İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Şemsiye

Şemsiye

Şemsiye, kullanılan pek çok tente modeli gibi, her mevsim, hava koşullarına karşı kullanılan bir koruma ürünüdür. En çok dekoratif amaçlı olarak, işletmelerin müşterilerin ilgisini çekmesini sağlamak için yapılır. Her alan da kullanımı uygundur. Özellikle, büyük olan işletme alanların da, masa ve sandalye kullanımı fazlaysa, şemsiye kullanımı daha rahat bir ortam yaratılmasına yardımcı olur. Çeşitli seçenekleri […]

Şemsiye, kullanılan pek çok tente modeli gibi, her mevsim, hava koşullarına karşı kullanılan bir koruma ürünüdür. En çok dekoratif amaçlı olarak, işletmelerin müşterilerin ilgisini çekmesini sağlamak için yapılır. Her alan da kullanımı uygundur. Özellikle, büyük olan işletme alanların da, masa ve sandalye kullanımı fazlaysa, şemsiye kullanımı daha rahat bir ortam yaratılmasına yardımcı olur. Çeşitli seçenekleri ve renkleri olan şemsiyeler, modern görüntüsü ve fonksiyonu ile de dikkat çekmeye devam ediyor.

Son dönemlerde açık alanlar da bahçesi olan yerlerde ve otel gibi işletmeler de sıklıkla şemsiyeler görmek mümkündür. Özellikle deniz manzaralı işletmeler, yazları en çok şemsiye tercih eder. Şemsiyelerin en iyi özelliği, hem güneşe karşı hem de yağışlı havalarda koruma sağlamasıdır. Geniş alanlar için en kullanışlı modeldir. Çok kolay açılıp kapanabilir. Bir tane şemsiye yerine, birkaç tane yapılırsa, hem alan hem de fiyat açısından karlı bir seçim olabilir.

Şemsiye Brandası Modelleri Ve Fiyatları - Bahar Branda

Şemsiye Özellikleri Nelerdir

Dışarıdan bakıldığı zaman, net olarak şemsiye görüntüsü veren bu ürünler, genellikle havalandırma özelliğine sahiptir. Üst tarafında bulunan açıklık ile hava alma imkânı yaratır. Aşırı fırtına olduğu zaman, şemsiyeler de sallanma gibi problemler olabilir. Özel hava alanı sayesin de şemsiyeler yerinden oynamadan sabit durabilir. Bu özellikle işletmeler için oldukça avantajlıdır.

Şemsiyelerin, kullanım sistemi basittir. Yukarı doğru ittirilerek açılabilir. Kapanmak istediği zaman aşağı çekilerek kapatılabilir. Açıldıktan sonra, aniden kapanma gibi bir durumla karşılaşılmaz. Üst tarafta sabitleyici bir kilit sistemi vardır. Güvenilir bir sistemdir. Her ortama uyumlu olan renkte ve şekilde şemsiyeler vardır.

Şemsiyeler, su geçirmez olan kumaşlardan üretilir. Ahşaptan yapılan modeller de vardır. İstenirse, ahşap görünümü olan dekoratif şemsiyeler de üretilir. Demir kısmı alüminyumdan üretilir ve çeşitli süs aksesuarları eklenebilir. Toplu kullanım olan alanlarda kumandalı sistemler tercih edilir. Daha çok estetik olarak şemsiye tercih edenler, bu özellikteki ürünleri yaptırabilir.

Yaz mevsimlerinde bahçede olan bir masa üzerine şemsiye koyarak, güneşten korunup, konforlu bir alanda oturmak mümkündür. Şemsiyeler kaliteli kumaşlardan yapılır. Aşırı sıcak ve soğuğa karşı dayanıklı ürünlerdir.

Şemsiye Modelleri

Modeller geniş seçeneğe sahiptir. Bazı modeller deniz kenarında kullanılırken, bazıları da restoran gibi yerler için kullanılır. Sahillerde tercih edilen modeller, genelde orta kısmında direği olan modeldir. Yazın altında rahat bir şekilde uzun süre oturulabilir. Yine çay bahçesi ya da restoranların yazlık bölümlerinde hem şık hem de kullanışlı alanlar yaratır.

En çok dikkat çeken şemsiye modeli, yukarda sabit bir şekilde asılı olan modellerdir. Demir bir aparat ya da direği bulunmaz. Genel de büyük alanlarda tercih edilir. Bu modelleri kafeteryalar da daha sık görmek mümkündür. Her şekilde masa üzerine, uygun bir şekilde yerleştirilebilir.

Müşterilerin en çok tercih ettiği şemsiye modeli, yuvarlak şemsiyelerdir. Bu şemsiyeler, yağmurlu günlerde elde tutulan şemsiyeleri andırır. İç kısmı da bu şemsiyelerle aynı sistemdir. Diğer şemsiye modellerinde farklı sistemler de kullanılır. Arzu edilirse şemsiyelere, işletmelerin özel rengi uygulanıp, özel marka isimleri işlenebilir. Bu şekilde daha tarz bir görüntü yaratılır ve işletme dikkat çeker, müşteri kazanır.

Şemsiye – Panama Branda

Şemsiye Fiyatları Ne Kadar

Şemsiyeler, büyüklüğüne göre fiyat seçeneklerine sahiptir. Bazı şemsiyeler tekli olarak satılır, bazıları ise gruplar halinde satılır. Tekli şemsiye fiyatına göre, toplu alımlar daha karlıdır. Ev için alınan şemsiyeler her zaman daha uygundur. İşletme için yapılacak şemsiyeler de fiyatlar daha pahalıdır. Şemsiyenin sayısı, malzemesi ve modeli fiyatı etkiler. Yine genişlik ölçüsü de şemsiye fiyatlarını belirleyen bir noktadır. Bazı şemsiyeler de tekerlek sistemi bulunur.

Bu ürünler fiyat açısından ekonomik ürün arayanlar için uygun değildir. Kumandalı olan şemsiyeler, fiyatı daha yüksek olan ürünlerdir. Ayrıca mekânlara dekoratif bir görüntü katması için, şemsiyelere takılan aksesuarlar fiyatı artırır. Ekonomik fiyat tercih edenler daha sade ve şeffaf malzemeden yapılan şemsiyeleri tercih edebilir.

Eğer şemsiye yaptırmak istiyorsanız, öncelikle yaptıracağınız firma ile bir iletişim kurulur. Yaptırılacak olan model, şemsiye sayısı ve rengi ile ilgili bir karar verildikten sonra, firma bir fiyat sunar. Eğer fiyat teklifi uygun gelirse, şemsiye kurulumu hızlı bir şekilde yapılabilir. Montaj işlemi basittir. Şemsiye yaptırmayı düşünüyorsanız, firmamızla iletişim kurarak, detaylı bilgiye sahip olup, şemsiye siparişi verebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?