İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Silivri Branda Tente

Silivri Branda Tente

Silivri branda tente, tente ve branda satışında önerilen firmaların başında gelir. Brandaların kalın olması, ısıyı ve nemi geçirmemesi son derece önem taşır. Firmamız, kaliteli branda modelleri ile tercih edilen kuruluşların başında gelir. Brandaların kullanım alanları oldukça fazladır. Ürünlerin sergilenmesinde ve gıda maddelerinin kurutulmasında branda kullanımı son derece yaygındır. Eşya taşımacılığında veya gıda maddelerinin nakliyesinde de nakliyat […]

Silivri branda tente, tente ve branda satışında önerilen firmaların başında gelir. Brandaların kalın olması, ısıyı ve nemi geçirmemesi son derece önem taşır. Firmamız, kaliteli branda modelleri ile tercih edilen kuruluşların başında gelir. Brandaların kullanım alanları oldukça fazladır. Ürünlerin sergilenmesinde ve gıda maddelerinin kurutulmasında branda kullanımı son derece yaygındır. Eşya taşımacılığında veya gıda maddelerinin nakliyesinde de nakliyat araçlarının üzerinde branda serilmektedir.

Brandaların soğuktan koruma amaçları kadar, güneş ışığı ve sıcaklıktan da koruma özelliği olmalıdır. Ancak bu sayede ürün nakliyesinde farklı bölgeler arası taşımacılıkta gıda maddelerinin bozulmadan nakliyesi sağlanmış olacaktır. Firmamız, alanında uzman olan kuruluşların başında gelmektedir. Ayrıca fırtına gibi şiddetli rüzgâra karşı da korunaklı olması ve kolay kolay yırtılmaması, brandaların kalitesi ile doğru orantılıdır. Firmamız brandaları, kaliteli ve her türlü hava koşuluna karşı korunaklı malzemelerdir.

Tente Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Silivri branda tente, brandalar kadar tentelerde de kaliteli tasarımları ile tercih edilmektedir. Firmamızın tenteleri her yaşam alanına uygun olan farklı içeriklerde sunulur. Tentelerin ev, iş yeri, pastane ve kış bahçesi olarak kullanılan farklı türleri bulunur. Bu tentelerin her biri farklı tasarımlarda ve konulduğu alana uygun özellikler içermektedir.

Tentelerde rüzgâra dayanıklılık, güneşi ve yağmuru geçirmeyecek özellikler de önem taşımaktadır. Firmamız, her ortam için temizliği kolay, rahat açılıp kapanan tentelerin satışını yapmaktadır. Tentelerin teras, vitrin önleri ve pastane gibi alanlara konulabilecek türleri farklı olmaktadır. Kat bahçeleri ve teraslarda tercih edilen tenteler daha çok mafsallı tentelerdir.

Kumaşları kolay temizlenebilen rüzgâra karşı dayanıklı akrilik malzemelerden üretilen bu tentelerin malzemeleri de paslanmaz özellikler içerir. Tentelerin mekâna şıklık katan unsurları da tercih sebebidir. Güneşlenme teraslarında da mafsallı tente tasarımları tercih edilmektedir. Sağlam alüminyum malzeme kullanımı, zor hava şartlarında da tercih edilmesini sağlamıştır.TENTE MODELLERİ | Akgün Branda |Denizli Brandacılar|Denizli Pergole

Kafe ve Lokantalarda Tercih Edilen Modeller

Silivri branda tente, kafe ve lokantalarda da çok tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Böyle yerler için önerilen tente tasarımları içerisinde körüklü tenteler gelmektedir. Körüklü tenteler, rahat kullanımı ve kolay açılıp kapanması sayesinde pek çok alanda kullanımı yaygınlaşmış olan tentelerdir. Körüklü tentelerin çizgili, düz veya farklı desen tasarımları da bulunmaktadır.

Körüklü tenteler vitrin önlerinde de son derece sıcak duran modellerdir. Körüklü tentelerin birbirinden şık tasarımları içerisinde evlerde kullanılan türleri de bulunur. Yarım daire şeklinde açılıp kapanması, konulduğu alana şıklık ve dekoratif unsurlar katmaktadır. Sıcak ve sevimli ortamlar yaratırken, kötü hava koşullarından da koruması sayesinde son derece tercih edilen tasarımlardır. Firmamızın körüklü tente modellerinin incelenmesi tavsiye edilir.

Kış Bahçelerinde Fonksiyonel Modeller

Kış bahçelerinde fonksiyonel modelleri firmamızdan temin etmek mümkündür. Kış bahçeleri, dört mevsim bahçe kullanımı isteyenlerin tercih edecekleri tasarımlardır. Kış bahçeleri, yaz ve kış doğayla iç içe yaşamak isteyenler için önerilen tente tasarımlarıdır. Açılıp kapanan cam sistemleri ile kullananlara kolaylık sağlayan dış mekân muhafazalarıdır.

Hava koşullarına göre kapanan bu tente kategorileri, şeffaf yapıları ile tabiatla iç içe olmak isteyenlere önerilen modellerdir. Kış bahçeleri, ev, iş yeri veya lokanta bahçelerinde en çok tercih gören tasarımlardır. Bahçe peyzajının önem taşıdığı alanlarda kış bahçesi uygulamaları da talep görmektedir. Firmamızda kış bahçeleri için farklı büyüklüklerde modeller yer almaktadır.

Büyük Organizasyonlar İçin Önerilen Tenteler

Büyük organizasyonlar için önerilen tenteler içerisinde çadır tentelerin ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır. Sirk, fuar gibi alanlar ile şantiyelerde tercih gören tente kategorilerindendir. Çadır tenteler, çabuk kurulabilen tenteler olmaları sebebiyle geniş katılımlı organizasyonlar için önerilen tente kategorileri içerisindedir.

Çadır tentelerin spor tesislerinde de kullanımı yaygınlaşmaktadır. Her türlü teknolojik sistemin de rahatlıkla kurulabildiği alanlar olarak, çadır tenteler her geçen gün daha da rağbet görmektedirÇadır tenteler de farklı ebatlarda olabilmektedir. Firmamız bu konuda zengin içerikli ürünlere sahiptir.

Gelişmiş Satış ve Servis Ağı

Firmamız gelişmiş bir satış ve servis ağına sahiptir. Talep olduğu takdirde Türkiye’nin farklı alanlarına satış hizmetimiz bulunur. Montaj hizmeti de sunan kuruluşumuz, deneyimli ve güvenilir firmalardandır. Kurumsal çalışan firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önem taşımaktadır. Kaliteli branda ve tente modelleri için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?