İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Sürgülü Cam istanbul

Sürgülü Cam istanbul

Evinizin veya iş yerinizin balkonunun sürgülü cam ile kapalı olması birçok dış etkenlere karşı fayda sağlar. Özellikle kar, yağmur, dolu ve fırtınaya karşı oldukça güvenli ve korunaklı bir ortam sağlar. Fakat bu ürünün sizin için kullanışlı olması en büyük etkendir. Bu nedenle kaliteli ve olabildiğince en sağlam bir ürün takılmalıdır. Çünkü ince ve uygun maliyetli bir […]

Evinizin veya iş yerinizin balkonunun sürgülü cam ile kapalı olması birçok dış etkenlere karşı fayda sağlar. Özellikle kar, yağmur, dolu ve fırtınaya karşı oldukça güvenli ve korunaklı bir ortam sağlar. Fakat bu ürünün sizin için kullanışlı olması en büyük etkendir. Bu nedenle kaliteli ve olabildiğince en sağlam bir ürün takılmalıdır.

Çünkü ince ve uygun maliyetli bir ürün takıldığında dışarıdan gelen herhangi bir etkene karşı daha çabuk kırılabilir ve çatlayıp hasar görebilir. Tüm bu sebeplerden dolayı sağlam, dayanıklı, korunaklı ve kaliteli bir cam taktırılmak isteniyorsa sürgülü cam istanbul gibi bir firmadan yardım talep edilebilir.

Sürgülü Cam Balkon - Kahveciler Balkon Sistemleri

Sürgülü Cam Nedir?

Artık birçok kişi tarafından tercih edilen ve çok kullanım avantajı sunan sürgülü cam herkes tarafından yoğun ilgi ve talep görmektedir. Bu nedenle günümüzde balkonu olan herkes sürgülü cam taktırmaya başlamıştır. Kullanım açısından kolay ve raylı bir sisteme sahip olduğu için her açıdan avantaj sunar. Cam taktırmak isteyenler için öncelikli tercih sürgülü cam istanbul gibi bir firma olmaktadır.

Ürünün temizliği de oldukça kolaydır. Açıp ve kapatması zor değildir. Bu nedenle ürün açısından hiç bir zorluk ve sıkıntı yaşamazsınız. Aynı zamanda sürgülü cam takılan bir balkon her zaman daha gösterişli ve daha kullanışlı olur. Bu nedenle ev ve iş yerlerine sürgülü cam taktırmak en doğru karar olabilir. Çok kullanışlı olmasından dolayı ürün çok talep görmektedir ve herkese kolaylık sunar.

Bunun yanı sıra sürgülü cam sayesinde kişiler kendini huzurlu, rahat ve güvenli bir ortamda hisseder. Aynı zamanda sürgülü cam sayesinde ev ve iş yerleri daha gösterişli ve daha göz alıcı bir şekilde gözükmektedir. Sürgülü cam sayesinde evin değeri de fazlasıyla artar. Bir evin balkonu için en ideal yöntem sürgülü cam olmasıdır. Çünkü bu sistem sayesinde balkon çok avantaj sunar.

Sürgülü Cam Neden Tercih Edilmelidir?

Günümüzde her şeyin değişip gelişmesiyle beraber balkon gibi yerlerinde özel bir şekilde kapatılması veya yenilenmesi için çeşitli yöntemler ortaya çıktı bunlardan biri sürgülü cam olurken diğeri ise katlanır cam olmasıdır. Balkonun cam ile kapanmasının ardından balkon daha kullanışlı ve daha güzel bir görüntüye neden olur. Eve dışardan gelecek herhangi bir zararı camlar ön planda olduğu için önler.

Bu cam sistemleri sayesinde gürültüden, tozdan, polenden ve çoğu dış etkene karşı korunmuş olursunuz. Aynı zamanda bu ürün ısı ve ses yalıtımı açısından da çok avantaj sağlar. Özellikle kış ayında soğuk havadan korunmaya yararken, yaz ayında da sıcaktan korunmaya fayda sağlar. Bu nedenle balkonu olan her evin imkânlar doğrultusunda sürgülü cam istanbul gibi bir firma ile kapatılması en doğru ve en iyi karardır. Çünkü günümüzde en ideal ürün olarak sürgülü cam tercih edilmektedir.

 

Sürgülü Cam Çeşitleri Nelerdir?

Sürgülü cam sistemleri hem renklerine göre hem de kalınlıklarına göre farklılık gösterebilir. Bir balkon camının en ideal kalınlığı 8 mm ve 10 mm olmasıdır. Aynı zamanda camın bir diğer özelliği arasında ise temperli olması bulunur. Temper özelliği nedeni ile camlar düz cam ile kıyaslandığında beş kata kadar daha dayanıklı ve sağlam olabilmektedir. Bu yüzden de bu ürün çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır.

Sürme Cam Balkon | Cam Balkon Merkezi

Sürgülü Camın Avantajları Nelerdir?

Özellikle kış ayında sürgülü cam çok daha fazla avantaj sağlar. Birçok kullanım sebebi ve özelliği bulunmaktadır. Yaz ayında camlar açık bir şekilde kullanılabilir ve istediğiniz zaman zorluk çekmeden kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Dört mevsim kolay bir kullanım özelliği sunar. İklim şartlarından etkilenmeden kış ve yaz aylarında kolay bir kullanım sağlar. Fırtına, kar ve yağmur gibi durumlara karşı koruma avantajı sunar.

Yaz aylarında ne kadar rahat ve iyi bir şekilde balkon kullanılabiliyorsa, kış ayında da balkon camlarının kapalı olması sebebi ile rahat bir şekilde kullanılabilir. Kış ayında çamaşır kurutmak çok zor ve zahmetlidir. Özelliklede ev içerisinde çamaşırın kurutulması sağlık açısından zararlı olabilir. Bu nedenle sürgülü cam sayesinde bu dert ve sorun ortadan kalkar. Balkonda çamaşırlar rahat bir şekilde kuruma sağlarken, hem ev ortamı işgal edilmemiş olur, hem de sağlığınız tehlikeye girmemiş olur. Bu nedenlerden dolayı firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?