İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.441,6400
 • EURO
  $1,0821
 • ALTIN
  $48.238,5100
 • BIST
  $181,1000
Sabit Tente istanbul

Sabit Tente istanbul

Sabit tente istanbul günümüz şartlarında mimariye ilave olarak ve pratik çözümler üretmektedir. Örneğin mekanlarınızda beton ve cam ile kapatmak istemeyeceğiniz bazı bölümler olur. Bunları tente branda ve çadır ürünleri firmaları aracılığı ile hafif, kullanışlı ve dayanıklı malzemeler ile üretilerek halkın hizmetine sunarlar. Eski zamanlarda tente görevini gören çadırlık kumaş, bez ya da naylonların yerini teknolojinin ilerlemesi […]

Sabit tente istanbul günümüz şartlarında mimariye ilave olarak ve pratik çözümler üretmektedir. Örneğin mekanlarınızda beton ve cam ile kapatmak istemeyeceğiniz bazı bölümler olur. Bunları tente branda ve çadır ürünleri firmaları aracılığı ile hafif, kullanışlı ve dayanıklı malzemeler ile üretilerek halkın hizmetine sunarlar. Eski zamanlarda tente görevini gören çadırlık kumaş, bez ya da naylonların yerini teknolojinin ilerlemesi ile özel üretilen dayanıklı, su geçirmeyen branda kumaşları almıştır. İhtiyaç dahilinde ince ya da kalın olarak üretilmektedir.

Balkon ve Bahçelerimizde

Sabit tente istanbul ev balkonları ve bahçe düzenimizin mutlaka bir kısmında ihtiyaç duyulabilen bir malzemedir. Yazın güneş ışınlarından, kışın yağmur suları ile rüzgârın etkisinden koruyarak sizlerin ve balkon ya da bahçe mobilyalarınızın zarar görmesini önler. Sabit tente bahçenizde veya balkonunuzda keyifle çayınızı yudumlama imkânı sunar. Balkonların ise yağmur sepkeninde olası oturma yerinize ya da çamaşır kurutma bölümünüze vurmasını engelleyerek daha rahat bir balkon kullanmanızı sağlamaktadır. Malzeme ya da erzak dolabı gibi evlerin dar geldiği zamanlarda balkonda muhafaza edilmesi esnasında tenteler yağmurdan ve güneşten erzaklarınızı korumaktadır.

Ayaklı ve Duvar Monteli Tenteler

Sabit tente istanbul firması tentelerin montajında mekânın ya da yapılmasını öngördüğünüz yerin durumuna göre ölçüp biçerek dikimini yaparlar. Buna göre eğer duvara monteli ise montajı ona göre yapılarak hizmete verilir. Eğer bahçe ya da meydanlık bir yerde yapılacaksa ayaklı olarak tercih yapılır ve ona uygun ayaklar ile sabitleştirilerek kullanıma sunulur. Hoş bir görüntü vermesi ve kişileri koruması amaçlanarak yapılmıştır.

Dükkân ve Kafeler

Sabit tente istanbul çalışma hayatının belli başlı birçok kısmında da kullanılmaya ve gün geçtikçe yaygınlaşmaya başlayan bir sektörüdür. Tenteler dükkanların ön kısımlarında camekan denilen bölümlerine de tasarlanabilir, giriş kısımlarına da istenilen ölçü yakalanabilir. Sabit tente satış yerlerinde müşterilerin dükkanlarda güneş ışınlarından rahatsız olmadan alışveriş yapmasını sağlamak ve malzemelerin güneş ışığından zarar görmesini engellemek için dizayn edilmiştir. Kafelerin yarı açık kısımlarında oturan müşterilerin de aynı şekilde güneş ve yağmura maruz kalmadan kahvesini içmesine olanak sağlamaktadırlar.

Çay Bahçeleri

Sabit tente istanbul bunun yanı sıra ağaçlık alanlardaki açık çay bahçelerinin de masa üstlerinde sabit tentelerin olduğunu ve güneş ile yağmur dışında yukarıdan düşebilecek börtü böceğe karşı koruma sağladığını da göstermektedir. Güneşin ve yağmurun size rahatsızlık vermeden rahatça doğanın keyfini çıkarabileceğiniz, yeşillik alanlardaki çay bahçeleri için sabit tente en kolay, masrafı az ve pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. İşletme sahiplerinin de ilk etapta ve yoğun olarak ilgi gösterdiği tenteler istenilen renk ve desende yapılabildiği gibi yazı, amblem tarzında görselleri de ekleyerek sektöre hizmet etmektedir.

Tente Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Sabit tente istanbul olarak müşterilerine her zaman doğru tente seçimi yapmalarında yardımcı olmuştur. Tenteler dış mekân koruyucu öğesi olarak düşünüldüğünde hem hava koşullarının sertliğine göre dayanıklılığı, hem de dış mekanlarda göze hitap eden bir malzeme olduğu için rengini de mekâna ve mimariye uygun olabileceğini düşünüldüğü renklerde seçilmelidir. Buna göre kaliteli ve kademe kademe değişen kalınlıklarına göre size en uygun olanını seçmeniz tavsiye edilmektedir ki bu da müşterilere daha uzun yıllar kullanma olanağı sağlamaktadır.

Kullanım Amacı

Sabit tente istanbul kullanım amacı bakımından birilerini, bir şeyleri, bir yerleri koruma düşüncesi ile tasarlanan bu ürünleri usta ellerde dikilerek, deneyimli çalışanlarıyla hizmet sektöründe mekanların pratik bir şekilde korunmasını sağlamaktadır. Bu şekilde maddi ve manevi olarak az külfetle çok büyük bir hizmet alımını yapmış olursunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?