İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.961,3400
 • EURO
  $0,9345
 • ALTIN
  $43.154,9900
 • BIST
  $149,3000
Şeffaf Branda İle Balkon Kapama istanbul

Şeffaf Branda İle Balkon Kapama istanbul

Kış mevsiminin gelmesi ile beraber balkonda hava alma ve oturma kısıtlanmaktadır. Balkonda oturup hava almak, kahvaltı keyfi yapmak ve oturup manzarayı izlemek kış mevsiminde çoğu zaman engel bir durumdur. Fakat Şeffaf Branda İle Balkon Kapama istanbul bu engeli ortadan kaldırıyor.  Bu sayede balkonunuzda ya da kış bahçenizde ki balonun açık olması sizin keyif yapmanıza engel […]

Kış mevsiminin gelmesi ile beraber balkonda hava alma ve oturma kısıtlanmaktadır. Balkonda oturup hava almak, kahvaltı keyfi yapmak ve oturup manzarayı izlemek kış mevsiminde çoğu zaman engel bir durumdur. Fakat Şeffaf Branda İle Balkon Kapama istanbul bu engeli ortadan kaldırıyor.  Bu sayede balkonunuzda ya da kış bahçenizde ki balonun açık olması sizin keyif yapmanıza engel bir durumdur. Bu brandayı sadece kış mevsiminde değil 12 ay boyunca aralıksız kullanabilme keyfini yaşayabilirsiniz. En güzel özelliği üst kısmının sabit olarak kenar kısımlarından fermuarlı olarak üretildi. İstediğiniz şekilde fermuarı sayesinde açabilir ve kapatabilirsiniz.

Şeffaf Branda Nedir?

Şeffaf branda yan kısımları açık olan kısmı kapatmak için kullanılır. İçeriye soğuk ve yağmurun girmemesi için Şeffaf Branda İle Balkon Kapama yapılır. Şeffaf Branda İle Balkon Kapama istanbul en iyi firmadır. Farklı renklere sahiptir. Mekâna uyacak şekilde renk çeşitleri bulunuyor. Fermuarı sayesinde yan kısımları sayesinde dilediğiniz gibi açabilir ve kapatabilirsiniz. Kullanım alanları oldukça fazladır. Özellikle deniz kenarına yakın kafeler soğuk olur. Hem içeri yağmur ve deniz suyunun girmemesi için hem de içerinin ısınmasında büyük rol oynar. Özel olarak tasarlanarak dayanıklı bir ürün haline getirildi. Kolay yırtılmayacak şekilde üretildi.

Şeffaf Branda Ne İşe Yarar?

Şeffaf Branda İle Balkon Kapama genelde yere yakın yerlerde kullanılır. Evler dışında cafeler şeffaf branda kaplamayı tercih ederler. Üst kısımları sabit olarak duran fermuarlıdır. Bu fermuar sayesinde açılıp ve kapanabilir. İstenildiği zaman kolaylıkla toplanabiliyor. Kış mekânlarının kenarlarından fermuarı kapattığınız zaman hem havanın soğuk olması hem de yağmura karşı mekânı kapalı ve sıcak tutar.  Bu sayede mekânı soğuktan koruyabilirsiniz. Klima ve ufo gibi ısıtıcılar sayesinde mekânın ısısını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu şeffaf brandalar yağmura karşı oldukça dayanıklı olarak üretildi. Hemen hemen çoğunuz gittiğiniz mekânlarda şeffaf branda görmüşünüzdür. Hem kullanışlı hem de kaliteli olarak tasarlandı.

Şeffaf Branda Çeşitleri Nelerdir?

Şeffaf brandalar kullanım alanlarına göre değişmektedir. Çeşit bakımından oldukça fazladır.

 • Portatif kış bahçesi için kullanılan brandalar,
 • Şeffaf kış bahçesi için kullanılan brandalar,
 • Dış mekân brandası,
 • Motorlu şeffaf brandalar,
 • Kapalı kış bahçesi şeffaf brandalar,
 • Balkon kapatmalı brandalar,
 • Dış mekân şeffaf branda alan kapamak için kullanılan brandalar,
 • Kış bahçesi için kullanılan brandalar,
 • Şeffaf çadır kış bahçesi için kullanılan brandalar,
 • Naylon brandalar,
 • Şeffaf sigara içme alanı için kullanılan brandalar,
 • Şeffaf mika brandalar,

Bu branda çeşitleri kullanıldığı yere göre değişmektedir. Oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır.

Şeffaf Branda Neden Tercih Edilir?

Mekân sahipleri branda kullanımına önem veriyorlar. Mekân içerisinin sıcak olmasını hem de kış mevsiminin gelmesiyle beraber müşteri potansiyelini yüksek tutmak isterler. İçerisinin sıcak olması, televizyon ve güzel müziklerin çalması birçok kişinin o mekâna gidip zaman geçireceği anlamına gelir. Genelde nargile ve sigara olan mekânlar da farklı bölümler oluyor. O bölümlerde de rahat zaman geçirebilirsiniz.  Şeffaf brandalar mekânı doluluk oranının artmasında büyük rol oynar. Şeffaf brandaları uzun süre hizmet veren firmamızdan satın alabilirsiniz. Piyasanın en uygun ve en kaliteli brandalarını üretiyoruz ve satıyoruz. Müşteri memnuniyetini %100 olarak sağlıyoruz. Fiyat bakımından uygun olarak bulunan brandalarımızı yıllarca kullanabilirsiniz. 12 boyunca hem kış mevsimi hem yaz mevsiminde kullanılan brandalarımızın arkasındayız. Sizlere hizmet verecek uzman personel ekibimiz sayesinde detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizler için öncelik verdiğimiz hizmettir. Her kısma farklı şekilde brandalarımız bulunuyor. Bunları firmamızdan güvenilir şekilde satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?