İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Şile Branda Tente

Şile Branda Tente

Firmamız brandalarda olduğu kadar, tentelerde de kaliteli tasarımlara yönelmektedir. Tentelerin kaliteli ve şık olması, konulduğu alanda dekoratif özellikler sunması son derece önem taşır. Firmamız, Şile Branda Tente her yaşam alanına uygun tente satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Tentelerin teraslar ve kat bahçeleri için önerilen modelleri mafsallı tente tasarımlarıdır. Mafsallı tenteler akrilik kumaşlar ile yapılan ve hava koşullarına karşı […]

Firmamız brandalarda olduğu kadar, tentelerde de kaliteli tasarımlara yönelmektedir. Tentelerin kaliteli ve şık olması, konulduğu alanda dekoratif özellikler sunması son derece önem taşır. Firmamız, Şile Branda Tente her yaşam alanına uygun tente satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Tentelerin teraslar ve kat bahçeleri için önerilen modelleri mafsallı tente tasarımlarıdır. Mafsallı tenteler akrilik kumaşlar ile yapılan ve hava koşullarına karşı son derece dayanıklı olan tente modelleridir.

Firmamız Hızlı montaj ve kurulum hizmeti ile tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Kuruluşumuz, sektörde deneyim sahibi olup, tecrübeli ve bilgili bir ekiple satış ve montaj hizmetini sürdürmektedir. Tente ve branda temininde firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

Branda Tente Pergola Uygun Fiyatlar - Brandacı Tenteci

Branda Tenten Neden Tercih Edilmeli?

Olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi amacıyla dayanıklı malzemelerden üretimi yapılmıştır. Brandanın tercih edilmesinin nedenlerinden bir tanesi de budur. Olumsuz hava koşullarından etkilenilmemesi için tercih edildiğini söylemek mümkündür. Diğer bir neden ise, özellikle restoran, kafe ve iş yerlerinin müşteri potansiyelinin artmasını sağlamak için tercih edilir. Farklı tanınmış dünya markaları, işletmenin marka rengine uygun şekilde branda rengini kendi belirler.

Branda tercih eden firmalar müşterilini olumsuz hava koşullarından korumak ve güneş ışınlarından korumak amacıyla branda kullanımını tercih eder. Hatta soğuk havalarda soğuktan etkilenilmemesi için kapatıldığından dolayı tercih edilir.  Dükkân, kafe, kış bahçesi, köpek kulübeleri gibi korunması gereken yerler için kullanılan üründür. Tente ise brandayı taşıyan çelik, demir iskelete verilen isimdir. Birbirinden farklı kullanım amacına uygunluk sağlayan tente modelleri bulunmaktadır. Birbirinden farklı ve koruyucu özelliğine sahip Şile Branda Tente tarafından temin edilmektedir.

Branda Tentenin Özellikler

Tente kumaşının yerleştirildiği alana branda yerleştirilerek elde ediliyor. Güneş ve yağmurdan en etkili şekilde koruyan tente modellerinden biridir. Sağlam bir iskelet yapısı olmasından dolayı uzun ömürlü kullanım sağlar. Genellikle şeffaf branda ile yapılır. Pek çok alanda kullanım sağlamasından dolayı çok fazla tercih edilen modellerden biridir.

Belirli bir süre kullanıldıktan sonra yağmur ve güneşten kaynaklı olarak deformasyon gibi problemler ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda yeni branda takılarak yeni gibi bir hal alması sağlanabilir. Tente kumaşları arasında en çok tercih edilen branda tente modelleri olmaktadır. Zamanı dolan tente modelleri düzenli olarak değiştirilmelidir. Branda tente modelleri pek çok farklı alanda kullanılıyor. Pek çok alanda kullanması mümkün oluyor. Daha çok kafe ve bahçelere yapılması uygun olarak görülüyor.

Doğru montaj ve işçilik ile motorun kalitesi tentenin ömrünü uzatacaktır. Ancak bu unutulmamalıdır! İlk olarak kullanılan muşamba türü muşamba ömrünü belirler. Kullanılan tente kumaşının kalitesi ne kadar yüksekse, tentenin ömrü de o kadar uzun olur. Son olarak sabit veya dekoratif tentelere ek olarak elektrik sistemi tüm tente modelleri için de kullanılabilir.

Branda Tente Fiyatları

Birçok firma branda tenteyi farklı fiyat aralığında satabiliyor. Mekâna yapılacak branda tentenin metrekare başına fiyat aralığı belirlenir. Tek yapmanız gereken istanbul Beykoz branda tente firması ile iletişime geçmenizdir. Bulunduğunuz yere firma yetkililerimiz gelir. Metrekare aralığı ölçülür. Daha sonra branda ve tente çeşidi örnekleri tarafınıza sunulur. Kataloglar çeşit yönünden oldukça zengin içeriğe sahiptir. Hatta talep edilen renklerde branda tenteler tasarlanır. Özel renkler tercih edilirse onun hazırlanması biraz uzun sürebiliyor. istanbul geneline hizmet veren firmamız oldukça başarılı işlere imza atıyor.

Balkon Tentesi Modelleri Ve Tente Fiyatları - Real Branda

Branda Tente Nerelerde Kullanılır?

Evlerde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Ev balkonlarında, teraslarda, su geçirmez ve gün ışığı alan alanlarda aynı amaçla yapılabilir. Ayrıca en çok tercih edilen alanlar restoranlar ve kahvehanelerdir. Branda tente ise yazın rahatlıkla kullanılabilir ve kışın koruma sağlar. Kafe, restoran, ev balkon, teras, park gibi branda tentelerin birçok alanda yaygın olduğu söylenebilir.

Giderek yaygınlaşan bahsi geçen bu türlerinin avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Şile Branda Tente olarak hizmetlerimiz kapsamında tente yapımında en iyi ortak ürünlerin kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunlardan birini kullanarak bu bölgelerdeki tüm olumsuz hava koşulları geride bırakılabilir. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Verdiğimiz hizmet kaliteden ödün vermeyecek, uzun süreli kullanım ve kaliteli tente kullanımını sağlayacaktır. En uygun fiyatlarla hizmet sunarak kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerin avantajını elde edeceksiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?