İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Şemsiye istanbul

Şemsiye istanbul

Şemsiyeler; yağmur, kar ve güneş gibi faktörlere karşı korunaklı alanlar yaratmak için kullanılır. Bir çeşit tente modelidir. Tenteler içerisindeki en görsel ve dekoratif olan modellerden biridir. Şemsiyeler de tenteler gibi çeşitli modellerde ve çeşitli malzemelerle yapılabilir. Genelde dayanıklı olduğu için, akrilik kumaşlar tercih edilir. Bu kumaşlar ithal ve uzun yıllar dayanan bir modeldir. Şemsiyeler görsellik […]

Şemsiyeler; yağmur, kar ve güneş gibi faktörlere karşı korunaklı alanlar yaratmak için kullanılır. Bir çeşit tente modelidir. Tenteler içerisindeki en görsel ve dekoratif olan modellerden biridir. Şemsiyeler de tenteler gibi çeşitli modellerde ve çeşitli malzemelerle yapılabilir. Genelde dayanıklı olduğu için, akrilik kumaşlar tercih edilir. Bu kumaşlar ithal ve uzun yıllar dayanan bir modeldir. Şemsiyeler görsellik açısından tahta, ahşap ya da ahşap görünümü olan modellerde üretilebilir.

Yapısı, metal bir iskelet üzerine kuruludur. Şemsiyeler belirli bir uzunlukta olan ve şemsiyenin gövde kısmına bağlanan tellerden meydana gelir. Buradaki önemli nokta tellerin esnek olmasıdır. Esnek teller sayesinde, açılıp kapanma işlemi rahat olur. Kullanılan teller paslı olmamalıdır. Pas ve su uzun süre etkileşim kurduğunda şemsiye bozulur ve açılıp kapanmaz. Şemsiyenin uzun yıllar kullanılabilmesi için, bunlara dikkat etmek gerekir.

Şemsiyeler, teknolojik ürünlerdir. Kumanda sistemi ile açılıp kapanabilir. Ya da ipli bir mekanizma ile üretilebilir. Eski tip şemsiyelerde kol sistemi vardır. Her renk ve her kesimde şemsiye istanbul üretimi yapılır. Gölgelik alanlar sağlamasının yanı sıra, görüntü olarak da ilgi çekicidir.

Şemsiyenin Özellikleri Nelerdir

Dışarıdan bakıldığı zaman görsel olarak normal şemsiyenin aynısıdır. Şemsiyeler de havalandırma sistemi bulunur. Şemsiyeler sabitlenebilir. Devrilme ya da sarsılma gibi sorular yaşanmaz. Pratik ve fonksiyonel ürünlerdir. Şemsiyeler uygun fiyatlıdır.  Aşağı yukarı itme yöntemi ile açılıp, kapanır. Kilit sistemi vardır. Açık ya da kapalıyken kilitlenir. Renk ve model seçenekleri fazladır. Dekoratif ve kullanışlıdır.

Şemsiyenin Teknik Avantajları Nelerdir

 • Güneş ışınlarına karşı UV koruması bulunur.
 • Birinci kalite malzemeden üretim yapılır
 • Temizlik ve bakımı kolaydır.
 • İlgi çekici tasarımlar uygulanabilir.
 • Paslanmaz bir sistemde üretilmiştir.
 • Teleskopik özelliği vardır.
 • İthal akrilik kumaştan üretilir.
 • Alüminyum profile sahiptir.

Şemsiye Modelleri Nelerdir

Şemsiye modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Şemsiyelerin, kumsallarda ve deniz kenarlarında kurulan modeli, ortasındaki metal direk sayesinde açılıp, kapanan şemsiye modelidir. Bu şemsiyeler güvenlidir. Genelde altında birkaç kişi oturabilir. Ayrıca güvenilirdir. Düşme ya da aniden kapanma gibi problemler görülmez. Deniz kenarındaki restoran ve ya kafeler, bu şemsiye modelini tercih eder. Ürün dayanıklı ve ekonomiktir.

Bir diğer şemsiye modeli de havada asılı duran şemsiyelerdir Bu şemsiyeler havada dört mevsim sabit durabilir. Gerektiğinde açılıp kapanabilir. Görüntü olarak, normal şemsiyeden farksızdır. Ağırlık kısımları yan tarafa doğru verilmiştir. Genelde toplu masaların olduğu yerlere uygundur. Şemsiye istanbul dekoratif olarak dikkat çeken ürünlerdir. Çeşitli desenlerde ve renklerde yapılabilir. Yuvarlak, kare ve köşeli modelleri vardır. Şemsiyelerin üzerine firma logoları ya da firma isimleri eklenebilir. Böylelikle daha kaliteli bir görüntü olur ve daha çok müşteri çeker.Bahçe Şemsiyesi Fiyatları ve Modellerinde %14 İndirim

İşletmelerin İçin Şemsiyenin Önemi

Şemsiyeler en çok işletmelerde karşımıza çıkar. Özellikle lokantalar ve kafeteryalar, şemsiyeleri çok tercih eder. Yazlık, kışlık kullanılan mekânlar için oldukça avantajları olan şemsiyeler, mekânların dış bölümlerinin kullanılmasını sağlar ve yaz, kış daha çok müşteri kazanmasına yardımcı olur. Günümüzde kapalı alanlarda sigara içimi yasak olduğu için, kışın kapalı mekânlara çoğu kişi gitmek istemez. Şemsiye yapımı sayesinde mekânların açık ve korunaklı olan alanları da müşteriler için açılmıştır. Kışın olumsuz hava şartlarına maruz kalmadan, dışarıda oturmak mümkün hale gelmiştir. Aynı zamanda tasarımlı şemsiye modelleri, işletmelere farklı bir hava kattığı için, müşterilerin ilgisini çeker ve daha çok kişi tercih eder. Şemsiyeler işletmelerin gözdesidir denilebilir.

Şemsiye Fiyatları Nelerdir

Şemsiye fiyatlarının hepsi birbirinden farklıdır. Şemsiyenin kaç tane yapılacağı ve ne kadar malzeme kullanılacağı önemlidir. Toplu yapılan şemsiyeler tek yapılanlara göre daha uygun fiyatlıdır. Şemsiye yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi ve kumaş türü, fiyatları etkiler. Küçük şemsiyeler daha uygun fiyatlıyken, geniş yapılan şemsiyelerin fiyatı daha pahalıdır. Şemsiye modelleri de fiyatları değiştirir. Sabit şemsiye ve tekerlekli şemsiye arasında fiyat farkı vardır. Şemsiye istanbul yaptırmak ve fiyatlarını öğrenmek için, firmamızla bağlantı kurabilirsiniz. Firma gerekli ölçümleri yaptıktan sonra, müşteri şemsiye modelini ve rengini seçer. Buna göre net bir fiyat teklifi sunulabilir. Müşteri fiyatı onaylarsa, istenilen bir gün de kurulum işlemi yapılabilir. Şemsiye montajı basit ve kısa bir işlemdir. Eğer daha detaylı bilgi hizmeti almak isterseniz, firmamızı arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?