İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Sancaklı Branda Tente

Sancaklı Branda Tente

Branda Tente, açık alanların brandalı sistemle üstü kapalı alan haline gelmesine branda tente denir. Açık alanları kapatmalarındaki sebepler; mevsim şartlarından korunmak için (yağmur, kar, güneş ışınları), dükkân önünde bulunan malzemelerin mevsim şartlarından zarar görmemesi için yaptırılan sistemdir. Bu sistemler oldukça çeşitlilik gösterir. Müşteriler üstlerini kapatmak istedikleri alanların ölçülerine göre modelleri beğenirler sonrasında Sancaktepe branda tente firmamız müşterimizin […]

Branda Tente, açık alanların brandalı sistemle üstü kapalı alan haline gelmesine branda tente denir. Açık alanları kapatmalarındaki sebepler; mevsim şartlarından korunmak için (yağmur, kar, güneş ışınları), dükkân önünde bulunan malzemelerin mevsim şartlarından zarar görmemesi için yaptırılan sistemdir. Bu sistemler oldukça çeşitlilik gösterir. Müşteriler üstlerini kapatmak istedikleri alanların ölçülerine göre modelleri beğenirler sonrasında Sancaktepe branda tente firmamız müşterimizin branda tente taktıracağı alana giderek ölçü alımı yapar. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir.

Branda Tente Nerede Kullanılır

Branda tente müşterilerimizin talep ettikleri mekânları belirlemesiyle istenilen alan ya da alanlarda kullanılır. Branda tente burada kullanılır ya da şurada kullanılmaz şeklinde bir görüş söyleyemeyiz. Müşterimizin uygun gördüğü alanlarda firmamızca monte yapılır. Branda tentenin en çok kullanıldığı alanlar; fabrikalar, hastaneler, sağlık ocakları, kırtasiye, manavlar, restoranlar, tatlıcılar, esnaflar, müstakil evler gibi birçok alanda kullanım sağlanabilir. Son zamanlarda müstakil ev taleplerimiz artmıştır.

Müstakil evlerde balkona yapılan branda tenteler ya da bahçeye yapılan çift taraflı branda sistemlerini kullanmaktayız. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda Sancaklı branda tente firmamız yanınızdadır. Müstakil evlerin kış bahçelerinde kışın rahatlıkla kullanabileceğiniz alanlar branda tenteyle sağlanır.

Tente Çeşitleri, Branda, Tente, Çadır Çeşitleri, Fiyatları

Branda Tente Çeşitleri 

Branda tente yelpazeleri oldukça geniştir. Firmamızdan detaylı bilgiyi alarak mekânlarınıza uygun olan branda tenteleri seçebilirsiniz. Mekânlarınızı daha geniş ve ferah bir görünüme kavuşturacaktır.

·         Sabit Tente Çeşidi

Sabit tente brandanın panellere sabitlenerek yer değişimi olmaksızın monte edilen bir çeşittir. Yani branda açılıp kapanmaz genellikle sabitlenerek kullanılır. Bu gibi tenteler binaların dış yüzeylerindeki görselliği yakalamak için kullanılır. Caddelerde dikkati çeken binalar arasına girer ve şık görüntüsüyle insanların dikkatini çeker.

·         Mafsallı Tente Çeşidi

Mafsallı tente çeşidi çok kullanılanlar arasına girmektedir. İki panel arasına monte edilen tente açılıp kapanabilir özelliğe sahiptir. Evlerinizin bahçe kısmında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çatı katlarında kullanabilirsiniz.

·         Körüklü Tente Çeşidi

Körüklü tente modelimiz iki panel arasına körüklerin eklenmesiyle oluşan katlı ve katlarının kademeleri ayarlanabilir tente modelidir. Bu tente modeli  apartman balkonlarında çok sık görünen bir modeldir. Kullanımı kolay ve  kademeli olduğu için istenilen düzeyde açılıp, yarım düzeyde de  kullanılabilir.

·         Çift Taraflı Tente Çeşidi

Çift taraflı tente modeli genellikle açık alanlarda kullanılır. Sabit bir panel üzerine iki tarafı branda tenteli olup hangi taraf isteniyorsa o taraf açılıp kapanabilir.

·         Raylı Tente Çeşidi

Raylı tente modeli tentenin raylı sistem üzerine konumlandırılarak  şık ve zarif kullanımı yakalar. D aha çok şık mekânlarda tercih edilir. Görüntü ön planda olan bir tente modelidir.

·         Spotlu Raylı Tente Çeşidi

Raylı modelin aynısı olup sadece spot ışıklı olanıdır. Aynı zamanda mekânı aydınlatır ve modern bir görünüme kavuşturur.

Branda Tente Malzemeleri

Branda tentede kullanılan malzemeler aynı zamanda bir tentenin kalitesini ve ücretini de belirler. Branda tente malzemeleri şeffaf branda, kumaş branda, renkli kumaş, desenli kumaş gibi ürünlerden oluşur. Branda tente seçimi yaparken muhakkak araştırma yapınız. Branda tentelerin kumaş kalitelerine dikkat ediniz. Çünkü branda tenteler dış alanlarda kullanıldığı için yağmur, kar, güneş ışınları birçok dış faktöre maruz kalacak ne kadar kaliteli ürün seçerseniz o kadar uzun zamanlar kullanırsınız. Sancaklıtepe Branda Tente bu konuda size yardımcı olabilir. Uzman ekibiyle birçok alanda aktif olarak çalışmaktadır.

Yarasa Tente | Şemsiyeci

En Çok Tercih Edilen Tenteler

Branda tente seçimi yaparken müşteriler genellikle kaliteden çok fiyatını önemsiyor. Fakat ucuz branda tenteler kısa zamanda deforme oluyor ve müşteri yenilemek zorunda kalıyor. Buda tasarruf ederken daha fazla zarara uğruyor. Firma olarak müşterilerimize doğru bilgi ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Branda tentede en çok kullanılan kolay açılıp kapanan ve dış etmenlerden zarar görmeyen ürünleri tercih etmekteler. Sancaktepe branda tente müşterilerimizin merak ettiği tüm soruların cevaplarını yanıtlamaktadır.

Branda Tentenin Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Branda tentenin kalitesini kullanılan malzemeden anlayabilirsiniz. Kumaşın ince dokulu oluşu ve ışığı ne kadar geçirdiği sizin için önemlidir. Kumaş su geçiriyor mu, kar suyunu sızdırıyor mu gibi soruları firmalara yöneltiniz. Tercihlerinizi kumaş kalitesine göre yapabilirsiniz. Branda tente siparişi vermeden önce detaylı araştırma yapılmalı ve kullanılan malzemeleri firmalara sormalısınız. Ürün ne kadar kaliteliyse kullanımı o kadar uzun yıllar olur. Firmamızdan bu konuda çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?