İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Restoran Şemsiyesi istanbul

Restoran Şemsiyesi istanbul

Restoran şemsiyesi istanbul isminden de anlaşılacağı üzere restoran ve cafe gibi işletmelerde kullanılan en kaliteli şemsiyelerdir. Branda tipine sahip olan bu profesyonel şemsiyeler en kaliteli kumaştan üretiliyor. Bu sayede işletmelerde 4 mevsim boyunca güvenle kullanılabiliyor. Restoran şemsiyesi birçok farklı modellerden üretiliyor. Bunun dışında zengin renk tonuna da sahip olduğundan işletmelerin beklentilerine hitap ediyor. Profesyonel şemsiyelerden […]

Restoran şemsiyesi istanbul isminden de anlaşılacağı üzere restoran ve cafe gibi işletmelerde kullanılan en kaliteli şemsiyelerdir. Branda tipine sahip olan bu profesyonel şemsiyeler en kaliteli kumaştan üretiliyor. Bu sayede işletmelerde 4 mevsim boyunca güvenle kullanılabiliyor. Restoran şemsiyesi birçok farklı modellerden üretiliyor. Bunun dışında zengin renk tonuna da sahip olduğundan işletmelerin beklentilerine hitap ediyor. Profesyonel şemsiyelerden olmasının yanı sıra ekonomik fiyat tarifesiyle de dikkat çekiyor. Bu kaliteli şemsiyeler 2018 döneminden bu yana daha cazip fiyat listesinden satışa sunuluyor. Bu sayede Türkiye genelindeki restoran ve cafeler tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Restoran şemsiyeler yüksek performansı sayesinde en olumsuz hava şartlarından dahi etkilenmez. Bu sayede işletmelerin yağmur ve kar yağışı gibi doğal etkenlerden en iyi şekilde korunmasını sağlar.

Restoran Şemsiyesi Nedir?

Restoran şemsiyesi istanbul genelde restoranlarda kullanılan yüksek kaliteli ve kurulumu kolay olan mekân şemsiyeleridir. Dış alanda kullanılan bu modern şemsiyeler standart yapıda olabildiği gibi büyük ölçekte de olabiliyor. Özellikle tatil merkezlerinde daha büyük ölçekte tercih edilebiliyor. Restoran işletmelerinde açık havadan maksimum düzeyde faydalanılması amacıyla üretilen bu kaliteli şemsiyeler özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı da müşterilerin korunmasını sağlıyor. Tüm bunların haricinde bu şemsiyeler sayesinde işletmeler farklı bir estetiklik ve şıklık elde edebiliyor. Restoran şemsiyesi göze hitap eden renk tonu sayesinde işletmelerde pozitif bir hava oluşmasını sağlıyor. Bu sayede restoranların daha geniş bir müşteri tabanı oluşmasında şemsiyelerin önemli bir payı bulunuyor.

Restoran Şemsiyesi Özellikleri

Restoran şemsiyesi istanbul birçok özelliğe sahiptir. Park ve bahçe sahasında da yoğun olarak tercih edilen restoran ve cafe şemsiyesinin temel özelliklerinden biri genellikle bu ürünlerin 7 yıl garanti süresine sahip olmasıdır. Bu sayede işletmeler şemsiyeyi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabiliyor. Şemsiyelerin genel özelliklerinden biri de en kaliteli akrilik kumaştan üretilmesidir. Bilindiği üzere akrilik yapıdaki kumaşlar en kaliteli ve profesyonel firmalar tarafından en çok tavsiye edilen kumaşlardır. Bu sayede restoran şemsiyesi de yüksek sağlam yapıya sahiptir. Bu profesyonel şemsiyeler sarı renk tonundan kırmızı renk tonuna, yeşil renk tonundan turuncu renk tonuna, gri renk tonundan, lacivert renk tonuna kadar tüm renk tonlarından üretilebiliyor. Bununla birlikte işletmelere özel olarak karma renk tonlarından da üretilebiliyor.

Restoran Şemsiyesi Avantajları

Restoran şemsiyesi istanbul geniş avantajlara sahiptir. Gerek düşük fiyat tarifesi ve gerekse de yüksek kalitesi sayesinde restoran işletmelerine büyük avantajlar sağlıyor. Bu şemsiye modelleri sıradan işyeri şemsiye türlerinden oldukça farklı bir dizayna sahiptirler. Sıradan işyeri şemsiyeleri yılın sadece belirli dönemlerinde kullanılabiliyor. Ancak kaliteli restoran şemsiye modelleri yılın tüm aylarında kesintisiz bir şekilde tercih edilebiliyor. Bunun haricinde restoran şemsiyesi modelleri işletmelerin daha canlı görünmesi açısından da önem teşkil ediyor. Sıradan işyeri şemsiyeleri genellikle canlı olmayan ve tek renk tonundan üretilebiliyor. Ancak lüks restoran şemsiyesi canlı renk tonları ve kalitesi sayesinde restoran, cafelerin çok daha canlı ve pozitif görünmesini sağlıyor.

Restoran Şemsiyesi Modelleri

Restoran şemsiyesi istanbul çok geni düzeyde modellere sahiptir. İşletmelerin özelliklerine ve ebatlarına göre farklı modelden üretilerek tüm şehirler üzerinden satışa sunuluyor. Pek çok işyeri şemsiye türlerine oranla daha düşük düzeyde zemin kaplıyor. Bu sayede müşterilerin daha rahat bir şekilde hareket etmesini sağlıyor. Restoranların bir numaralı tercihi olan bu şemsiyeler pratik bir şekilde açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Açılıp kapanma sırasında ayrıca müşterilerin huzursuzluk duyması söz konusu değildir. Çünkü restoran şemsiyesi sessiz bir şekilde işlev görüyor. Bu sayede güvenli bir ortamda bireylerin maksimum rahatlıkta yer almasını sağlıyor. Teleskopik, yandan gövdeli ve yan kısımları kapalı gibi birçok değişik modelleri bulunuyor. Bu sayede restoranlar en uygun modeli tercih edebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?