İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Şeffaf görüntüsü ve yapısı sayesinde her mevsim kullanılabilen açık alanların kapatılmasını sağlayan bir tür çadır modelidir. Şeffaf branda yapısı ve özellikleri üretici firmaya göre değişiklik gösterebilir. Özellikle kafe ve iş yeri gibi mekânların bahçe kısımlarında kullanılır. Bu mekânların kapalı alan oranını artırarak müşteri potansiyelini artırmayı sağlar. Brandanın iç ve dış yüzeyi mika ya da naylon malzemeden yapılır. […]

Şeffaf görüntüsü ve yapısı sayesinde her mevsim kullanılabilen açık alanların kapatılmasını sağlayan bir tür çadır modelidir. Şeffaf branda yapısı ve özellikleri üretici firmaya göre değişiklik gösterebilir. Özellikle kafe ve iş yeri gibi mekânların bahçe kısımlarında kullanılır. Bu mekânların kapalı alan oranını artırarak müşteri potansiyelini artırmayı sağlar. Brandanın iç ve dış yüzeyi mika ya da naylon malzemeden yapılır.

İhtiyaca uygun olarak hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanılabilir. Farklı renk seçenekleri sayesinde her mekâna uygun modeller üretilebilir. Kış bahçelerinde kullanarak kış aylarınızı aileniz ile birlikte evinizin bahçesini değerlendirebilirsiniz.

Şeffaf Branda Çeşitleri

Şeffaf branda modelleri otomatik, fermuarlı ve  portatif olmak üzere üç çeşitten oluşur. Portatif branda modelleri genel olarak gemilerde kullanılan ürünlerdir. Kış aylarında güverteleri hava şartlarından koruma amacı ile kullanılır. Boyut olarak küçüktür ve kullanımı çok kolaydır. Boyut olarak genellikle küçüktür ve fiyatları uygundur.

Fermuarlı branda modeli köşeli modellerdir. İskeletin köşelerinden aşağıya doğru fermuar detayları yer alır. İstenildiği zaman fermuarlar açılarak branda açılır. Dayanıklı malzemeden üretildikleri için sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Otomatik branda uzaktan kumanda sistemi ile kontrol edilebilen ve açılıp kapanan modellerdir. Restaurantlarda ve kafelerde rahatlıkla kullanılabilir. İş yerlerinin bahçelerinde ve teraslarında gördüğünüz modellerdir.

Şeffaf Branda Özellikleri

Şeffaf branda özellikleri farklı olsa da genel olarak bahsedecek olursak;

 • Genel olarak PVC maddeden üretilir ve kapalı ve açık modelleri vardır.
 • Brandanın köşelerinden aşağıya doğru fermuar sistemleri vardır. Bu fermuarlar sayesinde kışın kapatılırken yazın açılabilir.
 • Dayanıklıdır ve her türlü zorlu hava koşullarında kullanılabilir.
 • Brandanın kalınlığı hava şartlarına göre değişiklik gösterir. Bu nedenle kalınlığı 0.60 mm ya da 0.80 mm olmasını tavsiye ediyoruz.
 • Cam görünümlü olduğu için mekânların hem şık hem de ferah görünmesini sağlar.

Özellikleri markasına göre değişiklik gösterebilir. İhtiyacınız olan modelin özelliklerini araştırmadan alışveriş yapmayın. Aksi takdirde satın aldığınız ürün ihtiyacınızı karşılamaz ve mağduriyet yaşayabilirsiniz.

Şeffaf Branda Neden Tercih Edilir?

Şeffaf branda modelleri son yıllarda birçok mekânda tercih ediliyor. Tercih edilme nedenleri, mekânlarda ısı yalıtımı yapması, hava koşullarına karşı mekânları koruması, mekânlara şık ve estetik bir görüntü kazandırması, mekân hacminin açık alanına yayılmasına imkân sağlaması ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmasıdır.

Mekân tasarımına uygun branda modellerini tercih etmek dekorasyon için önemlidir. Bu konuda karar vermekte zorlanıyorsanız firma çalışanlarından yardım isteyebilirsiniz. Zaman içerisinde teknolojinin ilerlemesi ile yeni branda modelleri üretilmiştir. Zevkinize ve mekân amacına yönelik modeller bulabilirsiniz. Kaliteli ürünlerin en önemli özelliği nem yalıtımı sağlamasıdır. Ilıman iklime sahip yerlerde mekânlarda neme bağlı rutubet çok sık yaşanır. Brandalar sayesinde bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

Şeffaf Branda Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şeffaf branda almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak kaliteli ve garantili ürün satışı yapan firmaları seçmelisiniz. Brandalar her mevsim kullanılan ürünler olduğu için sağlam olmaları önemlidir. Branda iskeleti metal malzemeden olmalıdır. Kar ve yağmur suları ahşap ve plastik iskelelere zaman içerisinde zarar verebilir.

İşlem öncesi analiz hizmeti vermeyen firmalar ile görüşmeyin. Doğru ve mekâna uyum sağlayan ürün için analiz işlemi gereklidir. Mekânın büyüklüğü, seçilen branda modelinin mekâna uyumu ve renk seçimi için analiz önemlidir.

Branda malzemesi seçimi yaşanılan yerin coğrafi özellikleri göz önüne alınarak seçilmelidir. Soğuk havalarda çekme ve sıcak havalarda salma durumları yaşandığı için hava koşulları göz önünde tutularak karar verilmelidir.Büyükçekmece Şeffaf Kış Bahçesi – Sultanbeyli Tente

Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf branda fiyatları, ürünün markasına, modeline, büyüklüğüne ve piyasa değerine bakılarak karar verilir. Ürün satın almadan önce piyasada fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ediyoruz. Fiyat hesaplaması sırasında metrekare değeri baz alınır. Ürün kalitesine göre 30-70 lira arasında değişir. Ürünün fiyatını net olarak öğrenmek için hizmet öncesi analiz işlemi talep edebilirsiniz.

Firma çalışanları branda yapılacak yere gelerek alanda ölçüm yapar ve seçilen malzemeye göre hizmet bedelini net olarak hesaplar. Ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmaların web sitelerini inceleyebilirsiniz. İletişim numaralarından çağrı merkezini arayarak yine aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?