İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Şantiye Çadırları istanbul

Şantiye Çadırları istanbul

Şantiye çadırları istanbul sahip olduğu birçok özellikler sayesinde Türkiye çapında yoğun olarak satın alınıyor. Ayrıca yurtdışına da gönderilen şantiye çadırları bu sayede geniş bir kullanım sahasına sahiptir. Pratik bir yapıya sahip olan bu modern çadırlar isminden de anlaşılacağı üzere daha çok inşaat şantiyelerinde tercih ediliyor. Yüksek kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde özenle kullanıldığında uzun seneler boyunca kalitesini […]

Şantiye çadırları istanbul sahip olduğu birçok özellikler sayesinde Türkiye çapında yoğun olarak satın alınıyor. Ayrıca yurtdışına da gönderilen şantiye çadırları bu sayede geniş bir kullanım sahasına sahiptir. Pratik bir yapıya sahip olan bu modern çadırlar isminden de anlaşılacağı üzere daha çok inşaat şantiyelerinde tercih ediliyor. Yüksek kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde özenle kullanıldığında uzun seneler boyunca kalitesini koruyabiliyor. Şantiye çadırları birçok çadır modellerinden farklı bir tasarıma sahiptir. Bu sayede pek çok inşaat firmaları tarafından tercih ediliyor. Bu çadır modelleri ayrıca geçmiş yıllara oranla bugün daha düşük fiyatlardan satılıyor. Özellikle profesyonel istanbul çadır firmasından dilediğiniz şantiye çadırını uygun fiyat listesinden sipariş verebilirsiniz.

Şantiye Çadırları Nedir?

Şantiye çadırları istanbul kurulumu oldukça basit, düşük maliyetli, yüksek kalite standartlı, ekonomik dizaynlı ve firmalarda, inşaat şantiyelerinde kullanılan çadırlardır. Prefabrik yapılara oranla daha avantajlı olan bu çadırlar bu sayede profesyonel çadır üretim firmaları tarafından da öneriliyor. Şantiye çadırları ergonomik bir yapıya sahip olduğundan birkaç dakika içerisinde kurulabilir ve yeniden sökülebilir. Bu çadırların kurulumu ve sökümünde işletmeler genellikle teknik destekler almaya gerek duymuyorlar. Tüm zeminlerde kurulabildiğinden şantiye çadırların kurulumunda temel atılmasına gerek yoktur. Bu çadır modelleri 12 ay boyunca kullanılabilir. En zorlu hava şartlarında dahi en yüksek performansı gösterebiliyor.

Şantiye Çadırlarının Avantajları

Şantiye çadırları istanbul firmalara ve inşaat şantiyelerine birçok yönden de avantajlar sunuyor. Bu çadırlar düşük fiyatlı olduğundan firmaların maliyet bakımından tasarruf etmesini sağlıyor. Bunun haricinde şantiye çadırı pratik bir kurulum ve söküm işlemine de sahip olduğundan firmaların zaman yönünden de tasarruf etmesini sağlıyor. Prefabrik yapıların gerek kurulumu ve gerekse de sökümü oldukça zahmetlidir. Bu da beraberinde firmaların ciddi anlamda zaman kaybı yaşamasına neden olabiliyor. Şantiye çadırlarında ek harcamalar söz konusu değildir. Bu profesyonel çadırlar hazır bir şekilde üretiliyor. Bu sayede satın alınıp ilgili alanda kurulum yapılması yeterlidir. Ancak prefabrik yapılarda bu gibi avantajlar söz konusu değildir. İnşaat şantiyelerinde prefabrik yapıların kurulumu oldukça zahmetli olduğu gibi ciddi anlamda ek harcamalar yapılmasına da neden olabiliyor. Bu da firmaların yüksek harcamalar yapması anlamına geliyor. Şantiye çadırlarında ise her şey A’dan Z’ye kadar hazır olarak sunuluyor.

Şantiye Çadırı Ne İşe Yarar?

Şantiye çadırları istanbul firmalar açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu çadırlar işletmelerin geçici projelerdeki süreç boyunca sorunsuz bir şekilde konaklamasını, personelin tüm dış etkenlerden maksimum düzeyde güven içerisinde yer almasını sağlıyor. Şantiye çadırı inşaat alanlarının her türlü tehlikelerden korunmasını sağlar. Bu sayede proje döneminin başarılı bir şekilde geçirilmesini sağlar. Türkiye kalite standartları üzerinden özenli ve garanti kapsamında üretilen şantiye çadırı bu sayede diğer çadır modellerine oranla daha güvenli ve korunaklıdır. Bu sayede bu çadırlar pek çok Avrupa ülkeleri tarafından da tercih ediliyor.

Şantiye Çadırı Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şantiye çadırları istanbul firması haricinde bu çadırların sipariş verilmesi tavsiye edilmez. İnternet dünyasında yer alan birçok amatör çadır firmalarından şantiye çadırını yüksek fiyat listesinden ve garanti kapsamı dışında satın alabilirsiniz. Ancak bu durumda gerek maliyet bakımından ve gerekse de kalite standartları bakımından dezavantajlı olabilirsiniz. Bu sebeple beklentilerinize hitap eden en gözde şantiye çadırlarına sahip olmak için istanbul çadır firmasını güvenle tercih edebilirsiniz.

Şantiye Çadırları 2020 Fiyat Listesi

Şantiye çadırı istanbul firması tarafından daha cazip fiyat listesinden satışa sunuluyor. Bunun haricinde bu modern çadırların fiyatları her yıl değişkenlik gösterebiliyor. Şantiye çadırlarının fiyat listeleri ayrıca firmadan firmaya da farklılık gösterebiliyor. İnternet dünyasından şantiye çadırı 2020 güncel fiyat listesini karşılaştırdığınızda istanbul çadır firmasının pek çok firmalara oranla daha düşük fiyatlar sunduğunu fark edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?