İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Sabit Tente istanbul

Sabit Tente istanbul

Sabit tente istanbul günümüzde her bölge ve alanda rahatlıkla kullanılabilen bir koruyucu araçtır. Güneş ışınlarından, yağmur suları ve ağaçların altında çay içerken, yemek yerken düşebilecek toz ve yapraklardan korur. Tente, branda ve çadır sistemleri sektörü çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, balkon, bahçe, park, garaj, cafe, çay bahçesi, havuz, spor kompleksi, fuar alanı, şantiye, halı […]

Sabit tente istanbul günümüzde her bölge ve alanda rahatlıkla kullanılabilen bir koruyucu araçtır. Güneş ışınlarından, yağmur suları ve ağaçların altında çay içerken, yemek yerken düşebilecek toz ve yapraklardan korur. Tente, branda ve çadır sistemleri sektörü çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, balkon, bahçe, park, garaj, cafe, çay bahçesi, havuz, spor kompleksi, fuar alanı, şantiye, halı saha, çocuk oyun alanları, plajlar, tekne ve kamyonet kasaları ile her türlü korunmaya ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılmaktadır.

Özel Ve Ticari Alanlarda

Sabit tente istanbul firması özel alanlarınızda, mesela evinizin bahçesinde yemek masasını koyarak sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğinize inandığınız en uygun yeri belirleyerek, sabit tente tasarım, dikim ve kurulumunu yapar. Evinizin rengine uyacak tonlarda renk skalasından seçeceğiniz sabit tente brandasının ölçüleri de alınarak yapımına başlanır. Usta ellerde tasarlanarak isteğiniz doğrultusunda sabitleştirilmek üzere montajı yapılır. Güneş ışınlarından ve yağmur suyundan etkilenmez. Sıvı geçirmez özel olarak üretilen kumaşı ile dikimi yapılır.

Uygun Fiyat Ve Kaliteli Ürün Bir Arada

Sabit tente istanbul olarak kaliteli ve uzun ömürlü, özel üretim yapılarak hizmete sunulan branda kumaşının on numara işçilik ile buluşarak sizlere hizmet etmesi amaçlanmaktadır. Sabit tente, branda ve çadır ürünleri fiyatları zannedildiği gibi maliyeti çok da yüksek olan bir koruma şekli değildir. Bilakis indirimler ve kampanyalar sayesinde ortaya maddi manevi memnun kalacağınız bir iş ve işçilik çıkmış olur. Açık alan güneşini, rüzgâr, kar ve yağmurunu kesmek amacı ile tasarlanan gölgelik sabit tente branda ve çadır ürünlerinin bir çok alanda kullanıldığı görülmektedir. Ticari işletmelerin yarı açık bölümleri ile bahçe ve parklarda ki çay bahçelerinin en çok yararlandığı gölgelik türüdür tenteler.

Sabit Tente Çeşitleri

Sabit tente istanbul tente, branda ve çadır ürünleri çeşit katalogunu ve renklerinin çeşitliliğinin sıralandığı web sitelerinden online alış veriş merkezleri arasında yerini almış köklü bir firma olarak, özel ve ticari tüm mekanlarda kullanımında hizmet etmektedir. Sabit tente, branda ve çadır ürünlerinin çeşitleri ve değişik renkleri ile göz doldurduğu görülmektedir. Sabit tente çeşitliliği renk, ebat ve tasarımının dışında kumaş kalınlığı ve kalitesinden de gelmektedir. Kış aylarında soğuk ve karlı, buzlu kötü hava şartları göz önünde bulundurulursa en dayanıklı ve kalın tente branda kumaşı kullanılmalıdır. Yağmur, güneş ve rüzgâra karşı ise bir alt incelikteki brandaların kullanımı ile fiyatı biraz daha inmektedir.

Tente Sabitleme Direği

Sabit tente istanbul branda ve çadır sistemleri seyyar tentelerin varlığı ve kullanımının yanı sıra hiç yer değiştirmek istemeyeceğiniz sabit tenteler de yoğun ilgi görmektedir. Her alanda ve her bölgede etkili olan sabit tenteleri sabit tutmak için dört tarafına dikilen sağlam demirlerin üzerine montajı yapılarak sabit olarak hizmet vermesi sağlanır. Brandanın gerekli durumlarda çıkarılabileceği tutturma bölgelerinden sabitliği sağlanır. Temizliği ve kurulumu çok kolay olan sabit tente, branda ve çadır ürünleri uygun deterjan ve tazyikli su sıkımı ile toz ve kirlerden arındırılabilmektedir. Yağmur sularının da kir tutmasını engellemeye yardımcı olduğu kir tutmaz branda kumaşı ile kaplanması ile sabit tente kullanışlılığı da bir nevi artmaktadır.

Mağaza Camekânlarında Da Kullanılır

Sabit tente yani açılıp kapanmadan aynı şekilde duran tenteler, düşünüldüğü gibi sadece bahçe tarzı açık alanlarda değil, dükkânların vitrin önlerinde de kullanılarak mağaza ürünlerini güneş ışınlarından korumaya yönelik tasarlanmıştır. Hem müşterilerin vitrini rahat görmesini sağlamak hem de güneş ve yağmurdan ıslanmadan ve rahatsız olmadan vitrini inceleyenleri de koruması düşünülerek yapılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?