İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Tekne Tentesi istanbul

Tekne Tentesi istanbul

Tekne tentesi istanbul birçok özelliklere sahip olması sayesinde 81 ilden tercih ediliyor. Kaliteli kumaştan üretilen tekne tenteleri geniş modellere sahiptir. Bu sayede tüm yat ve tekne modellerinde güvenle uygulanabilir. Bu profesyonel tenteler maksimum sağlam yapısı sayesinde teknelerde uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Ekonomik fiyat tarifesine sahip olduğundan ayrıca kullanıcılarına daha düşük bir maliyet sunuyor. Tekne […]

Tekne tentesi istanbul birçok özelliklere sahip olması sayesinde 81 ilden tercih ediliyor. Kaliteli kumaştan üretilen tekne tenteleri geniş modellere sahiptir. Bu sayede tüm yat ve tekne modellerinde güvenle uygulanabilir. Bu profesyonel tenteler maksimum sağlam yapısı sayesinde teknelerde uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Ekonomik fiyat tarifesine sahip olduğundan ayrıca kullanıcılarına daha düşük bir maliyet sunuyor. Tekne tentesi kaliteli yapısı sayesinde yağmur, kar yağışı gibi olumsuz hava şartlarında da maksimum düzeyde performans gösteriyor. Kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte monte ve de-monte işlemi sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştiriliyor. Tekne tentesi aynı zamanda geniş renk tonlarına da sahiptir. Bu sayede dilediğiniz tekne tente renk tonunu tercih edebilir ve teknenizde güvenle kullanabilirsiniz.

Tekne Tentesinin Özellikleri

Tekne tentesi istanbul isminden de anlaşılacağı üzere sadece tekne ve yatlarda uygulanan en iyi tente modelleridir. Bu tenteler sayesinde deniz aracınızı her türlü dış etkenlere karşı maksimum düzeyde koruyabilirsiniz. Tekne tentesi olumsuz hava şartlarında teknenizin korunması ve güven içerisinde kalmasını sağlar. Ergonomik ve oldukça şık bir tasarıma sahip olması sayesinde deniz aracınızın daha görkemli bir görünüme sahip olmasını sağlar. Tekne tentesi en kaliteli kumaş malzemesinden üretildiğinden profesyonel branda firmaları tarafından da tavsiye ediliyor. Bu kaliteli tekne brandası teknenize kusursuz bir estetiklik katar. Tekne tentesi en uygun fiyatlı branda modelidir. Bu sayede ekonomik yönden de avantajlı olabilirsiniz. Yat ve tekne tentesi kolayca buruşmaz, yırtılmaz bir özelliğe sahiptir. Uygun alanda ve uygun deniz aracında kullanıldığında kalitesini uzun yıllar boyunca sürdürüyor.

Tekne Tentesinin Avantajları

Tekne tentesi istanbul birçok avantajlar sağlaması sayesinde Türkiye’den yoğun bir şekilde talep görüyor. Uygun fiyata sahip olması sayesinde ekonomik anlamda kullanıcılara avantajlar sağlıyor. Tekne tentesi satın almada ek ücretler ödemeniz söz konusu değildir. Dolaysıyla profesyonel tekne brandasını net bir fiyat tarifesinden kolayca satın alabilirsiniz. Bu deniz aracı brandalarının en önemli avantajlarından biri de birçok tente çeşitlerine oranla uygulanışının daha kolay olmasıdır. Bu sayede ürünü teknenizde tek başınıza da kolayca uygulayabilirsiniz. Tekne tentesi şık bir görünüme sahip olduğundan deniz aracınızda da kusursuz bir şıklık meydana gelmesini sağlıyor. Bu sayede tekneniz kilometrelerce öteden dahi fark edilebilir.

Tekne Tentesinin Fiyat Listesi

Tekne tentesi istanbul fiyat listesi ise her yıl değişkenlik gösterebiliyor. Bununla birlikte tentelerin fiyat tarifeleri firmadan firmaya da farklılık gösterebiliyor. Ancak 2018 yılına bakıldığında 2019-2020 yılında tekne tentelerinin daha uygun fiyat listesinden satışa sunulduğu görülebiliyor. Bu sayede yüksek ödemeler yapmadan dilediğiniz renk ve ebattan tekne tentesi siparişi verebilirsiniz. Tekne tentesinde ödemenizi ayrıca tercihiniz doğrultusunda ürün teslimatı sırasında nakit veya kredi kartınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tekne Tentesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tekne tentesi istanbul satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok detaylar bulunuyor. Ürünün garantili firmadan satın alınması önem arz ediyor. Tekne tentesi satan birçok branda firmaları yer alıyor. Ancak bu firmalardan pek çoğu amatör olarak hizmetler sunabiliyor. Buda beraberinde kalitesiz ve garantisiz tekne tentesi satın alınması anlamına geliyor. Dolaysıyla kaliteli ve garantili tekne tentesi satın almak için profesyonel ve kaliteli branda firması tercih edilmelidir.

Sıfır Tekne Tentesi mi İkinci El Tekne Tentesi mi Daha Avantajlıdır?

Tüm branda modellerinde olduğu gibi tekne tentelerinde de sıfır ve ikinci el olarak satışa sunuluyor. Sıfır tekne tenteleri garantili ve yüksek kaliteli olması sayesinde ikinci el tekne tentelerine oranla daha fazla tercih ediliyor. İkinci el tekne tenteleri ise sıfır tekne tentelerine oranla daha düşük fiyat tarifesine sahip olduğundan ekonomik bağlamda avantajlar sunuyor. Ancak ikinci el tekne tenteleri sıfır tekne tentelerine oranla daha kısa ömürlüdür. Bu bakımdan sıfır tekne tentesi tercih edilmesi tavsiye edilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?