İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Saman Brandası Fiyatları

Saman Brandası Fiyatları

Branda örtüsü, sahip olduğu özellikler sayesinde kullanılan alanlarda su geçirmez, ışık geçirmez koruyucu bir özelliğe sahiptir. Saman branda ise hayvanları yemlemek için kullanılan saman balyalarını korumak için tercih edilir. Saman branda sayesinde yağmur, rüzgar, toz gibi hava koşullarına karşı samanların muhafaza edilmesini sağlar. Saman brandası kullanımında genellikle renk ve model özelliği için farklı seçenekli üretimler […]

Branda örtüsü, sahip olduğu özellikler sayesinde kullanılan alanlarda su geçirmez, ışık geçirmez koruyucu bir özelliğe sahiptir. Saman branda ise hayvanları yemlemek için kullanılan saman balyalarını korumak için tercih edilir. Saman branda sayesinde yağmur, rüzgar, toz gibi hava koşullarına karşı samanların muhafaza edilmesini sağlar. Saman brandası kullanımında genellikle renk ve model özelliği için farklı seçenekli üretimler yoktur. Saman brandası fiyatları da buna göre belirlenir. Burada önemli olan brandanın koruyuculuğu ve dış etkenlere karşı dayanıklılığıdır.

Saman Brandanın Kullanım Alanları

Saman balyaları hava koşullarından çok hızlı bir şekilde etkilenir. Çok sıcak hava da bekletilen saman balyaları kurursa ya da nemli havada bırakılırsa çürüme meydana gelebilir. Bu da özellikle çiftçiler için istenmeyen bir durum olarak görülür. Çürüme ya da nemlenme balyada bakteri ve toksin oluşmasına yol açar. Bu yüzden balyaların saklanma koşullarına uygun bir şekilde muhafaza edilmesi çok önemlidir. Çiftçilerin ev hayvan yemlemelerin önemli bir adımı olan samanların ticaret geliri de önemli bir yer tutar. Bu yüzden hızlı bir şekilde satışa sunulamaması ve satışından sonra da kullanımın hemen yapılmaması saman brandası fiyatları önemini de arttırıyor. Saman branda bu kapsamda kişilerin koruma ihtiyacını karşılar. Brandanın su geçirmez özelliği sayesinde açık havada muhafaza edilen saman balyalarının ıslanmamasını sağlar.

Saman Brandasının Kullanım Özellikleri

Saman brandanın kullanımıyla farklı hava koşullarına göre koruma sağlanır. İstenilen ölçüde kullanılabilen bu brandalar – 25 derece soğuğa karşı korurken + 70 derece sıcaklığa kadar da koruma sağlar. Yağmura, kara ve rüzgâra karşı da koruma sağlayan bu branda örtüleri yılın her döneminde kullanılabilir. Çiftçiler de hayvanlarını beslemek için kullandıkları samanı bu brandalar yardımı ile uzun süre bozulma olmaksızın muhafaza edebilir. Branda kullanımının olmadığı zamanlarda zor olan ve kişileri zarara uğratan bu durumu ortadan kaldıran saman branda her zaman güvenilir bir şekilde kullanılabilir.

Saman branda nasıl üretilir?

Saman branda üretimi diğer branda modellerine göre hemen hemen aynı özellikler taşır. Ancak saman brandanın dokusu sık işlenmiş ve samana benzer bir görünüme sahiptir. Burada saman brandasının üretiminde en önemli özellik kullanılan malzemenin kalitesidir. Saman branda su geçirmez, ışık geçirmez olacak şekilde hava koşullarına karşı koruma sağlayan, havalandırma özeliği bulunarak nem oluşmasını engelleyen bir yapıda olmalıdır. Saman brandası fiyatları ile üretiminde belirli bir boy ve en sınırı yoktur. Standart saman branda modellerinin yanı sıra kişilerin ihtiyaçlarına göre daha uzun ölçülerde de üretilebilir. Bu üretim sırasında branda kumaşının dokusunun dayanıklı olmasını sağlayan malzemeler kullanılır ve istenilen renkte de üretimi bulunur.

Saman Branda Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saman branda alımı yaparken ilk aşamada branda üretimini ya da satışını gerçekleştiren firmanın güvenilir bir firma olması önemli bir yer tutar. Firma satışını gerçekleştirdiği ürünün kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının garantisini vermelidir. Bunun yanı sıra ürün kullanımında bir sorun yaşandığında da firma sorunu giderici bir yaklaşımla hizmet vermelidir. Saman brandası fiyatları öncesinde ürünün ihtiyacınız olan özelliklere sahip olduğundan emin olmalısınız. Su geçirmez ve ışık geçirmez özelliği bulunması saman brandasının taşıması gereken en önemli özelliktir. Bu özellikleri barındırmayan brandaları tercih etmemelisiniz. Saman balyalarını koruma sırasında branda su geçirdiği takdirde ihtiyaç duyulan korumayı sağlamaz. Buda kişiyi büyük zararlara uğratabilir. Bu tür olumsuzlukları yaşamamak için saman branda alımında detaylı araştırma yapılmalıdır.

Saman Branda Fiyatları

Saman brandası fiyatları alımında detaylı bir fiyat araştırması yapılmalıdır. Fiyatlarda firmadan firmaya, modele ve ürünün kalitesine göre değişimler yaşanabilir. Ancak yüksek fiyatlı brandaların daha kaliteli olduğu yönündeki algılar doğru olmayabilir. Bu yüzden alım yaparken firmanın referansı, deneyimi ve kalitesi ön plana çıkacaktır. Saman branda fiyatlarının değişiklik göstermesine neden olan bir diğer neden de döviz kurlarında yaşanan gelişmelerdir. Saman branda üretiminde kullanılan malzemeler genel olarak yurt dışından geldiği için fiyatlarda dalgalanmalar yaşanabilir. Bu kapsamda ihtiyaçlarınız doğrultusunda size ne uygun firmadan en uygun bütçeler ile alım yapabilirsiniz. Firmamızdan saman branda ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?