İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.441,6400
 • EURO
  $1,0821
 • ALTIN
  $48.238,5100
 • BIST
  $181,1000
Sultangazi Branda Tente

Sultangazi Branda Tente

Sultangazi branda tente, branda ve tentelerin satış ve pazarlamasında güvenilir kuruluşlardandır. Tentelerin yaşam alanlarını güzelleştiren etkilerine rağmen, brandalardan beklenen sadece hava koşullarına olan dayanıklılıktır. Brandalar ayrıca, sanayi ve tarım gibi faaliyetlerle uğraşanlar için son derece önem taşımaktadır. Gıda maddelerinin bir yerden bir yere nakliyesinde ya da ürün kurutmada son derece faydalı olan muhafazalardır. Branda seçiminde kaliteli […]

Sultangazi branda tente, branda ve tentelerin satış ve pazarlamasında güvenilir kuruluşlardandır. Tentelerin yaşam alanlarını güzelleştiren etkilerine rağmen, brandalardan beklenen sadece hava koşullarına olan dayanıklılıktır. Brandalar ayrıca, sanayi ve tarım gibi faaliyetlerle uğraşanlar için son derece önem taşımaktadır. Gıda maddelerinin bir yerden bir yere nakliyesinde ya da ürün kurutmada son derece faydalı olan muhafazalardır.

Branda seçiminde kaliteli olmasına dikkat etmek gerekir. Yeterli kalınlıkta olması, ısı, ışık ve nem gibi unsurları geçirmemesi son derece önem taşımaktadır. Ev veya ofis taşımacılığında da nakliye kamyonlarının üzerine korunaklı brandaların örtülmesi önem taşır. Uzak ya da yakın mesafe taşımacılığında brandaların kalite standartlarına uygun olması, hava koşullarına karşı eşyaları korumaya yönelik özellikler içerir. Firmamız, Türkiye’nin farklı bölgelerine branda tedariki yapan işletmelerdendir.

Tentelerin Kullanım Alanları

Sultangazi branda tente, sadece branda satışı yapmakla kalmayıp aynı zamanda tente satış ve pazarlamasını da yapmaktadır. Tentelerin kullanım alanları, brandalardan biraz daha farklıdır. Tenteleri, ev, işyeri ve hizmet sektöründe yer alan kafe ile lokantalarda sıklıkla görmek mümkündür. Tentelerin kullanım alanları başında, kafe ve restoranlar gelmektedir. Buralarda yarım daire şeklinde ve şık görünümlü körüklü tentelere rastlama oranı oldukça fazladır. Körüklü tentelerin kolay kullanımı ve dekoratif görünümleri, pastaneler ve vitrinlerde kullanım oranlarını arttırmıştır.

Firmamız, tente almak isteyen kişi ve kuruluşlara fikir vererek, en doğru tenteyi almasını sağlayacaktır. Tentelerin iş yerleri ile evlerin kış bahçelerinde de farklı türleri kullanılmaktadır. Teraslar için farklı, kamelya ve balkonlar için de farklı tente tasarımları kullanılmaktadır. Firmamız, tentelerin konulacağı yerin iklim ve coğrafi koşullarını da göz önüne alarak müşteriye en doğru tente tercihlerini sunacaktır.

Teraslarda Rahat Yaşam Alanları Yaratmak

Sultangazi branda tente, teraslarda rahat yaşam alanları tesis edecek çok farklı model zenginliğine sahiptir. Son zamanlarda kat bahçeleri ve teraslar, en şık yapı tasarım örneklerini sunmaktadır. Buralarda geçirilecek zaman dilimini arttırmak ta olumsuz dış hava koşullarından koruyan tente tasarımlarına yönelmekle mümkün olacaktır.

Firmamız, teraslar için mafsallı tente kategorilerini önermektedir. Mafsallı tentelerin sağlam mekanizmaları, dayanıklı alüminyum parçaları, en güç hava koşullarına bile dayanıklılık sağlayacaktır. Akrilik kumaş tasarımları ile rüzgâra ve yağışa dayanıklı olan mafsallı tenteler, son derece şık duran dış cephe korumalarıdır. Güneşlenme terasları, lokanta teraslarında da mafsallı tente kullanımı yaygındır. İsteğe bağlı olarak desenli ya da desensiz tasarımları da bulunan tenteler, firmamızda zengin içeriklerde yer alır.

Kış Bahçeleri ve Kamelyalara Olan Talep

Yeşile duyulan özlem, kış bahçesi ve kamelyalara olan talebi de arttırmıştır. Kış bahçeleri, her mevsim oturmaya müsait olan alanlardır. Yeni yapılan müstakil evlerde ve site bahçelerinde kış bahçesi tasarımlarına yer verilmektedir. Tente tasarımları içerisinde de son derece talep gören mekanlardır. Kış bahçe kategorisindeki tenteler, şeffaf yapıları ile ısıyı ve yağışı geçirmeyecek özellikleri nedeniyle dört mevsim yaşam alanı sunan mekânlardır.

Hava koşullarına göre rahatlıkla açılıp kapanan tasarımları, içerisinde oturan kişilere tabiatla iç içe olma imkânı sunmaktadır. Firmamızda kış bahçeleri, çok farklı büyüklüklerde yer almaktadır. Sağlam yapıları ile her ortama uygun olan tasarımlardır. Pastane ve lokantalar da her mevsim bahçe kullanımı isteyen müşterileri için kış bahçesinde ikram ve servis yapma imkânı bulurlar. Kaliteli ve zengin model içeriği için firmamızın kış bahçesi tasarımlarının incelenmesi önerilir.Tente İzmir, Pergola, Tente Branda Sistemleri - Posts | Facebook

Çadır Tentelerin Sunduğu Avantajlar

Çadır tentelerin diğer tente kategorilerine nazaran sunduğu avantajlar içerisinde, geniş katılımlı organizasyonları ağırlama kapasiteleri gelir. Çadır tenteler, sirk, fuar gibi etkinliklerde en çok talep gören tente modelleridir. Şantiyelerde de çadır tenteleri görmek mümkündür. Çadır tentelerin, farklı büyüklüklerde olması, içerisinde her türlü teknolojik sistemin kurulmasına olanak vermesi, tercih edilmelerinin ardında yatan sebeplerdir.

Kapalı spor tesislerinin de pek çoğu çadır tenteler ile kurulmaktadır. Isıtma ve havalandırma gibi teşkilatlar da kurulabilmektedir. Firmamız, çadır tenteleri hem dekoratif hem de fonksiyonel modellerdir. Kalite kontrol aşamalarından geçirilen tenteler, her hava koşulunda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yurdun farklı bölgelerine satış ve kurulum desteği veren firmamız, en kısa sürede montaj hizmetini sunacaktır. Güler yüzlü ve hızlı hizmet veren kuruluşumuz, profesyonel çalışan firmaların başında gelir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?