İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Raylı Çadır Tente istanbul

Raylı Çadır Tente istanbul

Tente ve çadırlar genel olarak tabir edilecek olursa; çadır ürünleri olarak da anılan, içi polyesterden yapılma kış ve yaz boyu ışık ve güneş ışığından koruma sağlayan kafelerde, bahçelerde, havuz kapatmada, tenis kortu kapatmada halı saha gibi alanların kapatılmasında kullanılan malzemelerin ve de çadır ürünlerinin genel adıdır. Daha doğrusu güneş ve yağmur ile insanlar arasına girmekte […]

Tente ve çadırlar genel olarak tabir edilecek olursa; çadır ürünleri olarak da anılan, içi polyesterden yapılma kış ve yaz boyu ışık ve güneş ışığından koruma sağlayan kafelerde, bahçelerde, havuz kapatmada, tenis kortu kapatmada halı saha gibi alanların kapatılmasında kullanılan malzemelerin ve de çadır ürünlerinin genel adıdır. Daha doğrusu güneş ve yağmur ile insanlar arasına girmekte olan sistemlerdir denilebilir. Raylı çadır tente istanbul firmamız da bu alanda sizler için hizmet sunmaya devam etmektedir. Modern görüntüsü sayesinde kapısının önünde ruhsat alamadığı için masa bulundurmayan küçük işletmeler için müşteri çekmesi acısından idealdir.

Raylı Tente Nedir?

Raylı çadır tente istanbul firması olarak tente ve çadır imalatı ve satışı yapan bir firmayız. Raylı tenteler, özel kalıplar ile üretmekte olan tente türleridir. Bu tenteler kapladıkları alana da sahiptirler ancak ray sistemi üzerindeki rulmanların hareketi sayesinde açılıp kapandıkları için raylı tente olarak anılmaktadırlar. Bunların da çok farklı modellerde üretimi yapılmaktadır. Örneğin metal akşam üzerine ahşap olarak kaplama yapılabilmektedir. Ancak bu ekstra kaplama gibi etkenler fiyat üzerinde de olumsuz etki yaratabilmektedir. Bunların kullanıldığı alanlar genellikle cafe ve restaurant gibi alanlardan ibarettir. Yine raylı tente sistemleri isteğe göre kumandalı olarak ta imal ettirebilirsiniz. Ledli ve de ışıklı sistem şeklinde de imal edilebilir ve aydınlatma da sağlayabilmektedir. Raylı tentelerin imalatında blackout tente kumaşı kullanılmaktadır. Bu nedenle de güneş ışığına, suya ve de kara dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Yine yangın durumunda da alevlerin yürümeyeceği bir özellik taşımaktadır.

Kullanım Alanları Arasında Kış Bahçelerinin Yeri

Raylı çadır tente istanbul firmamız, yıllardır bu alanda imalat ve satış yapmaktadır. Raylı tenteler ve çadırlar kış bahçeleri için idealdir. Özellikle günümüzde kapalı alanda sigara içme yasağı gelmesi ile birlikte kafelerde ve de restaurantlarda bu tenteler sık sık karşımıza çıkmaktadır. Yazın güneşten koruma özelliği olduğu gibi kış aylarında ise yağmur ve de kardan koruma sağlamaktadır ve de aslında bu amaçla üretilmiş bir üründür.

Otomatik Tentelerin Özellikleri Nelerdir?

Raylı çadır tente istanbul firması olarak sizlerin tente ve çadır ihtiyaçlarına da gereken cevabı vermekte ve bu alanda sizlere hizmet sunmaktadır. Otomatik tenteler, çevrenize baktığınızda en sık olarak rastlayabileceğiniz bir tente çeşididir. Kaplamalı özel kumaş yapımı olan tenteler, yazları gölgeden korurken kış günlerinde de sizleri kar, soğuk ve de yağmurdan korumaktadır.

Çadırlar Ve Çadır Çeşitleri Nelerdir?

Çadırlar açık alanlarda kurtulan ve birçok amaçla kullanılmakta olan bir çeşit kapalı alan oluşturma yöntemidir. Afet çadırı, kamp çadırı, fuar çadırı, asma germe çadır, Kızılderili çadırı, yemekhane çadırı, asma germe çadır, askeri çadır, kıl çadırı, eğlence çadırı, şantiye çadırı kır çadırı, mülteci çadırı, hangar ve depo çadırı gibi daha birçok çadır çeşidi bulunmaktadır. Bu çadırların hangisinden sipariş vermek isterseniz dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak bu konuda bizden en iyi şekilde bilgi alabilirsiniz.

Asma Germe Çadırlar Nasıldır?

Asma germe çadırlar yaşadığınız şehir hayatında hemen hemen her yerde karşınıza çıkabilecek olan ve kullanışlı bir çadır türüdür. Asma germe çadırlar sıklıkla belli bir standartlarının olmasıyla beraber sipariş üzerine üretilen çadırlardır. Çünkü her kesin istifi tür farklı şekillerde ve de ebatta olabileceği için bu konudaki yaklaşım bu şekildedir. Ayarlanabilir şekilde kullanım kolaylığı olması sebebiyle ve de hem şık, hem de modern görüntüsü ile daha çok tercih sebebi olmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?