İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Sabit Tente istanbul

Sabit Tente istanbul

Sabit tente, tente sistemleri çeşitlerindendir. Tente sistemleri günümüzde işletmelerin ve evlerin sıklıkla kullandığı sistemlerdir. İlk üretildiği zamanlara kıyasla kullanımı son derece artan tente sistemleri günlük hayatta bizlere birçok avantaj sağlarlar. İtalyanca kelime olan tente gölge anlamına gelir. Tente kelimesinden türeyen tente sistemleri ise, kafe, restoran, AVM, market, bar, butik, mağaza, havuz tesisi, balkon, teras, bahçe […]

Sabit tente, tente sistemleri çeşitlerindendir. Tente sistemleri günümüzde işletmelerin ve evlerin sıklıkla kullandığı sistemlerdir. İlk üretildiği zamanlara kıyasla kullanımı son derece artan tente sistemleri günlük hayatta bizlere birçok avantaj sağlarlar. İtalyanca kelime olan tente gölge anlamına gelir. Tente kelimesinden türeyen tente sistemleri ise, kafe, restoran, AVM, market, bar, butik, mağaza, havuz tesisi, balkon, teras, bahçe gibi yapı ve konutların güneş ışınları, yağmur, kar, fırtına benzeri çeşitli hava olaylarından korunmasını sağlarlar.

Tente sistemleri motorlu tente, pergola tente, körüklü tente, çift açılır tente, sabit tente, kasetli tente, mafsallı tente gibi birçok çeşide sahiptir. Bunların içinde sabit tente sistemleri, sunduğu konfor sebebiyle en çok kullanım alanına sahip tente çeşitlerindendir. Sabit tente sistemleri, açılır kapanır özelliğe sahip değillerdir. Buna rağmen açılır kapanır tentelerin yerini aratmazlar. Açılır kapanır özelliğe sahip tente sistemleriyle aynı fonksiyonelliğe sahip olan sabit tente istanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerin yanı sıra küçük şehir ve ilçelerde de kullanımı oldukça yaygın olan tente çeşitlerindendir.

Ekinci Tente Branda ve Pergole Sistemleri Ekinci Tente Branda ve Pergole Sistemleri

Sabit Tente Özellikleri

Sabit tente sistemleri, hareketli bir mekanizmaya sahip değildir. Bu sebeple, açılır kapanır özellikleri bulunmaz. Ancak bu bir dezavantaj olarak algılanmamalıdır. Çünkü açılır kapanır tente sistemlerinin işlevlerini, sabit tente sistemleri de yerine getirebilir. Sabit tente sistemleri, belli bir yere sabitlenerek kurulurlar. Kurulumu son derece pratiktir. Kullanıldığı alanın, kışın kar, yağmur, fırtına, rüzgar gibi meteorolojik olaylardan korunmasını sağlarken; yazın da güneşin yakıcı sıcağından koruma sağlarlar. Sabit tenteler, son derece dayanıklı brandalardan temin edilirler.

Bu nedenle, son derece dayanıklı özelliklere sahiptir. Kullanım ömrü oldukça uzun olan sabit tente sistemleri, renk renk ve desen desen tasarımlarıyla sabitlendiği ortamın daha dekoratif ve modern bir görünüm elde etmesine yardımcı olurlar. Bunlara ek olarak, hareketli bir mekanizmaya sahip olmadıkları için en ekonomik tente çeşitlerindendir. Her zevke ve her bütçeye hitap eden sabit tente çeşitleri bulunur.

Sabit Tente Kullanım Alanları

Sabit tente sistemleri, hemen hemen her alanda kullanılabilen tente sistemlerindendir. Sabit tente sistemleri diğer tente çeşitlerine kıyasla daha uygun fiyatlara sahip olmasına rağmen fonksiyonellik yönünden hiçbir eksiği bulunmamaktadır. Bu sebeplerle, birçok işletme ve evde tercih edilir. Sabit tente sistemleri kafe, restoran, otel girişi, bar, tiyatro ve sinema girişi, kitap dükkânları gibi farklı işletmelerde kullanılır.

Bunun yanı sıra evlerin pencere ve kapılarında da sabit tente kullanımına yer verilir. İşletme ve evleri gelebilecek dış etkilerden koruyan sabit tente sistemleri, bu fonksiyonunun yanında estetik bir görünüm de kazandırırlar. Sabit tente istanbul işletme ve evlerinde sıklıkla kullanılır.

Sabit Tente Çeşitleri

Sabit tenteler kullanım alanlarına ve tasarımlarına göre çeşitlere ayrılır. Düz ve bombeli tasarımlarla üretilen sabit tente sistemleri, birbirinden farklı renk ve desenlerle üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Bombeli sabit tente modelleri genellikle otel, restoran, kafe, gece kulübü gibi alanlarda kullanılır. Böylece işletmenin daha ilgi çekici görünmesini sağlarlar. Düz sabit tente sistemleri ise, çeşitli renk ve desen seçenekleriyle genelde sade bir görünüm tercih eden kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bunların yanı sıra, ihtiyaca uygun olarak her boyutta sabit tente çeşidine ulaşmak mümkündür.

Sabit Tente Avantajları

Sabit tente sistemleri, birçok avantaja sahiptir. Sabit tente sistemleri diğer tente çeşitlerine göre daha ekonomiktir. Çünkü hareketli bir mekanizmaya sahip değillerdir. Fakat bu bir dezavantaj değildir. Çünkü hareketli tentelerin yerine getirdiği temel işlevlerin hepsini sabit tente sistemleri de gerçekleştirebilir.

Kullanıldığı ortamı şiddetli meteorolojik olaylardan koruyarak daha güvenli ve konforlu olmalarını sağlarlar. Buna ek olarak, kurulumu son derece kolaydır. Ayrıca dayanıklı malzemelerden üretildiklerinden dolayı kullanım ömürleri uzundur. Bunun yanı sıra, çeşitli renk ve desenlerde üretildikleri için bulundukları ortamın daha estetik görünmesini sağlarlar.

Sakarya Kasetli Tente | Odesa Sistem Odesa Cam Adapazarı

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente sistemleri, otomatik tente sistemlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Çünkü sabit tentelerin açılır kapanır özelliği bulunmaz. Ancak bu bir dezavantaj değildir. Tersine maliyet açısından avantaj elde edilmesini sağlarlar. Sabit tente sistemlerinin fiyatları boyutuna, çeşidine, kalitesine, işlevselliğine bağlı olarak değişir. Sabit tente istanbul ve ilçelerinde oldukça uygun fiyatlarla bulunur. Sabit tente sistemleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?