İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Şeffaf Branda Metrekare Fiyatları

Şeffaf Branda Metrekare Fiyatları

Şeffaf yapılı brandalar her alanda güvenle kullanılabilir. Kaliteli dizaynı sayesinde oldukça uzun ömürlüdür. Bu sebeple şeffaf branda metrekare fiyatları oldukça uygundur. Kaliteli branda üretim ve satış firmasından şeffaf yapıdaki brandaları tercihiniz doğrultusunda metre kare tarzından satın alabilirsiniz. Kafeteryalarda, restoranlarda ve daha birçok işletmelerde tercih edilen şeffaf brandalar pek çok branda türlerine oranla daha şık ve estetikli bir […]

Şeffaf yapılı brandalar her alanda güvenle kullanılabilir. Kaliteli dizaynı sayesinde oldukça uzun ömürlüdür. Bu sebeple şeffaf branda metrekare fiyatları oldukça uygundur. Kaliteli branda üretim ve satış firmasından şeffaf yapıdaki brandaları tercihiniz doğrultusunda metre kare tarzından satın alabilirsiniz. Kafeteryalarda, restoranlarda ve daha birçok işletmelerde tercih edilen şeffaf brandalar pek çok branda türlerine oranla daha şık ve estetikli bir dizayna sahiptir. Bu sayede bu kaliteli brandalar işletmelere de farklı bir atmosfer katıyor.

Şeffaf Brandalar Nedir?

Şeffaf brandalar isminden de anlaşılacağı gibi şeffaf yani içten görünebilir yapıya sahip olan koruyucu branda tipleridir. Bu kaliteli brandalar sayesinde işletmenizi dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Şeffaf brandalar işletmenizi yağmur, rüzgâr, kar gibi durumlardan korunmasını sağlar. Kullanımı oldukça kolay olan bu brandaları bu sayede dakikalar içerisinde kurabilirsiniz. Avrupa kalite standartlarından üretilen şeffaf branda metrekare fiyatları sayesinde ek ücretler ödemeden brandaya sahip olabilirsiniz. Ürün ödemenizi ise tercihinize göre nakit veya kredi kartınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Şeffaf Brandaların Özellikleri

Şeffaf brandaların diğer branda türlerine oranla daha geniş kapsamlı özellikleri bulunuyor. Bu brandalar gösterişli bir yapıya sahiptir. Bu sayede işletmenizi dış etkenlerden korurken aynı zamanda işletmenizin daha cazibeli ve göze hitap edici bir görünüm elde etmesini sağlar. Şeffaf brandalar pek çok çadır modellerinden farklı olarak uygun fiyat tarifesine sahiptir. Bu sayede yüksek maliyete girmenize gerek bulunmuyor. Bu profesyonel çadır modelleri çevre dostudur. Bu sayede şeffaf yapılı brandayı şehir merkezinde yer alan işletmenizde güvenle kullanabilirsiniz.

Yılın 4 Mevsiminde Kullanılan Şeffaf Brandalar

Şeffaf brandaları diğer çadır türlerinden ayıran özelliklerinden biri de bu çadırların yılın 4 mevsiminde de kullanılabilmesidir. Bu sayede şeffaf branda metrekare fiyatları ile birlikte çadırınızı işletmenizde 365 gün boyunca kullanabilirsiniz. Şeffaf yapılı brandayı özellikle yoğun yağmurlu, kar yağışlı bölgelerde de güvenle kullanabilirsiniz. Su geçirmez özelliğe sahip olan bu brandalar sayesinde işletmenizi yağmur ve çamurdan koruyabilirsiniz. En iyi çadır modelleri listesinde yer alan şeffaf özellikli brandalar 2019 yılında da her bütçeye uygun fiyat tarifesi sunuyor. Bu sayede ekonomik bütçenizi zorlamadan metre kare bazından şeffaf branda siparişi verebilirsiniz.

Şeffaf Brandaların Avantajları 

Bu kaliteli ve kullanışlı branda modelleri birçok avantajlar sunar. Pek çok branda modellerine göre daha hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu sayede taşınması, nakliyesi oldukça kolaydır. Şeffaf özellikli bu çadır türleri kendi içerisinde de pek çok farklı tasarıma sahiptir. Bu sayede işletmenize en uygun brandayı satın alabilirsiniz. Şeffaf yapılı bu branda modelleri ısı yalıtım özelliği sayesinde soğuk havalarda işletmenizi sıcak tutar. Sıcak havalarda ise işletmenizi serin tutma özelliğine sahiptir.

Şeffaf Brandaları Kimler Kullanabilir?

Şeffaf brandalar her sektörde kullanılabilir. İşletmenizi şehir merkezinde ve işlek cadde üzerinde yer alması durumunda dahi bu çadır modellerini güvenle tercih edebilirsiniz. Bu brandaların iç ve dış bölümü kalın özellikteki naylon, mika ve kalın branda tarzındadır. Bu sayede bu branda tipleri pek çok çadır türlerine göre daha uzun yıllar boyu kalitesini devam ettiriyor. Şeffaf yapılı bu çadır modelleri %100 PVC malzemesinden dizayn edilmiştir. Cam özelliği sayesinde mekânın iç ve dış bölümünü gösterebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede işletmenizin dışarıdan da görünmesini sağlamak için şeffaf branda tercih edebilirsiniz.

Şeffaf Brandaların Fiyatı

Şeffaf özellikli bu brandaların fiyat tarifesi ise birçok çadır modellerine oranla daha düşüktür. Yüksek teknolojili bir çadır türü olmasına rağmen bu brandalar birkaç yıl öncesine oranla bugün daha cazip fiyata sahiptir. Bu sayede evinizin konforunda isteğinize göre özel olarak sipariş oluşturabilirsiniz. Ya da şeffaf özellikli çadır modelini metrekare bazından özel olarak da sipariş verebilirsiniz. Şeffaf branda konusunda profesyonel firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?