İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Su Geçirmez Branda Fiyatları

Su Geçirmez Branda Fiyatları

Yaşantımızı kolay ve konforlu hale getiren bir takım materyaller bulunur. Bu materyallerden biri de eski yıllarda çadır olarak adlandırılırken günümüzde branda olarak adlandırılan, özel maddeler içeren kumaş benzeri yapılardır. Brandaların en çok kullanıldığı alanlar kamyonet tarzı araçlardır. Bunun yanı sıra tır benzeri araçlarda da brandalara ihtiyaç duyulur. Dükkân brandaları, şemsiyeler, villa ve balkon bahçeleri gibi […]

Yaşantımızı kolay ve konforlu hale getiren bir takım materyaller bulunur. Bu materyallerden biri de eski yıllarda çadır olarak adlandırılırken günümüzde branda olarak adlandırılan, özel maddeler içeren kumaş benzeri yapılardır. Brandaların en çok kullanıldığı alanlar kamyonet tarzı araçlardır. Bunun yanı sıra tır benzeri araçlarda da brandalara ihtiyaç duyulur. Dükkân brandaları, şemsiyeler, villa ve balkon bahçeleri gibi yapılarda da branda çeşitleri kullanılır. Her bir yapıda farklı tarza sahip olan branda kullanılır ve her birinin özellikleri birbirinden farklıdır. Su geçirmez brandalar bu yapılara özel olarak seçilir. su geçirmez branda fiyatları brandanın kalitesine ve kullanılan ölçüye göre değişim gösterir.

Su Geçirmez Brandaların Özellikleri

Brandalar, yağmur, kar, dolu ve güneş gibi doğa olaylarından korunmayı sağlayan özel yapılardır. Günümüzde bazı alanlarda korunak olarak, hatta yaşantımızı idame ettireceğimiz bir yapı olarak da kullanılan brandalar bulunuyor. Bu brandalar, su geçirmeyen, daha kalın olan, rüzgârdan etkilenmeyen, hava alma özelliğine sahip olan, kolay kurulup kaldırılabilen ve özel yapıya sahip olan brandalardır. Plastik ve naylon özellikleri taşıyan brandalar hem su geçirmez bir yapıya sahip olup, hem de dış mekânı göstermesi açısından da avantaj sağlar. Gölgelik olarak tercih edilen brandalar her türlü kullanıma uygun olan materyallerdir. Branda seçiminde kalite oldukça önemlidir. Hoş ve estetik tasarımlarla dizayn edilen brandalar teras ve balkonlarda rahat ve konforlu bir alan ortaya çıkarır.

Su Geçirmez Brandaların Kullanım Alanları

Su geçirmez brandalar, doğayla iç içe olan alanlarda kullanımı şart olan çadır seçeneklerindendir. Bu bakımdan kar, yağmur gibi ıslaklığı iç kısımlara geçirmemesi şarttır. Bu brandalar kumaş değil, plastikten tasarlanır. Üretim hammaddesi pvc alaşımlı plastiktir. Bu brandalar, kamp çadırı, kış bahçeleri, dükkân önü brandaları, inşaat çadırı, araba brandası, mevsimsel çadır, çardak üstü, teras ve balkonlar, havuz brandası, spor salonu brandası ve araç brandalarıdır. Islaklığın iç kısma geçmesini engelleyen su geçirmez branda fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine özel olarak şekillenir. Brandanın kalitesi, dayanma süresini etkileyen faktörler arasında da bulunacaktır.Branda Çeşitleri Mavi 8-60 m Su Geçirmez Branda Gölgelik Branda

Su Geçirmez Araba Brandaları Fiyatları

Araba brandaları otomobil tarzı araçları doğa olaylarından korumak için kullanılır. Bu brandalar otomobillerin  boyutlarına uygun olarak üretilir ve aracın tamamını kaplar. Kamyonet ve tır gibi araçlar için kullanılan brandalar ise yalnızca bu araçların kasa olan kısımlarını kapatmak ve dış etkilerden korunmasını sağlamak için kullanılır. Kasada taşınan ürünün zarar görmemesi amaçlanan bu işlemde su geçirmez brandalar kullanılırken aynı zamanda bu brandaların dayanıklı olması da gerekiyor. Bu bakımdan branda yaptırırken kalitesinden emin olmak ve hizmet alınacak olan firmaya dikkat etmek gerekiyor. Araba brandalarının fiyatları tasarım ve ölçülere göre değişim gösteriyor.

Şantiye Branda Fiyatları

İnşaatlarda bir süreliğine kullanım amacıyla gerekli olan şantiye brandaları, işçilerin barınma ihtiyacını karşılıyor. Bu brandaların da tıpkı araba brandaları gibi  su geçirmez özelliğe sahip olması gerekiyor. İnşaat şantiyesinde kalan işçilerin hayatlarını idame ettirebilmeleri için yağmur ve güneş gibi doğa olaylarından korunmasını sağlayan bu brandalarda farklı ölçüler de tasarımlar yapılıyor. Su geçirmez branda fiyatları kalitesine ve işçiliğine göre değişim gösterebiliyor.

Havuz Brandaları Fiyatları

Havuz brandaları da su geçirmez yapıya sahip olarak tercih ediliyor. Havuz üstüne farklı renklerde ve şeffaf olarak tasarlanan bu brandalar naylon veya pvc eritimli olarak tercih edilebiliyor. Her materyale özel fiyatları bulunan brandalar, havuzlarda hoş bir dizaynı da ortaya çıkarıyor.

Villa Ve Apartman Balkonlarına Özel Branda Fiyatları

Villa teras ve balkonlarına ve apartman balkonlarına yapılan brandalar temiz olma açısından su geçirmez özelliğe sahip olacak şekilde tercih ediliyor. Özellikle şeffaf tasarımlı olan bu brandalar farklı renklerde de tasarlanabiliyor. Her biri birbirinden güzel olan bu brandalar kullanıldığı alanı daha hoş gösteriyor. Yağmur suyunun iç kısımlara geçmesini engelleyen pvc ve plastik maddeden yapılan brandalar, kaliteli olarak yaptırıldığında yıllarca sorunsuz kullanım sağlanıyor. Firmamız yıllardır branda ve çadır üretiminde kaliteli yapısıyla göz dolduruyor. Firmamızdan her yapıya uygun ve kullanımınıza yönelik branda ve çadır yaptırma hizmeti alabilirsiniz. Branda fiyatları ve diğer özellikleri hakkında bilgi edinmek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?