İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Tel Çit Branda

Tel Çit Branda

Brandalar dış alanlarda kullanılan ya da bir şeyin üzerini örtmek için kullanılan malzemelerdir. Bu malzemelerden yapılan branda bazı özelliklere sahip olmalıdır. Bu özelliklerden en önemlileri ışık ve su geçirmez özelliklerdir. Branda kullanımında çok farklı alanlar bulunur. Brandalar havuz, cafe, bahçe ve otellerin açık alanlarında da farklı formatlarda kullanılır. Tel çit branda ise çitlerin üzerini örtmek için kullanılır. […]

Brandalar dış alanlarda kullanılan ya da bir şeyin üzerini örtmek için kullanılan malzemelerdir. Bu malzemelerden yapılan branda bazı özelliklere sahip olmalıdır. Bu özelliklerden en önemlileri ışık ve su geçirmez özelliklerdir. Branda kullanımında çok farklı alanlar bulunur. Brandalar havuz, cafe, bahçe ve otellerin açık alanlarında da farklı formatlarda kullanılır. Tel çit branda ise çitlerin üzerini örtmek için kullanılır. Kullanım alanı olarak bahçeler tercih edilir. Ancak son dönemlerde farklı şekillerde de kullanılabilir. İstenilen ölçü ve ebatta üretilebilen tel çit branda modelleri standart üretim olarak ya da özel olarak üretilerek satılır.

Tel çit Branda Özellikleri Nelerdir?

Tel çit branda kullanımı ile istenilen alanı kapatabilirsiniz. Böylelikle kullanılan alanda rüzgârı kesebilir ve soğuk havalarda da açık alanda oturma imkanı sunar. Tel çit brandalar genel olarak 180 gram ağırlığında üretilir. Bu ağırlığı sayesinde kolay bir şekilde kullanım imkanı yaratır. Kaplama görevi gören bu brandaların koruyucu görevi yüksektir. Üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde leke tutmaz özelliğe sahiptir. Böylelikle yağmur yağmasının ardından üzerinde oluşan kir ya da pislik de kendini temizler. Bunun yanı sıra kolay temizlenebilirdir. İstenilen boy ve ebatta kullanılabilen tel çit branda istenilen renkte üretilebilir. Bu brandaların yanıcı maddelere karşı koruyucu özelliği de bulunur.

Tel Çit Brandanın Tercih Edilme Nedenleri Nelerdir?

Branda yapısı özelliği ile dış hava koşullarında açık alanların rahatlıkla kullanılması için tercih edilir. Sık bir doku ile üretilen tel çit branda modelleri rüzgar kesici özelliği de sahiptir. Otellerin bahçe alanı, evinizin bahçesi, kafe alanı gibi tüm alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Tel çit brandalar hem yaz aylarında hem de kış aylarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Estetik bir görünüme sahiptir ve istenilen renkte de üretilebildiği için şık bir dekorasyon ürünü olarak da tercih edilir. Tel çit branda uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Kesici ve yanıcı maddelere karşı da dayanıklıdır ve dış etkenlere karşı koruma özelliğine sahiptir.

Tel Çit Branda Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Tel çit branda alırken kişilerin öncelikle dikkat etmesi gereken nokta, üretici ya da satıcı firmanın güvenilir olmasıdır. Aksi halde ürünü aldıktan sonra kullanımda bir sorun yaşanırsa firma zararınızı karşılamayacaktır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise ürüne ve model hakkında karar verilmesidir. Tel çit branda kullanım alanı olarak açık alanlarda tercih edilir. Bu yüzden kullanılacak alanda şık bir görüntü de sunmalıdır. Tel çit branda alırken kullanılacak alana uygun bir model ve renkte olmasına özen göstermelisiniz. Tel çit brandanın kaliteli bir malzemeden üretilmesi de önemlidir. Brandanız uzun ömürlü ve kullanışlı olmalıdır. Kısa süre sonra zarar gören tel çit brandalar kişilere maddi zararlar da sunar.

Tel Çit Modelleri Nelerdir?

Tel çit branda standart modeller ve ölçülerde üretilir. Bunun yanı sıra müşterilerin isteğine ve ihtiyacına göre de branda üretimi yapılır. Genel olarak bahçe gibi alanlarda kullanıldığı için yeşil renkte üretile tel çit branda modelleri farklı renklerde de üretilir. 1 metreden istenilen boyda üretilen brandalar aynı şekilde istenilen ebatta da üretilebilir. Tel çit branda modellerinde en az 55 milimetre sıklıkta brandalar üretilir. Bu sıklıklar daha da arttırabilir. Sıklık derecesi arttırıldığı takdirde rüzgarın kesme gücü de artar. Bu kapsamda kişiler ihtiyaçlarına uygun olan en doğru tel çit branda modelini seçerek, açık alanlarda kullanabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
tel çit branda

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?