İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Sabit Dekoratif Tente Ataşehir

Sabit Dekoratif Tente Ataşehir

Tente sistemleri günümüzde birçok işletmelerde ve evlerde sıklıkla tercih edilen araçlardır. Günlük hayatta bizlere birçok avantaj sağlayan bu tente sistemleri ne işe yarar birlikte bakalım. İtalyanca bir kelime olan tentenin Türkçe karşılığı gölge demektir. Tente sistemleri kafe, restoran, AVM, market, havuz tesisi, mağaza, butik, bar, bahçe, teras gibi alanların yağmur, kar, fırtına gibi çeşitli meteorolojik […]

Tente sistemleri günümüzde birçok işletmelerde ve evlerde sıklıkla tercih edilen araçlardır. Günlük hayatta bizlere birçok avantaj sağlayan bu tente sistemleri ne işe yarar birlikte bakalım. İtalyanca bir kelime olan tentenin Türkçe karşılığı gölge demektir. Tente sistemleri kafe, restoran, AVM, market, havuz tesisi, mağaza, butik, bar, bahçe, teras gibi alanların yağmur, kar, fırtına gibi çeşitli meteorolojik hadiselerden olumsuz etkilenmesini engellemektir.

Tente sistemleri; pergola tente, çift açılır tente, sabit dekoratif tente, motorlu tente, kasetli tente, körüklü tente, mafsallı tente gibi çeşitlere ayrılır. Sabit dekoratif tente sistemleri, son derece ekonomik ve işlevsel olduklarından dolayı en çok tercih edilen tentelerdendir. Sabit dekoratif tenteler, açılır kapanır özelliğe sahip değillerdir. Ancak açılır kapanır tenteler kadar işlevseldir. Sabit dekoratif tente Ataşehir ve diğer ilçelerde kullanımı oldukça sık olan tente çeşitlerindendir.

Sabit Dekoratif Tente Özellikleri

Sabit dekoratif tente sistemleri, hareketli bir mekanizmaya sahip değillerdir. Bu sebeple açılıp kapanamazlar. Ancak bu sabit dekoratif tentelerin işlevsiz olduğu anlamına gelmez. Çünkü açılır kapanır tente sistemlerinin işlevlerini, sabit dekoratif tenteler de yerine getirebilirler. Sabit dekoratif tenteler belli bir yere sabitlenerek kurulur. Kurulumu oldukça pratiktir.

Sabitlendiği yeri, kışın yağmur, kar, fırtına gibi meteorolojik olaylardan; yazın ise güneşin yakıcı sıcağından koruyarak konforlu bir ortam hazırlarlar. Sabit dekoratif tenteler, yüksek dayanıklılığa sahip brandalar ile imal edilirler. Bu nedenle son derece dayanıklı bir mekanizmaya sahiptirler. Kullanım ömrü uzun olan sabit dekoratif tenteler, çeşitli renk ve desende tasarlanarak bulunduğu ortamın dekoratif ve modern bir görünüm kelde etmesine yardım edeler. Ayrıca açılır kapanır özelliğe sahip olmadıkları için tente sistemleri arasında en ekonomik olan tente sistemlerindendir. Her zevkten ve bütçeden kullanıcıya uygun sabit dekoratif tente çeşitleri mevcuttur.

Sabit Dekoratif Tente Kullanım Alanları

Sabit dekoratif tente sistemleri, günümüzde çok fazla alanda kullanılır. Sabit dekoratif tente sistemleri, tente sistemleri arasında en ekonomik tente sistemlerindendirler. Ancak işlevsellik açısından diğer tente sistemlerinden eksik bir yanları yoktur. Bu nedenlerle, birçok işletme ve ev sahibi tarafından tercih edilir. Sabit dekoratif tente sistemlerinin kullanımına kafe, restoran, bar, tiyatro ve sinema girişi, otel girişi gibi çeşitli alanlarda yer verilir.

Evlerin pencere ve kapılarında da sabit dekoratif tente kullanımı yaygındır. İşletme ve evleri meteorolojik etkilerden koruyarak güvenli bir ortam kazandıran sabit dekoratif tente sistemleri, bunun yanında dekoratif bir görüntü de sağlarlar. Sabit dekoratif tente Ataşehir gibi istanbul’un kalabalık ilçelerinde birçok işletme ve evde kullanılır.

Sabit Dekoratif Tente Çeşitleri

Her zevkten müşterinin tercihine göre üretilen birçok sabit tente çeşidi bulunur. Ayrıca sabit tenteler kullanım alanına göre de çeşitlenir. Düz ve bombeli seçenekleri bulunan sabit tente sistemleri, çeşitli renk ve desenlerle bezenerek müşterilerin beğenisine sunulur. Bombeli sabit tente modelleri, otel, gece kulübü, restoran ve kafe gibi yapıtlarda daha çok tercih edilen sabit tente çeşididir. Böylece işletmenin daha modern, daha dikkat çekici hale gelmesini sağlarlar. Düz sabit tenteler ise, yine farklı renk ve desen seçenekleriyle, daha çok sade bir görünümü tercih eden müşterilerin ihtiyacını karşılar. Bunların yanında, kullanım alanının ölçüsüne göre her ebatta sabit tente çeşidine ulaşmak mümkündür.

Sabit Tente Avantajları

Sabit dekoratif tente sistemleri, birçok avantaja sahiptir. Sabit dekoratif tenteler diğer tente türlerine göre daha ekonomiktir. Çünkü hareketli bir mekanizmaya sahip değillerdir. Ancak bu bir dezavantaj olarak algılanmamalıdır. Çünkü işlevselliği açısından sabit dekoratif tentelerden geri kalır yanı yoktur. Bulunduğu yerin çeşitli meteorolojik olaylardan etkilenmesini engelleyerek daha güvenli ve daha konforlu ortam sağlarlar.

Bunun yanı sıra, kurulumu son derece kolaydır. Ayrıca sağlam malzemelerden imal edildikleri için kullanım ömürleri uzundur. Bunlara ek olarak, çeşitli renk ve desende üretilen sabit dekoratif tenteler, sabitlendiği ortamın daha modern ve estetik görünmesini sağlarlar.

Sabit Dekoratif Tente Fiyatları

Sabit dekoratif tente sistemleri, diğer birçok tente sistemine kıyasla daha uygun maliyettedir. Çünkü sabit dekoratif tenteler, açılır kapanır bir mekanizmaya sahip değildir. Fakat bu bir dezavantaj değildir. Tam tersi fiyat açısından kullanıcıların kar etmesini sağlarlar. Sabit dekoratif tente sistemlerinin fiyatları, tentenin boyutuna, kalitesine, çeşidine, işlevselliğine göre değişir.

Sabit dekoratif tente Ataşehir ve istanbul’un diğer ilçelerinde birçok farklı çeşitte kullanıcıların beğenisine sunulur. Sabit dekoratif tente sistemlerine ulaşabilmek için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?