İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf Branda Fiyatları

Brandalar, şeffaf yüzeyi sayesinde bütün mevsimlerde kullanılabilir. Saydam olan yüzeyi, tıpkı bir çadır gibi bulunduğu alanı kaplar. Hızlıca kurulup, istenildiği alana taşınabilir. Özellikle brandalar, kullanıldıkları alan içerisinde ısı ve nem açısından yalıtım meydana getirir. Yağmur, kar, dolu gibi dış etkenlerden koruyucu özelliğe sahiptir. Maddi açıdan kişinin ekonomisine uygun olduğu için, birçok kişi satın alma seçeneklerinden […]

Brandalar, şeffaf yüzeyi sayesinde bütün mevsimlerde kullanılabilir. Saydam olan yüzeyi, tıpkı bir çadır gibi bulunduğu alanı kaplar. Hızlıca kurulup, istenildiği alana taşınabilir. Özellikle brandalar, kullanıldıkları alan içerisinde ısı ve nem açısından yalıtım meydana getirir. Yağmur, kar, dolu gibi dış etkenlerden koruyucu özelliğe sahiptir. Maddi açıdan kişinin ekonomisine uygun olduğu için, birçok kişi satın alma seçeneklerinden yararlanabilir. Saydam olmasına bağlı olarak iç ve dış noktaları gösterir. Yapım aşamasında mikalardan ve naylonlardan yararlanılmıştır. Saydam yapısını cam şekline benzetebiliriz. Kış bahçesi, restoranlar gibi alan içerisinde kullanılır. Ekonomik açıdan uygun olduğu için cam balkonlar yerine kullanılır. Şeffaf branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak güvenli bir ortamda zaman geçirilebilir.

Ekonomik Şeffaf Brandalar

Brandalar çevreledikleri alanı, farklı kılıyor. Örneğin bir restoranda mekânların birbirinden ayrılmasını sağlar. Yaz aylarında kafe benzeri ortamlarda  iç veya dış mekânlarda bir arada kullanılır. Kış aylarında ise oturulan mekânlar kısıtlanıyor. Şeffaf brandalar sayesinde oturulan mekânlar dış etkenlerden korunur ve oturulmaya devam edilir. Her bir kenarında fermuar bulunuyor. Bu sayede fermuar kısımları açılarak ve toplanarak açık bir alan elde edilebilir. Etraflıca kullanılan brandaların birçok renk çeşidi bulunuyor. Renklerin farklılığı çevre açısından estetik bir duruş meydana getirir. Şeffaf branda fiyatları hakkında araştırma yapılarak bilgi sahibi olunabilir.

Şeffaf Brandanın Koruyucu Özellikleri

Brandalar yapısal açıdan ısı yalıtımı sağladığı gibi aynı zamanda da konfor yaratıyor. Mekâna özel bir şekilde tasarlanır ve bu nedenle de uyum sağlaması kolaydır. İçerisinde kullanılan malzeme dayanıklıdır. Dayanıklı yapısı, dış faktörlerin içeriyi etkilemesine izin vermez. Brandanın yaz ve kış mevsimlerine bağlı olarak değişimi oluşur. Genleşme ve büzüşme olaylarının yaşanması uzamasına ve kısalmasına neden olur. Bunun için oransal olarak, 0.70 ve 0.80 mm alınılması gerekir. Restoran ve otel gibi alan içerisinde kullanıldığı gibi villa benzeri alanlarda kullanılabilir. Genel itibari ile brandalar, sektörel alan içerisinde kullanılsa da yazlık mekan içerisinde de kullanımı vardır. Şeffaf branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak istenilen renk ve çeşitte branda satın alınabilir.

Şeffaf Brandanın Kullanım Alanları

Brandalar genellikle mevcut bir alanın kapanması için kullanılır. Kurulumları ve montajları oldukça kolaydır. Branda sayesinde alan korunarak, dışarıdan gelebilecek tozlar ve kirler önlenir. Kullanan birçok kişiye uzun vade içerisinde avantaj sağlar. Branda mm’si ihtiyaca göre değişim gösteriyor. Çeşitli bitkilerin ve hayvanların korunması için de kullanılabilir. Brandalarımız belirli kalitede üretildiği için, uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilir. Üretim sırasında uzman kişiler tarafından özen gösterilerek imal edilmiştir. Yapısal açıdan hiçbir şekilde su geçirmiyor. Zamana bağlı olarak aşınmaz ve ateş ile karşılaştığı zaman yanmaz. Brandanın fiyat aralıkları kalitesine göre değişim gösteriyor. Müşteri olan kişinin, brandadan memnun kalabilmesi önemlidir.

Şeffaf Brandanın Ölçüleri

Brandaların ölçü oranları standart değildir. Kişiye özel ölçülerin de satışları yapılıyor. Çadırın büyüklük oranı, içerisinde kullanılan malzeme türü, brandanın kendine ait özelliklerine göre fiyatı değişiyor. Brandaların kafe, bahçe, ev gibi ortamlarda kullanımında kapıları bulunuyor. Şeffaf brandanın büyüklük ve küçüklük oranına bağlı olarak kapılarının boyutu da değişim gösteriyor. Örneğin tek ve çift kapılı şeffaf brandalar şeklinde sıralanabilir. Branda sayesinde olağan hava şartlarından korunmuş olunur. İş yeri ortamında çalışan işçilerin, olumsuz hava şartlarından korunmak için kullanılır. Kafeler ve çay bahçeleri genellikle birçok kişinin keyifle sohbet ettiği alanlardır. Şeffaf branda konusunda firmamız tarafından kaliteli hizmetler veriliyor. İhtiyacı olan her birey şeffaf brandalardan alarak kendisini olumsuz hava şartlarından koruyabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?