İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.441,6400
 • EURO
  $1,0821
 • ALTIN
  $48.238,5100
 • BIST
  $181,1000
Sabit Dekoratif Tente Kadıköy

Sabit Dekoratif Tente Kadıköy

Sabit dekoratif tente, işletme sahipleri tarafından kapı ve pencere üstleri ile giriş kısımlarını süslemek amaçlı kullandığı, hareketli bir mekanizmaya sahip olmayan, şık ve dekoratif bir görüntü için tercih edilen malzemelerdir. Birçok model ve renk seçeneği ile her zevke göre dizayn edilebilecek ürünlerdir. Sabit Tente Nedir? Sabit dekoratif tente, iç mekânlarda ve dış mekânlarda, hareket mekanizması bulunmayan, dekoratif […]

Sabit dekoratif tente, işletme sahipleri tarafından kapı ve pencere üstleri ile giriş kısımlarını süslemek amaçlı kullandığı, hareketli bir mekanizmaya sahip olmayan, şık ve dekoratif bir görüntü için tercih edilen malzemelerdir. Birçok model ve renk seçeneği ile her zevke göre dizayn edilebilecek ürünlerdir.

Sabit Tente Nedir?

Sabit dekoratif tente, iç mekânlarda ve dış mekânlarda, hareket mekanizması bulunmayan, dekoratif amaçlarla kullanılan bir tente modelidir. Olumsuz hava koşullarına karşın bulunduğu ortam için bir bariyer görevi görür. Ortamın havasını değiştiren ve şıklığıyla ön plana çıkan bu tenteler kattığı görsel zenginlikle de bulundukları alanlarda ilk göze çarpan kısımlar olacaktır.

Ne İçin Kullanılır?

Sabit dekoratif tente, işlevsellik olarak yağmurdan ve güneşten korunmayı sağlayan, ancak bu işlevinin ötesinde iç mekânlarda da görsel olarak eklediği ambiyanstan dolayı tercih edilenler arasındadır. Kullanılacağı yerin mimari yapısı ve boyutu göz önüne alınarak üretilecek bu tentenin isteğe göre birçok renk ve desen seçeneği mevcuttur. Mekânda bulunan pasif alanların değerlendirilmesi için en şık seçeneklerden biridir.

Model seçimi ve renk ahengine göre kapı veya pencere önlerinde sabitlenerek kullanılacak bu tenteler, ortam dekoruna uyum sağladıklarından dolayı dekoratif ismini almış, herhangi bir hareket mekanizması bulunmadığı içinse sabit ismini almıştır. Sabitlenecek alanın olumsuz her türlü hava şartından korunması, eğilimli yapısı ile bulunduğu kesime güneş ışınlarının zarar vermesini engellemesi ve dekoratif açıdan bulunduğu ortama uyum sağlaması gerekmektedir.

Sabit Tente Modelleri

Kapı üstleri ve pencerelerin saçak kısımlarına montelenen bu sabit tentenin, müşteri tercihlerine de hitap eden bir görüntüye sahip olması gerekir. Özellikle ortamın mimari yapısı, renk geçişleri ve alanın ebatlarına göre uyumlu olabilecek birkaç çeşit sabit dekoratif tente modelleri mevcuttur. Düz ve bombeli seçenekleri bulunan bu tentelerin ortam konseptine uygun farklı renk ve desenlerde olanlarını dikkatle seçmek önemlidir.

Bazı mekânlar düz model tenteleri tercih ederken özellikle kafe, otel, AVM ve gece kulüpleri bombeli tente modellerine rağbet göstermektedir. Bombeli modeller görüntü ve yapı itibariyle düz tente modellerine nazaran daha gösterişli ve görsel illüzyon yarattığı için göze daha büyük gelmektedir.

Sabit Tente Özellikleri

Sabit tenteler birçok mekânlarda tercih edilen, özellikle kafelerdeki kış bahçeleri ya da otomotiv sektöründe araba koruyucu örtü olarak kullanılan brandalardan üretilmiştir. Brandalar yapısal olarak çok dayanıklı, uzun ömürlü ve masrafsız materyallerdir. Sabit tentelerin de ana yapı malzemesi bu branda kumaşlarıdır. Kullanıldıkları alanı rüzgâr, yağmur, kar ve güneş gibi olumsuz hava şartlarından korurken, şık ve dekoratif bir görüntüyle ortama görsel zenginlik sağlarlar.

Dikkat çeken ve ortam ambiyansını etkileyen bir tente modelidir. Kurulumu, taşınması kolay, kullanımı ise hem kolay hem de zahmetsizdir. Herkesin zevkine göre üretilmiş birçok renk ve desen seçenekleriyle aradığınızı bulamama ihtimaliniz yoktur. Kullanacağınız ortama ve ihtiyacınıza göre farklı ebatlarda üretilebilmektedir. Bu tenteler, akrilik, su geçirmez kumaşlarla, kumaş gerdirme sanatının kombinasyonu sonucu oluşturulan malzemelerdir.

İşletme sahipleri, işletmelerinin dışardan bakıldığında hem gösterişli olmasını isterken hem de bunu uygun fiyata halledebilmek isterler. Sabit tenteler uygun fiyatları ve kolay kurulumları ile bu tercihlerde ilk sıralarda yer almaktadır.

Nerelerde Kullanılır?

Kendi özgün tarzınızı ve zevklerinizi dışarıya yansıtmak için ev girişlerinde tercih edebileceğiniz bu tenteleri balkon, pencere ya da dış kapılarda tercih edebilirsiniz. Marketlerin önünde, kapı üstlerinde, girişlerinde bulunan tenteler, iş yerlerinde ve otellerde daha çok görülmektedir. Zevk sahibi olduğuna inanan ve kendi özgünlüğünü yansıtmak isteyen herkesin tercih edebileceği bu ürün uygun fiyata ortamın kalitesini de hızlı bir şekilde arttıracaktır.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente fiyatları, tercih edilen model ve ölçülere göre değişim göstermektedir. Kullanılacak alanın ilk olarak ölçüleri belirlenir, daha sonra renk ve desen seçilir. Bu tentelerin işçiliği çok fazla olmadığından fiyatları da makuldür. Göz zevkine ve estetik algılarınıza hitap edecek bu ürün, kullanıldığı mekâna değer katarak sizleri mutlu edecek, uygun fiyatlarıyla ve uzun ömürlü olmasıyla da bütçenizi zorlamayacaktır.

Tercih ettiğiniz ebatlarda, tercih ettiğiniz renk ve desenlerle tentelerinizi firmamızdan uygun fiyatlarla temin edebilir. Mekanlarınızı hem rüzgâr hem de gün ışığından en kaliteli ve en şık biçimde koruyabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?