İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Şeffaf Branda Perde istanbul

Şeffaf Branda Perde istanbul

Şeffaf branda perde istanbul modelleri normal perdelerin görevini başarıl ile tamamlamış bir malzemedir. Çoğunlukla iş alanında kullanımın yaygın bu ürünler, iç mekânı dışarıdan gelen soğuk havadan yağmurdan ya da rüzgârdan koruma imkânı da bulmaktadır.  Adından da anlaşıldığı gibi şeffaf boranda bezinden yapılan bu perde çeşitler için bilindik perdelerden daha üstün performansa sahip bile diyebiliriz.  Kendini […]

Şeffaf branda perde istanbul modelleri normal perdelerin görevini başarıl ile tamamlamış bir malzemedir. Çoğunlukla iş alanında kullanımın yaygın bu ürünler, iç mekânı dışarıdan gelen soğuk havadan yağmurdan ya da rüzgârdan koruma imkânı da bulmaktadır.  Adından da anlaşıldığı gibi şeffaf boranda bezinden yapılan bu perde çeşitler için bilindik perdelerden daha üstün performansa sahip bile diyebiliriz.  Kendini alanında daima ileriye taşımayı başarmış bu ürünleri günümüzde hayatımızın birçok alanında görmeyi başarmışızdır

Şeffaf Branda Perde Özellikleri

Şeffaf branda perde istanbul modellerini birçok özelliği bulunmaktadır. En bilindik özelliği ise normal perdelerden daha işlevsel bir yapıya sahip olmasıdır. Su geçirmezse malzemeden yapılmış olması bu ürünü her mevsim kullanılmasına olanak tanımıştır. Piyasaya bakıldığında şeffaf branda perde modelleri ciddi anlamda talebi çok g fazla olan ürünler arasında yer almaktadır.  Kaliteli malzemelerden yapılan bu ürünlerin her alanda kullanım amaçları da farklı olmaktadır. İhtiyaçları rahatlıkla karşılayabilen şeffaf branda perdeler farklı seçenekleri ile de   kullanıcısını memnun etmektedir.  Şeffaf branda perdeleri ihtiyaca uygun şekil ve boyutlarda hazırlanıp, montaj edilmektedir.

Şeffaf Branda Perdelerin Kullanım Alanları Nelerdir

Şeffaf branda perde istanbul kullanım alanlarına göz attığımızda bu ürünlerin yoğun bir kullanım alanına sahip olduğun görebiliyoruz. Şeffaf malzeme dışarıdan bakıldığında renksiz ve saydam olduğu için cam görevini de yapmaktadır. Dolayısı ile bu ürünler balkon cemakanlarının daha korunaklı ve güvenli hale getirmesi konusunda da oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Şeffaf branda perdelerin en yaygın kullanım alanları üretim yapan işletmelerdir. Aynı zamanda kafe, restoran ve lokanta gibi yerlerde kullanımı mümkündür. Ancak bu mekânlar kullanılan şeffaf buranda perdelerin kalın malzemeden yapılmış alt kısmı su geçirmez üstü ise açılıp kapanabilen sistemlere sahip modellerdir. Zorlu hava şartlarına uygun kurlumu olan şeffaf branda perdelerin üretim aşamasında yapılan çalışmalar ürünlerin dayanıklılığını artırmaktadır.

Şeffaf Branda Perde Kullanmanın Avantajları

Şeffaf branda perde istanbul sistemleri kullanmanın en büyük avantajı içeriden dışarının net bir şekilde görünmesini sağlamsıdır. Renksiz ve saydam olduğundan dolayı dışardan bakıldığında tıpkı cam görünümündedir. Pimapen ve cam gibi yapılara uyumu sağlar. Evinizin balkonlarında, bahçenizde, işletmenizin ya da fabrika için bölme duvarlarında kullanımı uygundur.  Bazı mekanlar sigara içme odalarını bu ürünler ile oluşturmaktadır.  İç mekânı yağmur, rüzgâr kar suyu gibi her türlü doğa olaylarından korumasını yanı sıra saydam malzeme olması sayesinde hem bir duvar hem de bir cam görevini rahatlıkla yapmaktadır.  Ayrıcı ile yapısı itibari ile pürüzsüz olması nedeni ile estetik bir gönümü sağlamaktadır.  Perdeni kalitesi imalat aşamasına yapılan işlemlerle eşdeğerdir. Kaliteli malzeme birinci sınıf işçilik ile yapılan şeffaf perdeleri uzun yıllar kullanma imkânı bulacaksınız.

 Şeffaf Branda Perdesi Fiyatları

Şeffaf branda perde istanbul fiyatları sizi tedirgin eden tutarlarda olmakla birlikte oldukça ekonomiktir. İster evinizi balkon ve terasında isterseniz de işletme ve fabrikanızda güvenle kullanabileceğiniz şeffaf branda perdelerin fiyatları modellerine ve özelliklerine büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.  Bu ürünler hakkında net bir fiyat almak isterseniz şeffaf perde brandası üretimi yapan firmalar ile görüşme sağlamın gerekmektedir.  Fiyatlar firmadan firmaya modelin kalitesine özelliğine büyüklüğüne gibi farklı kriterlere bağlı olarak üç aşağı beş yukarı olacak şekilde değişmektedir.   Ancak bu fiyatlar bütçenizi zorlayacak fiyatlar değildir. Özellikle ürünü kalitesi, işlevselliği ve ihtiyacınızı karşılaması fiyatından daha üstün olmaktadır.  Özellikle restoran ve kafe gibi yerlerde oldukça işlevsel bir ürün olan şeffaf branda perdelerin kullanım ömrü de çok uzundur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?