İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
PVC Branda istanbul

PVC Branda istanbul

PVC branda istanbul da son yıllarda en çok tercih edilen üründür. Branda, çadır ve türevlerinde bulunan yapıyı örtmeye ve dış etkenlerden korumak için kullanılan bir malzemedir. Birçok faaliyetlerde kullanılan çadırlarda dayanıklı branda çeşitleri kullanılarak yapının daha sağlam ve kullanışlı bir hâle gelmesi sağlanmaktadır. Çünkü branda, çadır, tente ve diğer elverişli yapıları sıcak ve soğuktan korumanın […]

PVC branda istanbul da son yıllarda en çok tercih edilen üründür. Branda, çadır ve türevlerinde bulunan yapıyı örtmeye ve dış etkenlerden korumak için kullanılan bir malzemedir. Birçok faaliyetlerde kullanılan çadırlarda dayanıklı branda çeşitleri kullanılarak yapının daha sağlam ve kullanışlı bir hâle gelmesi sağlanmaktadır. Çünkü branda, çadır, tente ve diğer elverişli yapıları sıcak ve soğuktan korumanın yanında ayrıca su geçirmez özelliği ile yağmurdan da etkilenmesinin önünü geçmektedir. Kışın ve yazın olumsuz hava şartlarından koruyan brandalar kafe, restoran, evlerde, balkonlarda, havuz başı, araba, tesislerde, büyük ve küçük birçok işletmelerde, yat ve tekne gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Birçok yaşam sahası sunan brandalar oldukça kullanışlı ürünlerdir.

PVC Branda Nedir?

PVC branda istanbul ilinde geniş bir kullanımın alanına sahip PVC branda ürünlerini bulabilirsiniz. PVC, diğer adıyla polivinil klorür olarak bilinen bir malzemedir ve yapı sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca branda çeşitlerinde de dayanıklılık sağlamakta ve esnekliği ile farklı alan ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. PVC branda kolay şekil alan bir ürün olduğu için birçok farklı sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Farkı kumaş seçenekleri de mevcut bir üründür. Bu sayede PVC kaplı brandalar markalara özgü kumaş uygulamaların yapılmasına olanak sağlamaktadır.  PVC brandalar, istenilen renk ve boyutlarda üretilmektedir.

PVC Branda Kullanım Alanları

PVC branda istanbul birçok kullanım alanına sahip PVC brandaların üretimini yapmaktadır. Polyester iplikten dokunmuş kumaşlar üzerine belirli ağırlıkta PVC kullanılarak bıçak kaplama tekniği ile elde edilen ürünlerdir. PVC brandalar esnek ve dayanıklı yapısı sayesinde birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır. PVC brandalar çocukların kullandıkları oyun yapılarında, askerî çadırlar, sirk çadırları, mimari çadırlar, iftar çadırlar, asma germe çadırlar, uçak hangarları, şantiye çadırları, su depoları, endüstriyel depolar, konstrüksiyon kapama ve inşaat sektöründe gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. PVC branda oldukça geniş bir kullanım alanına sahip koruma ve kaplama ürünüdür.

PVC Branda Kullanım Avantajları

PVC branda istanbul da oldukça kullanışlı ve dayanıklı ürünleri bulabilirsiniz. Esnek yapısı, farklı kumaş seçeneği ile yazın ve kışın olumsuz koşullarına karşı dayanıklı, birçok sektörde kullanılan çok avantajlı branda türüdür. PVC branda, kişi ve kurumlara kullanım kolaylığı ile birçok avantaj sağlamaktadır.

 • Dayanıklı yapısı ile yapıların kullanım ömrünü uzatır.
 • Markalara özgü kumaş uygulamaları yapılmasına imkân sağlar.
 • PVC brandalar sağladığı pratiklik sayesinde zaman kazandırır.
 • İstenilen renk ve ebatlarda da üretilebilir ürünlerdir.
 • Profesyonel işçiliği ile oldukça güvenilir bir üründür.
 • Kolay kuruluma imkânı sunar.
 • PVC brandalar bütçeye uygun olup, oldukça ekonomik ürünlerdir.
 • Her iklimde kullanıma uygundur.
 • Şu geçirmez ürünlerdir.

İnşaat sektörü gibi alanlarda pratik kurulumu ile geçici ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

PVC Branda Fiyatları

PVC branda istanbul da kaliteli ve her bütçeye uygun brandalar bulabilirsiniz. PVC branda modelleri İstenilen renk ve ebatlarda ihtiyaca göre tasarlandığı için sektöre özgü çözümleriyle sorunsuz sonuçlar vermektedir. Dayanıklılığı ve mukavemeti sayesinde tereddüt etmeden alabileceğiniz ürünlerdir. PVC brandalar, kaliteli malzemesi yanı sıra, profesyonel işçiliğiyle de göz dolduran bir üründür. Usta ellerden çıkan branda kumaşı oldukça dayanıklılığı ile hem kişisel hem de kurumsa kullanıma uygundur. Alev yürütmez özelliği PVC brandalara ekstra özellik sağlanmaktadır.  Oldukça kullanışlı ve kullanım alanına sahip, PVC branda ebatlarına, kullanılan alana, kullanılan kumaşa göre fiyatları değişebilmektedir. Diğer koruma sistemlerine göre daha ekonomik bir üründür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?