İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Sultanbeyli Branda Tente

Sultanbeyli Branda Tente

Brandaların çetin koşullarda yollarda, nakliye araçlarının üzerine serildiği düşünülecek olursa, fırtınaya dayanıklı, yırtılmaz modellerin tercih edilmesi önerilir. Firmamız, brandalar ve tentelerde hem kalın hem de ısıyı, nemi geçirmez özellikte olan modellerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Brandaların sadece nem ve rutubeti geçirmeyen özelliklere sahip olması yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda güneş ışınlarını da geçirmemesi brandalardan istenen faydanın […]

Brandaların çetin koşullarda yollarda, nakliye araçlarının üzerine serildiği düşünülecek olursa, fırtınaya dayanıklı, yırtılmaz modellerin tercih edilmesi önerilir. Firmamız, brandalar ve tentelerde hem kalın hem de ısıyı, nemi geçirmez özellikte olan modellerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Brandaların sadece nem ve rutubeti geçirmeyen özelliklere sahip olması yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda güneş ışınlarını da geçirmemesi brandalardan istenen faydanın temini için son derece önem taşımaktadır. Firmamız brandaları her koşulda rahatlıkla kullanılacak ve uzun süre dayanacak kaliteli tasarımlardır.

Mevsim Şartlarından Koruyan Brandalar

Manav, pazar sergilerinde, depolarda ürün muhafazasında, gıda maddelerinin kurutulmasında en çok kullanılan malzemeler brandalardır.  Kaliteli ve sağlam bir yapı malzemesine sahip olması nedeni ile çok kullanışlı ve dayanıklı bir üründür. Hava şartlarına bağlı olarak yağmur, güneş ve fırtına gibi dış etkenlere karşı çok güvenli ve korunaklı bir alan oluşturulması sağlanır. Tüm bu özelliklerinden dolayı Sultanbeyli Branda Tente gibi bir firma sayesinde istenilen ve tercih edilen her yerde kolay ve pratik bir kullanım sağlar. Böylelikle keyifli ve konforlu bir vakit geçirmeyi sunar.

Branda Kullanım Alanları

Tarım ve sanayi de kullanılmasından çok ev ve iş yerlerinin balkon ve camekânlarını süslemesidir. Tentelerde kalite ve fonksiyonel olmasının yanı sıra beklenen bir diğer özellik te estetik tasarımlar olmalarıdır. Konuldukları her alana yakışan tenteler, evler ve bahçeler için farklı, kafeler için farklı özellikler içermelidir. Bu konuda Sultanbeyli Branda Tente firmamız, hizmet alacak olan kişilere bilgi ve teknik destek te sunacak kuruluşların içerisindedir.

Kış Bahçesi Tentesi

Artan doğa bilinci yaşam alanlarında bahçe peyzajına verilen önemi de arttırmıştır. Firmamız, kış bahçesi tasarımlarında her alana uygun büyüklükte olan tasarımları ile tercih edilen kuruluşlardandır. Şeffaf olan yapısı ile dört mevsim bahçe kullanımı yaşamak isteyenler için en çok tavsiye edilen tasarımların başında gelir. Ev ve iş yeri bahçeleri ile restoran ve kafe bahçelerinde de kış bahçesi uygulamaları son dönemlerde tercih gören tente kategorileri içerisindedir.Açılır Tavan Tente Kapatma Kış Bahçesi Modelleri Sistemleri

Branda Çeşitleri

Kafe ve lokanta ile vitrin camlarında kavisli yapıları ile yarım daire şeklinde olan körüklü tenteler son derece şık duracak tasarımlardır. Kolay açılıp kapanması da kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ayrıca, güneş ışıklarını ve yağmuru geçirmeyecek derecede siperlikli yapısı ile hem kullanışlı hem de dekoratif modeller olarak hizmet sektöründe tercih edilmesini sağlamıştır.

Sultanbeyli Branda Tente Firmamız, çok şık tente kategorileri ile satış hizmeti sunmaktadır. Kullanım alanı bakımından çok fazla bir yerde işlem görse de tarım alanı gibi bir alanda da kullanılması gerekiyor ise özellikle fındık zamanı bu tür tenteler kolay bir kullanım sağlar.

Özellikle soğuk hava ya da yağmur, kar gibi durumlar için bir koruma sağlanması gerekiyorsa bunun için üretim yapılmış tente branda modelleri kullanılabilir. Teras, balkon ve veranda gibi yerlerin üstünü örtmek veya kapatmak için branda tente modelleri tercih edileceği gibi bahçe gibi alanlarda da çadır kurulumu için kullanım görevi sağlar.

Tente Modelleri

Tente kategorileri içerisinde körüklü, mafsallı tenteler ile kış bahçesi ve çadır tenteler ilk akla gelenlerdir. Ayrıca, düz ve pergola sistemlerini de tente kategorileri içerisinde saymak mümkündür.

Kafe, pastane ve vitrin camlarında kavisli yapıları ile körüklü tente modelleri son derece şık duran modellerdir. Bu tentelerin evlerde de kullanıldığı görülmektedir. Özellikle hizmet sektöründe gelen müşteriye sıcak bir atmosfer sunan körüklü tenteler, alana şık ve dekoratif özellikler katmaktadır. Rahat açılıp kapanması sayesinde pek çok kişinin ev ve iş yerlerinde tercih ettiği tasarımlardır.

Paslanmaz malzeme kullanımı sayesinde de son derece dayanıklı modellerdir. Mafsallı tentelerin yaşam alanlarına kattığı artılar son derece fazladır. Terasları şık hale getiren bu tenteler, güneş ve yağmur gibi hava koşullarından koruyan tente kategorilerindendir. Mafsallı tentelerin farklı desenleri olabildiği gibi düz modelleri de yer almaktadır. Firmamız, şık mafsallı tenteleri ile tercih edilecek kuruluşların başında gelir.

Branda Fiyatları

Günümüzde branda tente modelleri birçok mekân ve işletme yerlerinde kullanılmaktadır. Bu sebeple oldukça özel ve önemli bir yere sahiptir. Yalnız branda kullanım amacı genel olarak hep aynıdır. Mekânı ve kullanılan ortamı korumak ve kollamak amacı ile kullanılır. Branda fiyat durumu ise istediğiniz ürünün yapı durumuna ve kalitesine göre değişiklik gösterir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?