İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.441,6400
 • EURO
  $1,0821
 • ALTIN
  $48.238,5100
 • BIST
  $181,1000
Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Şeffaf branda modellerinin genellikle iç ve diş yüzey yerleri mika, naylon ve kalın branda kumaşından üretilir. Şeffaf mika ürünü günümüzde en çok çanta ve ayakkabı yapımı için kullanılmış olsa da kış bahçesi yapmak içinde kullanılan bir ürün çeşididir. Genellikle malzemesi PVC’den oluşur. Cam gibi saydam bir rengi bulunur. Böylelikle içerisi ve dışarısı daha net bir […]

Şeffaf branda modellerinin genellikle iç ve diş yüzey yerleri mika, naylon ve kalın branda kumaşından üretilir. Şeffaf mika ürünü günümüzde en çok çanta ve ayakkabı yapımı için kullanılmış olsa da kış bahçesi yapmak içinde kullanılan bir ürün çeşididir. Genellikle malzemesi PVC’den oluşur. Cam gibi saydam bir rengi bulunur. Böylelikle içerisi ve dışarısı daha net bir şekilde görülür.

Bu ürünler daha çok kafe, restoran ve otel gibi yerlerde tercih edilir. Çünkü cam balkon ürününe göre daha uygun fiyatlı olduğu için bu ürün kullanır. Şeffaf branda mekân yerlerini birbirinden ayırmak için duvar görevi sebebiyle kullanılır. Yaz aylarında kafe ve restoran gibi yerlerde iç ve dış mekân beraber kullanılır. Özellikle soğuk ve yağışlı havalarda oturma alanları daha kısıtlı bir hale gelir.

Şeffaf branda sayesinde bu alanlar kapalı bir hale getirilerek daha kullanışlı olur. Kenarlarında bulunan fermuar detayları sayesinde yazın katlanarak toplanır ve kış aylarında ise fermuarlar kapatılarak kullanılır. Etrafında bulunan çerçeve modellerinin her rengi mevcut olduğu için mekâna göre uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Böylelikle mekânın daha estetik görünmesini sağlar.

Fermuarlı Şeffaf Branda Özellikleri Nelerdir?

Genel olarak fermuarlı şeffaf branda ürünleri ithal olarak üretilir. Branda oranı 0.80 mm’dir. Etrafında bulunan branda bolümü 1100 Denye brandadır. Genellikle bu branda tırların üzerini örtmek için kullanılır. Böylelikle tırlık polyester branda olarak görev sağlar. Şeffaf branda hiç bir şekilde soğuk havayı geçirmez. Şiddetli rüzgâr ve karlı soğuk havayı geçirmediği için iç mekân ısıtıcı sayesinde her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Şeffaf Branda Sistemleri

Şeffaf branda modelleri genellikle kapalı bir ortam elde etmek için kullanılır. Kurulumu ve montajı çok kolay bir üründür. Böyle olması sebebiyle her alanda kullanım sağlar. Kullanılan yerlerin daha konforlu ve huzurlu olmasına sebep olur. Böylelikle kullanılırken herkesi memnun eser. Şeffaf branda modelleri dışarıdan gelecek olan duman, soğuk hava ve toza da engel olur. Branda sayesinde dış etkenlerden rahatlıkla korunabilirsiniz. Ürün sayesinde daha bir rahat bir ortam elde edilmiş olunur.

Şeffaf branda sayesinde mekân yerleriniz daha da genişler. Oldukça kolay ve rahat bir kullanım avantajı sağlar. Çok fazla şeffaf branda sistemi bulunur. Bunlar ise otomatik şeffaf branda, motorlu şeffaf perde, fermuarlı şeffaf branda veya cırt cırtlı olarak çeşitleri yer alır. Kullanılmak istenilen alana göre model tercihi yapılabilir. Hangisi sizin için daha kullanışlı olacak ise onu tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda branda dışında bulunan çerçeve renginin de çok fazla renk seçeneği yer alır. Mekân yerinize göre bir renk seçebilirsiniz.Şeffaf Branda - Şeffaf Branda Fiyatları - Şeffaf Branda Modelleri - izmir

Fermuarlı Şeffaf Branda

Fermuarlı şeffaf branda modeli daha çok branda sektör yerlerinde kullanılır. Bazen müstakil ev ve yazlık ev içinde kullanılan bir üründür. Fermuarlı olması sebebiyle rahat ve kolay bir kullanım avantajı sağlar. Hava şartlarına rağmen çok dayanaklı bir üründür. Şeffaf görüntüsü sebebi ile mekâna ayrı bir hava katar. Fermuarlı sistem olmasından dolayı kolay bir şekilde açılıp kapanabilir.

Fermuarlı Şeffaf Branda Fiyatları Nasıl Belirlenir

Fermuarlı şeffaf branda fiyatları genel olarak nerede kullanılacak ve nasıl kullanılacak ise ona göre belirlenir. Firma sahibi üreticiden farklı bir fiyata aldığı için satarken de fiyat illaki değişebilir. Bu durum sonucunda ürünü nereden alırsanız alın farklı bir fiyat ile karşılaşmanız oldukça mümkündür.

Fiyat durumunu özellikle ürünün kalitesi, ürünün özellikleri ve maliyeti belirler. Bu durumlar göz önüne alınarak daha bilinçli bir şekilde tercih yapılabilir. Genellikle fiyatlar hesaplanacağı zaman metre kare üzerinden hesaplanır. Bunun yanı sıra her kumaşın özelliği farklı olduğu için metre kare fiyatı da farklı olur.

Fermuarlı Şeffaf Branda Renk Seçenekleri

Fermuarlı şeffaf brandanın çok fazla renk seçeneği bulunur. Özellikle siyah, beyaz, mavi, yeşil, kırmızı, mor, pembe kahverengi gibi sayamadığımız çok daha rengi mevcuttur. İstenilen renge göre tasarlanıp hazırlanır. Fermuarlı  modeli her mekân ve alan için rahatlıkla kullanılır. Böylelikle çok beğenilen ve talep gören bir üründür. Şeffaf kış bahçesi, kafe, restoran ve otel gibi işletme yerlerinde tercih edilir. Bu tarz yerler için en çok fermuarlı şeffaf branda modeli kullanılır. Böyle bir ürün ihtiyacı doğrultusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?