İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Rattan Gazebo Parti Çadırı Fiyatları istanbul

Rattan Gazebo Parti Çadırı Fiyatları istanbul

Rattan gazebo parti çadırı fiyatları istanbul oldukça kapsamlı bir konudur. Çünkü fiyatlar ürünün özelliklerine ve kalitesine göre farklılık gösterir. Fiyatları incelemeden önce parti çadırı hakkında bilgi edinmekte fayda var. Rattan gazebo parti çadırı açık alanlarda kullanılması için tasarlanmış çadırlara verilen isimdir. Şekil olarak dört adet uzun ayak üzerinde gerili üçgen bir çadır gerilidir. Boyutu ve […]

Rattan gazebo parti çadırı fiyatları istanbul oldukça kapsamlı bir konudur. Çünkü fiyatlar ürünün özelliklerine ve kalitesine göre farklılık gösterir. Fiyatları incelemeden önce parti çadırı hakkında bilgi edinmekte fayda var. Rattan gazebo parti çadırı açık alanlarda kullanılması için tasarlanmış çadırlara verilen isimdir. Şekil olarak dört adet uzun ayak üzerinde gerili üçgen bir çadır gerilidir. Boyutu ve şekli talebe göre farklılık gösterir. Uzunluğu da aynı şekilde müşterinin talebine göre farklılık gösteriyor.

Farklı Amaçlarda Kullanılabilecek Çadırlar

Rattan gazebo parti çadırı fiyatları istanbul ürünü sayesinde açık alanda toplantı yaparken, canlı müzik dinlerken, parti verirken ya da arkadaşlarla sohbet ederken samimi bir ortam hazırlamak mümkündür. Tabi bu ortamı yaratmak için çadırı kurmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle çadırın kurulacağı alanın iyice havalandırılıyor olması gerekir. Çünkü bu ürünlerin rutubet yapmaması gerekir.. Bunun için en iyi kullanım alanları bahçe ve teraslardır.

Ürün Özelliklerine Dikkat Etmek Gerekir

Rattan Gazebo parti çadırı fiyatları istanbul konusunda araştırma yaparken ürünün özelliklerine de dikkat etmek gerekir. Bu özelliklerden biri de çadırın çerçevesidir. Rattan gazebo parti çadırı çerçeveleri genellikle çelik ya da alimünyum malzemeden yapılıyor. Bu malzemelerin seçimi müşterinin tercihine göre farklılık gösteriyor. Eğer hafif bir çadır seçimi yapılacaksa alimünyum çerçeve tercih edilebilir. Bu çadırların avantajı kolaylıkla katlanabiliyor olmasıdır fakat rüzgârlı havalarda hafif parti çadırı kullanıma uygun değildir.

Ancak hafif parti çadırı kullanmak istiyorsanız ve rüzgârın buna engel olmasını istemiyorsanız çerçevelerini demirden yaptırabilirsiniz. Özellikle plaj ortamlarında ve dağlık bölgelerde demir çerçeve kişilere kullanım kolaylığı sağlıyor.

Parti Çadırını Amaca Göre Şekillendirmek Mümkün

Rattan gazebo parti çadırı fiyatları istanbul kişinin kullanım amacına göre şekillendirilebilir. İhtiyaca göre hafif ya da ağır şekillerde gazebo parti çadırı almak mümkündür. Örneğin 3×3 metreye de parti çadırı bulunuyor 6×6 metreye de parti çadırı kullanılıyor. Portatif çadır olarak da bilinen gazebo parti çadırı katlanabilme özelliğine sahip olduğu için istenilen yere rahatça taşınabilir ve kolay bir şekilde saklanabilir.

İster alüminyum çerçeveden olsun ister çelik çerçeveden olsun her türlü kolay bir şekilde katlanabiliyor. Çünkü bu ürünün bacakları da gövdesi kadar sağlam olup kesinlikle kırılma ya da deforme olma gibi problemler yaratmıyor. Birleşim ve katlama yerleri de aynı sağlamlık ile üretiliyor. Bu nedenle oldukça uzun ömürlü ürünlerdir ve daha uzun süre kullanabilmek için ürünün kalitesine de dikkat etmek gerekir.

İstenilen Renkte Üretiliyor

Rattan gazebo parti çadırı fiyatları istanbul müşterinin istediği her renkte üretiliyor. Bu ürünün boyaları yapılırken özel bir alaşım kullanılıyor ve bu sayede aradan yıllar geçse dahi boya paslanmıyor ya da dökülme, soyulma gibi problemler çıkarmıyor. Genelde beyaz, gri ve siyah parti çadırları tercih ediliyor. Farklı özelliklere sahip rattan gazebo parti çadırı kolay bir şekilde kuruluyor hatta birkaç dakika içerinde ürünün kurulumunu halletmek mümkün oluyor.

Rattan gazebo parti çadırları su geçirmez kumaştan üretiliyor ve bu sayede serin ya da yağmurlu havalarda da güvenle bu çadır türü kullanılıyor. Eğer tercih edilen kumaşın rengi beyazsa farklı desenler kumaşa işlenebiliyor. Bu da çadıra ayrı bir güzellik katıyor. Çerçevesinde bulunan bantlar sayesinde yarım ya da tam şekilde etrafını kapatmak mümkün oluyor.

Ürün Fiyatları

Yukarıda da bahsedildiği gibi ürün fiyatları uzunluğu, genişliği, çadırda kullanılan renk ve etrafında kullanılan çerçeveye göre farklılık gösteriyor. Bunun için en iyi bir firmadan destek almak gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?