İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Sabit Tente istanbul

Sabit Tente istanbul

Sabit tente istanbul olarak hazırladığımız tente çeşitleri ile sizlere hizmet veriyoruz. Tentenin tanımını kısaca yapmak gerekirse üzerini konduğu alanları ve her çeşit eşyayı olumsuz hava koşullarına ve dışardan gelebilecek tehlikelere karşı koruma sağlar. Önceleri yapılan tenteler bez ve çadır tarzı ürünlerle üretilirken günümüzde yapılan tenteler zamanla teknoloji ve sanayinin ilerlemesi ile daha işlevsel bir şekilde […]

Sabit tente istanbul olarak hazırladığımız tente çeşitleri ile sizlere hizmet veriyoruz. Tentenin tanımını kısaca yapmak gerekirse üzerini konduğu alanları ve her çeşit eşyayı olumsuz hava koşullarına ve dışardan gelebilecek tehlikelere karşı koruma sağlar. Önceleri yapılan tenteler bez ve çadır tarzı ürünlerle üretilirken günümüzde yapılan tenteler zamanla teknoloji ve sanayinin ilerlemesi ile daha işlevsel bir şekilde yapılmaya başlandı. Hemen her yerde karşımıza çıkan tenteler birçok işletme ve ev sahibi tarafından rahatça kullanılmakta gelen kişilere konfor ortamı sunmaktadır. Açık ya da kapalı alanlarda kullanılan tenteler modern teknoloji ile farklı şekillerde hazırlanmaya başladı. Bunlar rulo ürünler, katlamalı ve aç kapa şeklinde olan tentelerdir.

Sabit Tente Nedir?

Sabit tente istanbul her çeşit tente modeli ile sizlere yardımcı oluyoruz. Sabit tente adında da anlaşılacağı üzere bulunduğu yere sabit bir şekilde monte edilir. Ayak kısımları yere sabitlenir ya da kenarlardan duvara monte edilir. Genelde işletmeler tarafından kullanılan sabit tenteler yazın güneşe karşı, kışın ise kar yağışlarına karşı koruma sağlarlar. Sabit tenteler gelen müşterilerin işine yarayarak onları güneşten, yağmur ve çamurdan korurlar. Sabit ayakları üzerine monte tenteler ya da duvara sabit bir şekilde monte edilen tenteler şeklinde kullanılır. Şık bir şekilde tasarlanan tenteler üzerine işletmenin de reklam afişi ya da ismi basılarak kullanılabilir. Bu durum ise işyerleri tarafından bir avantaj haline gelerek bu yerleri daha dikkat çeker hale getirmektedir.

Tenteler Kimler İçin Hazırlanır?

Sabit tente istanbul çevresinde yer alan illere göre hazırladığı ürünler yardımıyla müşterilerinin memnuniyeti için çabalamaktadır. Tentelerin hem estetik bir görüntü vermesi hem de insanları koruması açısından kullanılmaktadır. Tenteler isteyen herkes için özel ölçü ve tasarımlarla hazırlanır. Ayrıca açık havalarda konfor için de tercih edilir. Özellikle kafelerin, restoranların, otellerin açık alanlarında tercih edilen tenteler insanlara açık hava keyfi yaşatmaktadır. Aynı şekilde evlerin teras ve balkonları için de hazırlanır. Yağmurlu havalarda yağmurun etkilerinden korunmak için insanlar bu tenteler altında korunurlar. Ancak kullanılan tentelerin kaliteli ve suya dayanıklı olması gerekir.

Tentelerin Kullanım Alanları

Sabit tente istanbul tentelerini hazırlarken herkesin işine yarayacak şekilde tasarlamaktadır. İşyerleri hem de evlerdeki kullanım alanlarına uygun olarak imal üretilir. Evin özelliklerine göre hazırlanan tenteler genelde evlerin teras kısımlarında, bahçelerde, havuz başlarında ve pencere önlerinde kullanılır. İnsanlara günün her saati keyifli kullanım alanları sağlayan tenteler sevilerek kullanılırlar. Bunun yanında işletmelerin açık alanlarında da kullanılır. Mağaza ve butiklerin önlerinde de tercih edilen tentelerin dükkânların vitrinlerine hoş bir görüntü vermesinin yanında dışarıda bulunan tüm ürünleri dış etkenlere karşı korur. Genelde dış mekânlarda kullanılan tentelerin renk seçimleri de doğru yapılmalıdır. Kullanıldıkları alanlarla uyumlu olmalılar ki ortama hoş bir görüntü versinler.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente istanbul çevresinde bulunan illere ve işyerlerine göre daha kaliteli ve uygun fiyatlarla tentelerini satmaktadır. Sabit tente fiyatları belirlenirken ürünlerin kullanıldıkları alanların özellikleri boyutları ve kullanılan kumaşların özelliğine dikkat edilir. Ayrıca özel tasarım ürünlerinde fiyatlarında

değişiklik gösterilir. Ayrıca ne kadar malzeme kullanılacağı ve malzemenin kalitesi de fiyat noktasında belirleyici olacaktır. Tercih edilen sabit tenteler her zaman kaliteli su geçirmez kumaşlarla hazırlanmalı ve kullanılmalıdır. Çünkü tentelerin kullanım amacı bir yerlerin üzerini kapatmak ve buraları dış etkenlerden korumaktır. Yazın güneşten kışın ise olumsuz hava koşullarından bulundukları alanları koruyan sabit tenteler dayanıklı kumaşlardan yapılır ve uzun yıllar kullanılabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?