İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Teleskopik Tente istanbul

Teleskopik Tente istanbul

Teleskopik tente istanbul çeşitli dış ortamlardan ve hava koşullarından korunmayı sağlayan bir üründür. Daha çok yaz aylarında dikkat çektiği için güneşlik olarak da bilinir fakat kullanıcısına bir güneşlikten çok daha fazlasını vaat eder. Tente ilk çıktığı yıllarda çadır, branda ve örtü olarak kullanılıyordu fakat teknoloji geliştikçe daha modern bir hal almaya başladı. Teleskopik tente de […]

Teleskopik tente istanbul çeşitli dış ortamlardan ve hava koşullarından korunmayı sağlayan bir üründür. Daha çok yaz aylarında dikkat çektiği için güneşlik olarak da bilinir fakat kullanıcısına bir güneşlikten çok daha fazlasını vaat eder. Tente ilk çıktığı yıllarda çadır, branda ve örtü olarak kullanılıyordu fakat teknoloji geliştikçe daha modern bir hal almaya başladı. Teleskopik tente de bu modern modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle birçok işletme için teleskopik tente olmazsa olmaz aksesuar ürünleri arasında yer alıyor.

Teleskopik Tente Kullanım Alanları

Teleskopik tente istanbul pek çok farklı kullanım alanına sahiptir. Ev tipi olarak kullanılabilir olduğu gibi işletmeler tarafından kullanılan modeller de vardır. Mağazaların tanıtım ürünlerinin olduğu vitrinlerde,  gıda işletmelerinde, bahçelerde, tarihi mekânların tasarımında da kullanılıyor. Spor sahaları ve oteller de teleskopik tente kullanılarak açık havaların getirileceği olumsuzlukların önüne geçilir. Teleskopik tente sayesinde hem yazın hem de kışın vakit geçirmek çok daha etkili oluyor. Hem yazın hem de kışın doğanın tadını çıkarmak da herkesin çok hoşuna gidiyor.

Teleskopik tentenin kullanım amacı da farklıdır. Sadece ortamı süslemek, tasarım yapmak ve ortama başka bir hava katmak için teleskopik tente kullanılıyor. Ancak en temel kullanım nedeni ise ortamı güneşten ve kardan kurtarmış olmanın ve keyifli anların tadını çıkarabilmek için de kullanılır. Özellikle sigara içme yasağının getirilmesinin ardından kafelerde bu tür bir ürünün olması büyük avantaj sağlıyor. Bu sayede açık bahçeleri ve kapı önlerini daha fonksiyonel ve gösterişli hale getirmek de mümkün oluyor.

Teleskopik Tente Özellikleri

Teleskopik tente istanbul pek çok özelliği de kendisinde bulundurmaktadır. Öncelikle açma kapanma özelliği vardır ve istenince açılır, istenince kapanır. Bunun için uzaktan kumanda ile bir tek düğmeye basmak bunun için c(ve düşünmek gerekir. Havuz başında, teraslarda, balkonlarda ce açık alanlarda kullanılmasının bir diğer avantajı da budur. Fazla yer kaplamazlar ancak tek başına çok büyük işlere yardımcı olabiliyor.. Ortamı olumsuz etkileyen hava şartlarına karşı yüksek oranda dayanıklılık Havuz kenarı, restoran, kafeler, lokantalar, mağazalar, oteller ve daha pek çok yer hem açık alanda hem de kapalı ortamda teleskopik tente kullanıyor. Açık alanlarda kullanılmasının sebebi güneşi, yağmuru, suyu, nemi ve rüzgârı geçirmeme özelliğinin bulunmamasıdır.

Güneş ışınlarına karşı duyarlı olan teleskopik tente aynı zamanda sıcaklığı da ortama iletmiyor. Teleskopik tente su geçirmez özelliği ile yağmuru ya da daha farklı bir ıslaklığı da mekâna indirmiyor. Emici özelliği ile hava şartları ne olursa olsun daima keyif sunuyor. Bu nedenle kişiler açık alan hobilerinden vazgeçmemek için teleskopik tente yaptırıyor.

Her Bakımdan Kolaylık

Teleskopik tente istanbul kullanıcılarına her yönden kolaylık sağlıyor. Temizlerken nemli bezle silinse bile lekeler anında temizleniyor. Islandığı zaman da kuruması bit o kadar kolay oluyor. Genelde monte edilerek kullanıldığı için başka yerlere taşınamıyor fakat şık bir model oluşturulursa gayet kullanışlı oluyor. Modellere kişi kendisi karar veriyor ve bu konuda her şeyden önemlisi kalitedir. Bir ürünün kalitesi ne kadar iyi ise ömrü de o kadar uzun olur.

Teleskopik Tente Fiyatları

Teleskopik tente istanbul fiyatları ürünün kalitesine ve boyutuna göre farklılık gösteriyor. Elbette ki renk ve model de fiyatların belirlenmesinde bir etken oluyor. Ancak teleskopik tente bakarken fiyattan ziyade kaliteye önem vermek gerekiyor. Çünkü bir ürün kaliteli ise uzun süre sahibine masraf yaptırmaz. Bu nedenle daima güvenilir firmaları tercih etmek gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?