından koruduğu gibi kış aylarında da soğuğu geçirmeyerek yağmura karşı da dayanıklılık gösteriyor. Pek çok kişinin merak ettiği bir konu da polyester tentenin sağlığa zararlı olup olmamasıdır. Ancak şunu bilmek gerekir ki kimyasal katılan hiçbir kumaş sağlığa zararlı değil denemez.

Fakat polyester tenteler firmaya da bağlı olarak kaliteli kumaştan üretilirse sağlığa da bir zararı olmaz. Polyester tentenin üretiminde kaliteli malzemeler kullanılırsa hiçbir şekilde sağlığa zararı bulunmaz. Zaten tenle teması bulunmadığı için sağlığa da direkt zararı bulunmaz. Bu nedenle polyester tente modelleri pek çok evin balkonunda, bahçesinde ya da kafe, restoran tarzı işletmelerde sıklıkla tercih edilir.

Polyester Kumaş Model ve Fiyatları

Polyester tente modelleri istanbul arasında farklı modeller yer almaktadır. Düz yazılı tente modelleri, fırfırlı tente modelleri, kareli tente modelleri, çizgili tente modelleri ve noktalı tente modelleri polyester tente modellerine örnek verilebilir. Renk seçeneği olarak da oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Ana renkler başta olmak üzere pek çok ara renkte de polyester tente kullanılmaktadır. Mavi, yeşil ve siyah en çok tercih edilen polyester tente modelleri arasında yer alır.

Polyester tente fiyatları ise tentenin modeline göre, renk seçeneğine göre ve genişliğine göre farklılık gösterir. Bunun için öncelikle modele karar vermek gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?