İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Tente Branda Fiyat

Tente Branda Fiyat

Tente branda sisteminde dekor yapısına uygun müşterilerin isteklerine uygun olarak üretiyoruz. Özel çalışma gerektiren tentelerdir. Modelleri ve özellikleri oldukça fazladır. Tente brandalar tercih edilme sebebi işletmenin müşterilerin istek ve gereksinimlerini karşılayabilmesi için yaz ve kış mevsiminde üst kısmın kapanır ve açılır olmasını sağlamak için kurulan sistemsel bir yapıdır. Tente sisteminde dekora önem veren müşteriler mimarı […]

Tente branda sisteminde dekor yapısına uygun müşterilerin isteklerine uygun olarak üretiyoruz. Özel çalışma gerektiren tentelerdir. Modelleri ve özellikleri oldukça fazladır. Tente brandalar tercih edilme sebebi işletmenin müşterilerin istek ve gereksinimlerini karşılayabilmesi için yaz ve kış mevsiminde üst kısmın kapanır ve açılır olmasını sağlamak için kurulan sistemsel bir yapıdır. Tente sisteminde dekora önem veren müşteriler mimarı olarak otantik farklı renkler ile zenginleştirilmiş tente modellerine sahiptir. Genelde işletme için dikkat çekici özelliğine sahip entegre sistemleri olarak bilinen dekoratif tente modelleri konuta yada iş yerinize uygun olarak montaj ediliyor. Tente Branda Fiyat olarak uygun satışını yapıyoruz.

Tente Brandaların Özellikleri

Genelde otellerin, cafelerin ve işyerlerinin müşterilerin ilgisini çekmek için ve gereksinimlerini karşılayabilmek için kullanılıyor. Yapı olarak 9esnektir. Su geçilmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Sıcak, soğuk ve yağışlı havaya karşı koruyor. Su geçilmez kumaş yapısı bulunuyor ve paslanmaya karşı korunuyor. Bu sayede boya kullanılarak uzun seneler paslanmadan kullanışlı hale tasarlandı. Düz ve karpuz şeklinde oval olarak üretimi yapılıyor. Daha çok turistlik bölgelerde kullanılıyor. Çünkü açık alanları daha fazla bulunan yerleşim alanlarda işletmeler tente brandaları tercih ediyor. Tente Branda Fiyat olarak piyasanın en uygun fiyat listesine sahibiz. Genel özellikleri oldukça fazla olması kullanım alanlarını artırmaktadır.

Tente Brandaların Çeşitleri

Tente brandalar çeşitlilik bakımından zengindir. Kullanım alanlarına göre aynı işlevi fakat farklı görüntü veriyorlar.

1-) Katlanır Kollu Tenteler: Bu eneler istenilen ölçülerde yapılabiliyor. Her kısma hitap eden tenteler bahçe, teras ve balkon için uygun olarak yapılabilen tente çeşididir.

2-) Eğim Ayarlı Tenteler: Eğimini istediğiniz şekilde ölçülmeyerek ayarlayabilirsiniz. Bu özellikte ki tente mekanizmasına sahiptir. Çevirme kolu sayesinde insan gücü ile güneşi istediğiniz eğimi vererek korunabilirsiniz.

3-) Körüklü Tenteler: Körük sayesinde yan kısımlardan gelen güneş ışınlarını engelleyebilirsiniz. İstenildiği gibi ayarlanabiliyor.

4-) Spotlu Tenteler: Tente istemin yapısına uygun spot yerleştirilerek yapılır. Özellikle bahçeleri aydınlatmak için kullanılır.

5-) Tek Taraflı Tente: İki kısma üzerine monte edilerek yapılarak tek taraflı açılan tente türüdür.

6-) Çift Taraflı Tente: Ayak sistemi bulunan ve üzerine kurulan, iki tarafa açılabilen tente türüdür. Çift taraflı tentelerde ayak sistemi modelleri için de uygulanabiliyor.

Pergola Tente Nedir?

Pergola kelimesi latincedir ve saçak anlamında bilinir. ‘’Pergule’’ kelimesinden gelerek İtalyanca bir kelimedir. İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadede kullanılır. Evrensel bir kelimedir. Pergola tenteler sayesinde bükümlü, yatay ve çatı şeklinde açık olan kısımlar kapatılabilir özelliğine sahiptir. Bu tenteler güneşlik olarak yaz aylarında güneşten korunmanız için açılır ve kapanma özelliği sayesinde sizin dilediğiniz şekilde güneşin açısını ayarlayabiliyor. Yağmurlu havalarda bile sizleri yağmurdan koruyor. Pergola tentelerin çevresi camla kapatılabiliyor. Bu sayede kış aylarına pergola tente altında açık alandaymışsınız gibi hissedebilirsiniz. Bahçenizde soğuktan etkilenmeyecek şekilde kışın keyfini çıkartabilirsiniz. Tente Branda Fiyat olarak pergola tenteler yüksek kalitede üretilip ucuza satılıyor.

En Kaliteli Tente Brandaları Bizden Alabilirsiniz

Tente Brandaları sizlerin dilediği şekilde tasarlıyoruz. Yapacağınız mekana göre farklı renk tonları ve kaliteli malzemelerden oluşuyor. İşletmeler kış sezonunda mekanların dolu olmasına dikkat ederler. Bu yüzden şeffaf brandalı tenteler işletme açısından önem kazanır. Piyasanın en uygun ve en kaliteli brandalarını üretiyoruz ve satıyoruz. Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutarak %100 doluluk oranının sağlanması için şeffaf brandalı tenteleri öneriyoruz. Tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçerek nerede kullanacağınız ve adresinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Uzman personel arkadaşlarımız mekana gelerek keşif yapıyor monte edilmesi için gerekli iskelet kontrol ediliyor ve montaj sağlanıyor. Sizi yormadan kısa sürede şeffaf brandalı tenteler yapılıyor. Firmamızda iletişime geçerek kampanyalı ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?