İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Sarıyer Branda tente

Sarıyer Branda tente

Sarıyer branda tente kaliteli ve dayanıklı brandalar ve tenteleri piyasaya sunuyor. Brandalar hemen hemen her sektörde karşımıza çıkıyor ve özellikle işletmelere büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu kaliteli brandalardan tenteler üretiliyor. Tenteler aynı zamanda alüminyum, cam, demir, ahşap veya farklı bezler kullanılarak da yapılıyor. Branda ve tenteler bazı eşyaları veya alanları kötü hava koşulları gibi dış etkilere […]

Sarıyer branda tente kaliteli ve dayanıklı brandalar ve tenteleri piyasaya sunuyor. Brandalar hemen hemen her sektörde karşımıza çıkıyor ve özellikle işletmelere büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu kaliteli brandalardan tenteler üretiliyor. Tenteler aynı zamanda alüminyum, cam, demir, ahşap veya farklı bezler kullanılarak da yapılıyor.

Branda ve tenteler bazı eşyaları veya alanları kötü hava koşulları gibi dış etkilere karşı korumak için kullanılıyor. İşletmelerden bazıları bu ürünleri dekorasyon amacıyla da kullanılıyor.   Brandaların tam koruma sağlayabilmesi için yüksek kalitedeki kumaşlardan elde edilir ve bu brandalar bazı tente modellerinde de kullanılır.

Her tente kumaştan yapılmaz ancak bu kumaşlar su ve ışık geçirmez oldukları için tentelerin de kullanım amacına uyuyor. Tenteler kumaşın yanında alüminyum, ahşap, cam veya demirden de üretilebiliyor. Eşyaların ve ürünlerin nakliye aracına yüklendiği halde ilgili yere hiç bozulmadan teslim edilmesi için üstün özellikleri bulunan brandalar ile örtülmesinin önemi son derece fazladır. Bu nedenle, branda ve tentelerde profesyonel hizmet veren kaliteli ürün satışı yapan firmaların tercih edilmesi önerilir. Firmamız, profesyonel hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir.

Ekonomik Branda Tente Fiyatları | Favori Branda - Çadır - Tente -Branda - istanbul

Branda kullanım alanları

Bir işletmenin markasını ortaya koyabilmek, o işletmenin müşterinin ilgisini çekmesi gerekir. Günümüzde birçok tanınmış marka müşteri potansiyelini üst seviyede tutmayı başarıyor. Bunun için çeşitli uygulamalar yapılıyor. Bunlardan bir tanesi de branda tente kullanımıdır.

Yapıldıkları malzemeler de önemli olan tentelerin sadece modelleri değil özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Brandalarda da durum farklı değildir. Brandalar, su geçirmez veya ışık geçirmez özellikte olabiliyor. Sarıyer Branda tente, yaz veya kış aylarında güneş ve rüzgâr gibi etkenlerden bizi koruyan çatıya söylenmektedir.

Hangi amaçla kullanılacaksa o özellikte brandanın alınması doğru olacaktır. Son olarak branda ve tente alınırken kullanılacak alan veya nesnenin boyutu da iyi belirlenmeli ve aynı formatlarda branda ve tente temin edilmelidir.

Tekstil ve otomotiv sektöründe de kullanılan brandalar tekstillerde taşıma aracı olarak kullanılırken otomotiv sektöründe arabaların üzerlerine örtülerek kullanılır. Mobilya koruma brandaları da boş kalan evlerde veya mobilya dükkânlarında mobilyaların üzerleri toz olmasın diye tercih edilebilir. Bir diğer kullanım ise fındık toplama sırasında toplanılan fındıkların fındık toplama brandalarına koyulmasıdır.

Tente Kullanım Alanları

Mafsallı tenteler daha dar alanlarda kullanılır ve eklemli görüntüsüyle şık bir hava katar. Körüklü tenteler yan taraflarına doğru yapılan uzantıları sayesinde güneş ışınlarına karşı koruma sağlar ve bu uzantıları ayarlanabilir olduğundan kafe ve restoranlarda en fazla tercih edilen tente modellerinden biridir.

Kasetli tenteler de az yer kaplaması ve güzel görünümüyle yine restoran ve lokanta gibi yerlerde kullanılır. Pergola tenteler de genellikle ahşap kullanılarak yapılır ve özellikle evlerin teras, balkon ve bahçe gibi alanlarında tercih edilir.

Tenteler sabit, manuel, otomatik ve motorlu olarak fonksiyonel açıdan dörde ayrılır. Sabit tenteler küçük butik ve mağazaların ön girişlerinde gördüğümüz küçük boyutta açık şekildeki tentelerdir. Bu tenteler açılıp kapanmaz. Bir diğeri manuel tenteler ise açılıp kapatılabilen tentelerdir ve bu işlem elle yapılır. Otomatik tentelerde de aynı durum söz konusudur ancak bu durum elle değil de uzaktan kumanda ile yapılır.

Tente Ve Branda Modelleri

Pergola tenteler ise genellikle ahşap kullanılarak yapılan ve özellikle çay bahçelerinde, teraslarda, havuz başlarında kullanılan bir tente modelidir. Mafsallı tenteler de şık görünümlü olarak kabul edilir. Mafsal şeklindeki eklemli görüntüsüyle dar alanlarda kullanılan bir modeldir. Raylı tenteler genellikle kış bahçesinde kullanılırken bazı işletmeler kafe ve restoranlarında bu tente modelini tercih edebiliyorlar.

En çok tercih edilen branda modelleri inşaat koruma brandaları, otomotiv sektöründe kullanılan brandalar, tekstil sektöründe kullanılan brandalar, fındık toplama brandaları, mobilya koruma brandaları, yat koruma brandaları, tekne koruma brandaları, beton koruma brandaları, çatı koruma brandaları olarak söylenebilir.

Bahçe Mafsallı Tente | Branda Tente İmalatı ve Satışı

Branda Tente Temini Nasıl Yapılır?

Sarıyer Branda tente ile tente ve branda ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Mekâna yapılacak branda tentenin metrekare başına fiyat aralığı belirlenir. Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmenizdir. Bulunduğunuz yere firma yetkililerimiz gelir. Metrekare aralığı ölçülür. Daha sonra branda ve tente çeşidi örnekleri tarafınıza sunulur. Kataloglar çeşit yönünden oldukça zengin içeriğe sahiptir. Branda tente tercih ederek müşteri potansiyelinin artmasını sağlayabilirsiniz. Yaz ve kış mevsimine uygun tente modelleri oldukça fazladır.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?