İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Şeffaf Branda istanbul

Şeffaf Branda istanbul

Günümüzde artan müşteri talepleri ile firmalar her geçen gün yeni ürünler ve bu ürünlere yeni fonksiyonlar eklemek için bir yarış içindedir. Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz ederek hem kullanışlı, hem hesaplı hem de kaliteli ürünler ortaya çıkarmak günümüzde en çok aranan kriterlerdir. Bu sektörlerin başında da aslında neredeyse her alanda kullanılabilen, gün içinde birçok yerde görülen […]

Günümüzde artan müşteri talepleri ile firmalar her geçen gün yeni ürünler ve bu ürünlere yeni fonksiyonlar eklemek için bir yarış içindedir. Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz ederek hem kullanışlı, hem hesaplı hem de kaliteli ürünler ortaya çıkarmak günümüzde en çok aranan kriterlerdir. Bu sektörlerin başında da aslında neredeyse her alanda kullanılabilen, gün içinde birçok yerde görülen brandacılık sektörü gelmektedir. Pek çok alan ve işleve hizmet eden bu ürünler kendi içlerinde birçok seçeneğe ayrılmakta, her seçeneğin de kendine göre işlevleri bulunmaktadır. Şeffaf branda istanbul hizmeti bu konuda pek çok seçeneği ile hizmet vermektedir.

Şeffaf Brandacı, Fermuarlı Şeffaf Mika Naylon Branda Fiyatları - brandacı

Şeffaf Branda Nedir?

Brandalar kabaca, su geçirmez kumaşlar olarak bilinmektedir. Ancak su geçirmezlik özelliklerinin yanı sıra birçok işlevsel yanları olan brandalara, şeffaf branda istanbul hizmeti sayesinde istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Brandaların kendi içinde birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunların içinde şeffaf brandalar en çok tercih edilen branda modellerinden biridir. Tek bir amaç için üretilmeyen bu brandaların kullanım alanları da bir hayli geniştir.

Özellikleri Nelerdir?

Şeffaf brandalar, her mevsim olumsuz hava şartlarından bulundukları alanı koruyan, muşambaya benzeyen ürünlerdir. 4 mevsim koruma sağlayan bu ürünler, saydam olmalarından dolayı da bulundukları ve kullanıldıkları alanlarda hem içeriyi hem de dışarıyı görmeyi sağlarlar. Örtü, taşıma, bölme gibi alanlarda kullanılan şeffaf brandalar, son yıllarda ise kış bahçesi tasarımları için akla gelen ilk seçeneklerden biri olmaktadır. Birçok sektörde pek çok alanda şeffaf brandalar büyük ilgi görmektedir.

Şeffaf Brandalar Nasıl Üretilir?

Şeffaf brandalar liflerin bir araya getirilmesiyle üretilen, içeriğinde naylon, mika, plastik gibi materyallerin bulunduğu bir çeşit çadır sistemidir. Su geçirmez bir şekilde oluşturulması için kalın kumaşlar kullanılmaktadır. Büyük sanayi makineleri tarafından fabrikalarda üretilen şeffaf brandaların kalınlıkları kullanılacakları alanlara göre değişmektedir. Makinelerde üretim yapılırken bu hususa dikkat edilmektedir. Koruma için imal edilen şeffaf brandaların daha kalın ve daha dayanıklı şekilde üretilmesi beklenir.

Şeffaf branda üretiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri gramaj dengesini ayarlamaktır. Gramajın en doğru şekilde dengelenmesiyle yüzeyde oluşan pürüzlerin ayarlanması ve giderilmesi daha kolay olacaktır. Pürüz arttığı takdirde brandanın kalitesi düşmektedir. Pürüz artarsa satış zorlaşmakta bu sebepten gramaj ayarını koruyabilmek üretim safhasında en önemli kriterlerden biridir.

Kullanılacak alana ve işleve göre üretilen brandaların standart ve belli bir boyutu yoktur. Belli bir kalınlığı da olmayan brandalar müşteri talepleri doğrultusunda fabrikalar tarafından üretilen materyallerdir. Şeffaf branda istanbul hizmeti ile istediğiniz boyutlarda ve kalınlıkta ürünlere ulaşmanız mümkündür.

Şeffaf Brandalar Nerelerde Kullanılır?

Şeffaf brandalar birçok sektör için yardımcı materyallerin başında gelmektedir. Oteller, kafeler, çay bahçeleri ve özel mülkiyet alanları gibi birçok alanda hem su geçirmezliği, hem çok fonksiyonlu oluşu hem de uygun fiyatları sayesinde tercih edilmektedir. Çadır, tente sistemleri ve yelken gibi malzemelerin üretimlerinde de kullanılan şeffaf brandalar, otomotiv ve tekstil sektörünün de vazgeçilmezleri arasında gelmektedir.

Otomotiv sektöründe park halinde uzun süre kalacak araçlar ve garajı bulunmayanlar için yazın güneşe, kışın ise kar ve yağmur sebebiyle oluşabilecek hasarlara karşı bir koruyu örtü işlevi görürler. Güneş yanıkları, kuş pislikleri, araç içine su girmesi gibi durumların önüne geçmektedir. Tekstil sektöründe ise hem koruma hem de taşıma için tercih edilen şeffaf brandalar, tente sistemlerinde de en çok kullanılan materyaldir. Tente ve şemsiye sistemlerini tercih eden işletmeler için kurtarıcı bir eleman olan şeffaf brandaları özel mülkiyet alanlarında hem tente, hem balkon ya da teras kaplama hem de köpekleriniz için kulübe örtüsü gibi alanlarda kullanmanız mümkündür.

Otomatik Katlanır Şeffaf Branda Modelleri Ve Fiyatları-Koçer Tente istanbul

Kış Bahçelerinde Şeffaf Brandalar

Yazın güneşten kışın ise kardan ve yağmurdan koruma sağlayan şeffaf brandalar, toz partikülleri, ısı ve nem faktörlerini de engeller. Son zamanlarda artan talepleriyle gündeme gelen kış bahçeleri içinse, cam materyaline kıyasla çok daha uygun fiyatlı oluşu sebebiyle tercih edilirler. Kapalı bir alanda kışın koruma sağlayan bu sistem, dört bir taraftan açılabilen bir fermuar sistemi ile de yazın yanları açık olarak kullanılabilmektedir. Saydam yapısı sayesinde ise içinde bulunanlara dışarıyı görme fısatı sunan bu materyaller, kışın kapalı alanda dört taraftan dışarıyı seyredebilme fırsatı verdiği için kafelerde kış bahçesi için favori ürünlerdendir. Daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?