İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Şeffaf Kaplama Ataşehir

Şeffaf Kaplama Ataşehir

Günlük hayatta şeffaf kaplama sistemi en çok ev, kafe, restoran ve mekân yerleri için kullanılır. Bu yerleri genellikle rüzgâr, yağmur, güneş ve diğer hava olaylarından korumaya yarayan dış cephe kaplamasına şeffaf kaplama denir. Bu kaplama sistemi özellikle kış aylarında tercih edilip kullanılan bir üründür. Çatı kısmı kapalı ve etrafı şeffaf branda veya katlanır cam olarak […]

Günlük hayatta şeffaf kaplama sistemi en çok ev, kafe, restoran ve mekân yerleri için kullanılır. Bu yerleri genellikle rüzgâr, yağmur, güneş ve diğer hava olaylarından korumaya yarayan dış cephe kaplamasına şeffaf kaplama denir. Bu kaplama sistemi özellikle kış aylarında tercih edilip kullanılan bir üründür.

Çatı kısmı kapalı ve etrafı şeffaf branda veya katlanır cam olarak üretilir. Şeffaf kaplama modelleri ısı yalıtımı sağlamasının yanı sıra aynı zamanda çok rahat bir kullanım sağlayan branda ürünüdür. Hangi mekân için kullanılacak ise mekâna göre çeşitlendirilip uyum sağlar. Kullanılan mekânın hem estetik görünmesini sağlar hem de daha gösterişli bir alan olmasına sebep olur.

Şeffaf Kış Bahçesi Kaplama Branda Nasıl Yapılır?

Şeffaf kaplama brandanın kumaşı kalındır. Aynı zamanda iç yüzey kısmı ve dış yüzey kısmı mika ve naylondur. Bu ürün en çok çanta yapımı ve ayakkabı yapımı için kullanılsa da kış bahçesi oluşturmak için de tercih edilen bir üründür. Malzeme türü PVC olduğu için rahat bir kullanım avantajı sunar. Ürün cam gibi saydamdır. Böylelikle içeriyi ve dışarıyı çok net bir şekilde gösterir. Kış bahçe ürünleri genellikle daha çok kafe, restoran ve otel gibi yerlerde kullanılan ürünlerdir. Cam balkon ürünlerinin fiyatı daha pahalı olduğu için genellikle çoğu işletme yerleri şeffaf kaplama Ataşehir gibi bir firmaya bu ürünü yaptırabiliyor.

Bu branda sistemi bulunulan mekân yerlerinin birbirinden ayrılması için duvar görevi görür. Yaz aylarında kefe ve restoran gibi işletme yerlerinde bu ürün sayesinde iç ve dış mekân beraber kullanılabilir. Havaların soğuk ve yağmurlu geçmesi sebebiyle çoğu zaman oturma alanları daha kısıtlı bir hale gelebiliyor. Böyle bir durum içinde şeffaf kaplama sistemi ile dış mekân yerleri kapatılarak kullanılabilir hale getirilmesi oldukça mümkündür.

Brandanın kenarında bulunan fermuarlar sayesinde hem ürün kapalı olarak kullanılır. Hem de istenildiği zaman açılıp toplanarak kullanılabilir. Etrafında bulunan çerçevelerin renk çeşidi oldukça fazladır. İstenilen renge göre ürün tasarlamak pekâlâ mümkündür. Böylelikle kullanılacak olan mekâna ayrı bir renk katar. Bunun yanı sıra soğuk havalarda kapalı mekân yerlerinden sıkıldığınız zaman bu ürün sayesinde daha aydınlık bir ortama kavuşabilirsiniz.

Şeffaf Kış Bahçesi Kaplama Branda Özellikleri Nelerdir?

Şeffaf kaplama sistemi transparan mika ürünü olduğu için kış aylarında soğuktan kırılmaz ve çatlamaz. Net bir görünüm özelliği sunar. Bunun yanı sıra ürün çok kolay bir şekilde katlanabilir. Cam sistemlerinin daha pahalı olması nedeni ile kullanılamayan her alan ve mekânda şeffaf kaplama en iyi çözüm olarak kullanım sağlar. Şeffaf brandanın çatı bölümü sabit olup ayrıca istenildiği zaman  çıkarılabilir.

Çerçeve yerlerinin de motorlu olması daha kolay bir kullanım sağlar. Böylelikle rahat bir şekilde branda toplanabilir. Ayrıca makaralı ve elle toplama sistemi yer alır. Kolay ve pratik bir şekilde temizleme özelliği bulunur. Ürün renkli ve gösterişli bir görünüm sağlar. Şeffaf kaplama sisteminin demir ara bölümü birbirinden bağımsız bir şekilde açılıp kapanabilir.

Üst bölüm yeri soketli tokalar yardımı sayesinde tutturulup sabitlenebilir. Şeffaf branda ürünleri genelde ithal olarak üretilir. Hava şatlarına karşı oldukça sağlam ve dayanıklı bir üründür. Şeffaf kaplama Ataşehir firması tarafından alındığında çok daha elverişli olur. Aynı zamanda demir konstrüksiyon ürünler firmanın atölye bölümünde üretilir.Çekmeköy Şeffaf Kış Bahçesi – Sultanbeyli Tente

Şeffaf Kaplama Branda Montajı Nasıl Yapılır?

Şeffaf kaplama sistemi yapılacak olan yerin öncelikle olarak ölçüsü belirlenir. Ayrıca nasıl bir ürün ve rengi istenildiği de önemli bir konudur. Ona göre ürün firma tarafından üretilir.

Şeffaf Kış Bahçesi Branda Fiyatları Nelerdir?

Şeffaf kaplama kış bahçesi branda fiyatı genel olarak malzeme yapısı ve alanına göre değişiklik gösterir. Bunun nedeni ise şeffaf branda nereye yapılacak ise alanın genişlik ve uzunluk ölçüsü farklı olduğu için fiyatta da farklılık yaratabilir.

Aynı zamanda ürünün malzemelerinin ithal olması da fiyatı otomatik bir şekilde etkiler. Yurt dışından getirilen ürünlerin fiyatları her zaman farklı olduğu için en iyi net bilgiyi yaptırmak istediğiniz an şeffaf kaplama Ataşehir firmasından öğrenebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz ürün modeline göre daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Tüm bu konu için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?