İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Şeffaf Branda istanbul

Şeffaf Branda istanbul

Şeffaf branda modeli dış yüzey ve iç bölümü ise mika, naylon ile kalın branda kumaşından üretilir. Şeffaf mika ürünü daha çok ayakkabı ve çanta yapımı için kullanılsa da kış bahçesi yapımı için de kullanılabilen bir üründür. Malzeme yapısı %100 PVC’den oluşur. Cam gibi saydam bir renktedir içeriyi ve dışarıyı rahatlıkla görme özelliği bulunur. Kış bahçeleri […]

Şeffaf branda modeli dış yüzey ve iç bölümü ise mika, naylon ile kalın branda kumaşından üretilir. Şeffaf mika ürünü daha çok ayakkabı ve çanta yapımı için kullanılsa da kış bahçesi yapımı için de kullanılabilen bir üründür. Malzeme yapısı %100 PVC’den oluşur. Cam gibi saydam bir renktedir içeriyi ve dışarıyı rahatlıkla görme özelliği bulunur. Kış bahçeleri daha çok otel, kafe ve restoran gibi yerlerde kullanılır.

Çünkü cam balkon ürünleri biraz daha pahalı olduğu için şeffaf branda istanbul firması tarafından bu sistem tercih edilir. Şeffaf branda mekân yerlerini birbirinden ayırmak için duvar görevini görür. Yaz mevsiminde kafe ve restoran gibi işletme yerlerinde iç ve dış mekân birlikte kullanılır. Özellikle soğuk ve yağışlı havalarda oturacak yerler kısıtlanır.

Şeffaf branda sayesinde böyle yerler kapatılarak daha kullanışlı bir hale gelir. Kenarlarında yer alan fermuarlar sayesinde yazın katlanarak toplanıp kışın ise kapalı bir şekilde rahatlıkla kullanılabilir. Etrafında yer alan çerçeve şeklindeki brandanın her renk seçeneği bulunur. Tercih edilen renk seçeneği kullanıldığı zaman ortama ayrı bir hava ve estetik bir görüntü katar.

Fermuarlı Şeffaf Branda Özellikleri Nelerdir?

Fermuarlı şeffaf branda 0.80 mm oranındadır. Genellikle şeffaf branda modelleri ithaldir. Etrafında yer alan branda 1100 Denye brandadır. Tırların üzerini örtmek için kullanılan tırlık polyester branda olarak işlev sağlar. Şeffaf branda soğuk havayı geçirmez. Karlı ve çok şiddetli rüzgârlı havada bile iç mekân ısıtıcısı sayesinde rahat bir şekilde oturulabilir.

Şeffaf Kış Bahçesi Branda Fiyatları

Şeffaf kış bahçesi branda fiyatları genellikle kullanılan malzeme yapısına göre ve ürün renk seçeneğine göre farklılık gösterir. Branda ithal olarak tedarik edildiği için her zaman fiyat durumu farklı olabilir. Böyle bir durum için firma ile iletişime geçmek en doğru karardır. Tüm gerekli detayları daha iyi bir şekilde öğrenmeniz mümkün olur.

Şeffaf Branda Sistemleri

Şeffaf branda modelleri genellikle kapalı bir alan elde etmek için kullanılan kurulumu ve montaj işlemi kolay olan bir sistemdir. Böylelikle kullanılırken kişileri de mutlu ve memnun eder. Şeffaf branda istanbul firması sayesinde dışarıdan gelecek olan toz, duman ve soğuk gibi çeşitli dış etkenlerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Ürün sayesinde sizi rahatsız eden her şeyden kaçmış olursunuz.

Şeffaf branda sayesinde mekân yerlerinizi daha çok genişletebilirsiniz. Oldukça rahat ve konforlu bir kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca otomatik şeffaf branda sistemi de mevcuttur. Tercihinize göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Birçok çeşidi yer alır. İsteğe göre motorlu şeffaf perde, fermuarlı veya cırt cırt olarak da üretilebilir. Branda dışında yer alan çerçeve renginin her renk seçeneği bulunduğu için mekân yerinize göre bir renk tercih edebilirsiniz.Otomatik Katlanır Şeffaf Branda Modelleri Ve Fiyatları-Koçer Tente istanbul

Fermuarlı Şeffaf Branda

Fermuarlı şeffaf branda modeli daha çok branda sektör yerlerinde kullanılır. Bazen müstakil ev ve yazlık ev içinde kullanılır. Fermuarlı olması sebebiyle rahat ve kolay bir kullanım avantajı sağlar. Hava şartlarına rağmen çok dayanaklı bir üründür. Şeffaf görüntüsü sebebi ile mekâna ayrı bir hava katar. Fermuarlı sistem olmasından dolayı kolay bir şekilde açılıp kapanabilir.

Fermuarlı Şeffaf Branda Fiyatları Nasıl Belirlenir

Fermuarlı şeffaf branda fiyatları genellikle kullanım koşullarına ve kullanım şekline göre belli olur. Firma sahiplerinin üreticiden aldığı fiyat ve kendi fiyat standartlarına göre ürün satması farklı olur. Hal böyle olunca da aynı ürünü başka yerde farklı fiyata bulmak oldukça mümkündür. Fiyat durumunu genellikle maliyet, kalite ve ürünün özellikleri belirler. Bu hususlar göz önünde bulundurularak bilinçli olarak bir tercih yapılabilir. Fiyatlar genelde metre kare üzerinden hesaplanır. Metre kare fiyatları her kumaşa göre farklılık gösterir.

Fermuarlı Şeffaf Branda Renk Seçenekleri

Şeffaf branda istanbul firması tarafından üretilen fermuarlı modeli her alan ve mekân için rahatlıkla kullanılan bir üründür. Böyle olması sebebiyle çok aranan ve beğenilen bir modeldir. Şeffaf kış bahçesi, kamelya, kafe ve restoran gibi işletme yerlerinde kullanılır. Genellikle böyle yerler için fermuarlı şeffaf branda tercih edilir.

Ürün modelinin birçok renk seçeneği bulunduğu için her mekân yerinin rengine göre kolay bir şekilde üretilir. Özellikle mavi, yeşil, kırmızı, siyah, beyaz, sarı, mor, lacivert ve kahverengi gibi daha çok fazla renk seçeneği bulunur. Böylelikle her istenilen renk yaptırılabilir. Tüm bu durumlardan dolayı firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?