İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Sürgülü Cam Sistemleri Kadıköy

Sürgülü Cam Sistemleri Kadıköy

Sürgülü Cam Sistemleri Kadıköy Cam balkonunun sürgülü olması nedeniyle eviniz veya iş yeriniz herhangi dış etkenlere karşı ve iklim olaylarına karşı yağmur, dolu, fırtına ve kar gibi durumlara göre daha korunaklı ve güvenli olur. Yalnız bu sistemin iyi olabilmesi için kaliteli ve sağlam bir ürünün takılması gerekir. Çünkü daha uygun veya ince bir cam takıldığında herhangi bir etkenden […]

Sürgülü Cam Sistemleri Kadıköy

Cam balkonunun sürgülü olması nedeniyle eviniz veya iş yeriniz herhangi dış etkenlere karşı ve iklim olaylarına karşı yağmur, dolu, fırtına ve kar gibi durumlara göre daha korunaklı ve güvenli olur. Yalnız bu sistemin iyi olabilmesi için kaliteli ve sağlam bir ürünün takılması gerekir.

Çünkü daha uygun veya ince bir cam takıldığında herhangi bir etkenden dolayı kırılabilir ve çatlayabilir. Bu yüzden iyi, sağlam, kaliteli ve güvenilir bir cam taktırılacak ise sürgülü cam sistemleri Kadıköy gibi bir sektörden yardım alınabilir.

Sürgülü Cam Balkon Nedir?

Günümüzde artık bu sistem sayesinde herkes sürgülü cam kullanmaya başlamıştır. Kullanışlı ve raylı bir sisteme sahip olduğu için kullanım gayet kolaydır. Cam taktırmak isteyen herkes tarafından sürgülü cam oldukça ön plandadır.

Ürünün temizlik durumu, açma ve kapama da zorluk çıkarmadığı, temizlik açısından da zor olmadığı için bu model en ideal ürünler arasında yerini almaktadır. Ayrıca sürgülü cam balkon görüntü açısından da çok estetik bir görüntüye sahip olup, oldukça kullanışlı bir ürün olmaktadır. Bu nedenle evlerine ve iş yerlerine sürgülü cam taktırmak isteyen herkes sürgülü cam sistemleri Kadıköy gibi bir firmadan destek alabilir. Çok kullanışlı olması açısından ürünü kullanan herkes kendini çok avantajlı hissedebilir.

Aynı zamanda sürgülü cam sayesinde kişiler kendini huzurlu, rahat ve güvenli bir ortam içerisinde hissedebilir. Ayrıca sürgülü cam balkon sayesinde ev ve iş yerleri daha dikkat çekici ve güzel gözükmektedir.

Bu nedenle sürgülü cam balkon sayesinde evin maddi açıdan değeri de yüksek olabilir. Bir evin balkonu için en önemli konu sürgülü cam balkon olmasıdır. Çünkü balkonu sürgülü cam ile çevrilmiş olması nedeni ile her yönden daha fazla avantaj sağlar. Fazlalık eşyalar için de depo görevi görebilir. Özellikle çamaşırların yaz ve kış aylarında balkonda kurutulması en önemli detaydır. Çünkü kış ayında bir ev içerisinde çamaşır kurutmak yerine sürgülü cam sayesinde balkonda kurutmak daha sağlıklı ve daha iyidir.

Sürgülü Cam Balkon Neden Tercih Edilmelidir?

Günümüzün koşulları gereği ile balkon özelliği ve ayrıcalığından faydalanmak için iki türlü sistem bulunmaktadır. Bunların biri sürgülü cam özelliği olurken, diğeri ise katlanır cam olmasıdır. Balkonun cam özelliğine bürünmesi sayesinde ev daha güzel bir görüntüye sahip olurken, eve herhangi bir zarar gelmesi durumumda camlar koruma sağlar.

Ayrıca bu tür balkon sistemleri sayesinde hem gürültüden uzak, hem toz ve polenden etkilenmeyerek, hem de gürültü kirliliğinden rahatsız olmayacak şekilde rahat bir hayat sürdürebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürün ısı ve ses yalıtımına karşı çok güçlü olduğu için kullanım açısından da avantaj sunar. Kış aylarında soğuk havadan korunmayı sağlarken, yaz aylarında da güneşten korunmak için fayda sağlar. Bu yüzden balkon bulunan her ev için en kullanışlı ve en ideal ürün sürgülü camdır.

Sürgülü Cam Balkonun Avantajları Nelerdir?

Yaz aylarında camlar açıkken kullanılabilir ve dilediğiniz zaman camları kolay bir şekilde kapatabilirsiniz, her mevsim kolay bir kullanım özelliği sunmaktadır.

Hava şartlarından etkilenmeden yaz ve kış aylarında kolayca kullanılabilen bir üründür, yağmur, kar ve fırtına gibi durumlara karşı koruma sağlar, yazın nasıl rahat ve özgür bir şekilde balkon kullanılabiliyorsa, kışında aynı şekilde sürgülü cam balkon sayesinde balkon kullanılabilir. Özellikle çamaşır kurutmak açısından oldukça fazla avantaj sağlar.

Bu nedenle kış ayında çamaşırları balkonda kurutarak hem evin odalarını işgal etmemiş olursunuz, hem de çamaşırların balkonda kuruması sağlınız için de daha önemlidir. Bunun yanı sıra çocuğu olan kişiler için en öncelikli tercih sürgülü cam sistemleri Kadıköy olmalıdır. Çünkü bu sayede hem çocuk güvende olur. Hem de çocuğunuz dilediği gibi balkonun tadını çıkararak, orada oyunlar oynayıp, vakit geçirebilir.

Sürgülü Cam Balkon Çeşitleri Nelerdir?

Sürgülü cam balkon sistemleri renk açısından farklı olabildiği kadar kalınlıklarına göre de farklılık göstermektedir. Bir balkonun camı için en ideal kalınlık oranı 8 mm ve 10 mm olmasıdır. Bunum yanı sıra camın bir diğer özelliği ise temperli olmasıdır. Bu temper özelliği sayesinde camlar düz cama oranla beş kat daha sağlam ve dayanıklıdır. Bu nedenle fazlaca tercih edilen bir üründür. Bütün bu durumlar nedeniyle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?