İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.961,3400
 • EURO
  $0,9345
 • ALTIN
  $43.154,9900
 • BIST
  $149,3000
Rüzgâr Kesen File istanbul

Rüzgâr Kesen File istanbul

Rüzgâr Kesen File istanbul, rüzgârın zararlı etkilerini önleme veya en aza indirmek için kullanılan bir malzemedir. Villanızın, bahçenizin ve bahçenizdeki ağaçların, meyvelerin, çiçeklerinizin zarar görmesini engellemek için kullanıma sunulmuş, insanlara yararlı bir malzemedir. Rüzgâr kesen file, bahçe etraflarında çit üzerine monte edilerek,  villa veya evinizin dekoratif bir görünüme kavuşmasını da sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında oluşan tipi […]

Rüzgâr Kesen File istanbul, rüzgârın zararlı etkilerini önleme veya en aza indirmek için kullanılan bir malzemedir. Villanızın, bahçenizin ve bahçenizdeki ağaçların, meyvelerin, çiçeklerinizin zarar görmesini engellemek için kullanıma sunulmuş, insanlara yararlı bir malzemedir. Rüzgâr kesen file, bahçe etraflarında çit üzerine monte edilerek,  villa veya evinizin dekoratif bir görünüme kavuşmasını da sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında oluşan tipi nedeniyle, bahçeniz veya kapınızın önünde kar birikmesini de engeller. Buda sizin ekstra kar temizleme işini yapmanızı gerektirmez ve değerli zamanınızı başka konulara ayırmanızı sağlar. Rüzgâr kesen file genellikle ev, villa gibi alanlarda rüzgârın etkisinin azaltmak için kullanıldığı gibi bağ bahçe kenarlarında da sebze ve meyvelerin rüzgârdan zarar görmememsi için kullanılabilmektedir.

Rüzgâr Kesen Filenin Faydaları

Rüzgâr Kesen File istanbul, rüzgârdan koruma amacıyla her alanda rahatlıkla kullanıla bilmektedir. Etrafına yapılan alan veya meskeni, rüzgârdan en az derecede zarar görecek şekilde korumak için kullanılmaktadır. Rüzgâr bir güç içerdiği için esme esnasında, karşısına çıkan her şeye çarpma etkisiyle az da olsa mutlaka bir zarar vermektedir. Bu zararı yok etmek veya en aza indirmek için, rüzgâr kesen file kullanılmaktadır. Rüzgâr kesen file uygulandığı alana daha dekoratif bir görüntü de kazandırmaktadır. Bu güzel görüntünün yanında, uygulandığı alandaki rüzgârdan zarar görebilecek, her türlü ağaç, sebze, meyve, çiçek ve rüzgârın getirdiği kirliliği de önlemektedir.

Rüzgâr Kesen File Nerelerde Kullanılabilmektedir

 Rüzgâr Kesen File istanbul, seralarda, bitkileri kuşlardan, doludan, aşırı rüzgâr ve güneşten korumak için kullanılabilmektedir. Bunun yanında dekoratif olarak ta kullanıma uygundur. İstenilen ebatlarda üretimi yapıla bilen rüzgâr kesen fileler, rüzgâr nedeni ile seralarınızın, bahçenizde bulunan meyve ve sebzelerin zarar görmememsi veya zararın en aza indirilebilmesini sağlamaktadır. Kullanımı ve kurulumu çok kısa sürede yapıla bilmektedir. Uzun yıllar kullanılabilir kalitede üretilerek, üç ila beş yıl arasında garanti verilmektedir. Rüzgâr önleme fileleri, sadece rüzgâr engellemekte kullanılmamaktadır. Çoğu yerde, üzüm bağlarının üzerlerine döşenerek, arı veya kuşların üzümlere zarar vermemesi içinde kullanıla bilmektedir.

Rüzgâr Kesen File Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Rüzgâr Kesen File istanbul, rüzgâr kesici çit filesinde, filenin sıklığı çok önemlidir. Filenin sıklığı arttıkça, rüzgârı önleme ihtimali de o derece artar. Örneğin file sıklık orsanı %95 gibi bir sıklıkta olursa, %5’lik kalan kısım rüzgârı ve güneşi geçirir anlamına gelmektedir. Bu filelerin havayı hapsetme gibi bir özelliği yoktur ve bu anlama gelmez, sadece rüzgârın daha az zarar vermesini ve hava sirkülâsyonunu sağlar. O nedenle rüzgâr kesen filenin filesinin en azami şekilde sık dokunmuş olması gerekmektedir. Monte esnasında, filenin etrafına şerit çekilerek, kedigözü delikler açılması ve bu şekilde monte edilmesi filenin daha uzun süre kullanılmasına ve dayanıklı olmasına neden olacaktır.

Rüzgâr Kesen File Modelleri ve Diğer Kullanım Alanları

Rüzgâr Kesen File istanbul, kullanım alanı olarak çok çeşitlilik içermektedir ve dokuma sıklığı ve renk olarak ta farklılıklar vardır. Bu farklılıklar, kullanılacak yere göre değişiklikler göstermektedir. Rüzgâr kesen fileler, farklı renklerde üretilerek, inşaatlarda da inşaatın çevresini kapatmak maksadı ile kullanılmaktadır. Rüzgâr kesen fileler, rüzgârın etkisini azaltmak için kullanıldığı gibi çeşitli meyveleri kuşlar ve rüzgârın zarar verici etkisinden kurtarmak için de kullanılmaktadır. Rüzgârın etkisini azaltarak meyvelerin dökülmememsini sağlamaktadır. Kısacası, rüzgârın zarar vermesini istemediğiniz her türlü alanda kullanıma uygundur. Montajı hızlı, yapı olarak hafif ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?