İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Şeffaf Kaplama Kadıköy

Şeffaf Kaplama Kadıköy

Günümüzde şeffaf kaplama ev, mekân ve işyerinizi rüzgâr, yağmur, güneş ve çeşitli hava olaylarından korumaya yarayan dış cephe kaplamasına denir. Şeffaf kaplama özellikle kış aylarında kullanılan bir üründür. Üst çatı kısmı kapalı çevresi şeffaf branda ya da katlanır cam olarak üretilen bir sistemdir. Şeffaf kaplama ürünü ısı yalıtımı ve rahat bir konfor sağlayan branda türüdür. […]

Günümüzde şeffaf kaplama ev, mekân ve işyerinizi rüzgâr, yağmur, güneş ve çeşitli hava olaylarından korumaya yarayan dış cephe kaplamasına denir. Şeffaf kaplama özellikle kış aylarında kullanılan bir üründür. Üst çatı kısmı kapalı çevresi şeffaf branda ya da katlanır cam olarak üretilen bir sistemdir. Şeffaf kaplama ürünü ısı yalıtımı ve rahat bir konfor sağlayan branda türüdür. Kullanılacak olan mekâna göre yapıldığı zaman çok güzel uyum sağlar. Mekânın daha gösterişli ve estetik görünmesine sebep olur.

Kış Bahçesi Şeffaf Kaplama Branda Nasıl Yapılır?

Şeffaf kaplama sisteminin iç yüzey kısmı ve dış yüzey kısmı mika, naylon ve kalın branda kumaşında olur. Şeffaf mika daha çok ayakkabı ve çanta gibi ürünlerde kullanılır. Fakat kış bahçesi alanı elde etmek için de kullanılan bir üründür. Malzeme yapısı %100 PVC’den oluştuğu için çok rahat bir kullanım sağlar. Ürün cam gibi saydam olup iç tarafı ve dış tarafı gösterme özelliği bulunur. Kış bahçeleri genellikle kafe, otel ve restoran gibi yerlerde kullanılan ürünlerdir.

Diğer cam balkon ürünlerinin maliyet fiyatı fazla olduğu için şeffaf kaplama Kadıköy ürünü tercih edilir.  Şeffaf branda sistemi mekâna yerlerini birbirinden ayıran duvar işlevi görevini görür. Yazın kafe ve restoran gibi işletme yerlerinde iç ve dış mekân beraber kullanılabiliyor. Havalarım yağmurlu ve soğuk olması nedeniyle oturma alan yerleri daha da kısıtlı bir hale gelebiliyor. Şeffaf branda sistemi ile dış mekân yerleri kapatılarak bu yerlerinde kullanılabilmesi oldukça mümkün olur.

Kenarlarında bulunan fermuar sayesinde kapalı olarak kanılabilirken aynı zamanda fermuarı açıp topladıktan sonra da kullanılabilir. Etraf kısmında yer alan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri oldukça çoktur. Tercihe göre istenilen renk seçildiğinde kullanılacak olan alan ve mekâna ayrı bir hava katar. Soğuk kış mevsiminde kapalı mekân ve alanlardan sıkılıp bunaldığınız zaman şeffaf kaplama sistemi aydınlık bir ortam sunar.

Kış Bahçesi Şeffaf Kaplama Branda Özellikleri

Şeffaf kaplama transparan mika sistemleri soğuk hava şartlarında kırılma ve çatlama gibi durumlar ile karşı karşıya gelmez. Çok net bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda ürünün kolay bir şekilde katlanabilme özelliği bulunur. Camın pahalı olması sebebiyle kullanılamayan yerlerde şeffaf kaplama daha rahat olur. Şeffaf branda üst çatı kısmı sabit ve çıkarmalı bir sistemden oluşur. Yan tarafta yer alan çerçeve kısımlarının ise motorlu olması daha rahat ve kolay bir toplama imkânı sağlar.

Ayrıca makaralı ve elle toplama sistemi şeklindedir. Kolay bir şekilde temizlenme özelliği bulunur ve zarif bir görünüm sağlar. Şeffaf branda sisteminin her demir ara bölümü birbirinden bağımız bir şekilde açılıp kapanabilir. Üst bölümü sloketli tokalar yardımı ile tutturulup sabitlenir. Şeffaf branda ürünleri genellikle ithal olup hava şartlarına karşı çok dayanaklı ve sağlam bir üründür. Şeffaf kaplama Kadıköy firması tarafından yapılan demir konstrüksiyon ürünler atölye bölümünde imal edilir.

Şeffaf Kaplama Branda Montajı Nasıl Olur?

Şeffaf kaplama branda montajı için öncelikli olarak kullanılacak olan mekânın ölçüsü alınır. Müşterinin tercih ettiği renk seçeneğine göre ürün çalışmasına başlanır.Dudullu Şeffaf Kış Bahçesi – Sultanbeyli Tente

Kış Bahçesi Şeffaf Kaplama Branda Fiyatları Nelerdir?

Şeffaf kış bahçesi branda fiyat durumu genellikle malzeme yapısı ve alana göre farklılık gösterebilir. Çünkü kullanılacak olan malzeme yapısı ve alanın uzunluk ve genişlik ölçüsü fiyat konusunda direk olarak farklılık yaratabilir. Aynı zamanda ürün ithal olduğu için istenilen modele göre yurt dışından temin etmek gerekir. Bu hususta da istenilen zamana göre fiyat konusu değişime neden olabilir. Bunun için en detaylı bilgiyi şeffaf kaplama Kadıköy firmasından alabilirsiniz. Modele göre bir ürün fiyatı sorulduğu takdirde aşağı yukarı net bir sonuç elde edilebilir.

Şeffaf Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Şeffaf kaplama branda modeli en çok kafe, restoran, çay bahçeleri, kamelya, balkon, teras ve veranda gibi yerlerin kapatılması için kullanılır. Her mevsim çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Fermuarlı bir özelliği olduğu için yaz aylarında kolay bir şekilde açılabilir ve kış ayında da kapatılabilir. Kullanılan mekânı soğuktan ve yağmurdan en iyi şekilde korur. Özellikle kumaşın kalın olması ile soğuk havayı en iyi bir şekilde önler. Mekân yerlerinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Mekân yerlerinizin kapatılması için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?