İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Tente Branda istanbul

Tente Branda istanbul

Tente Branda istanbul, istanbul ve semtlerine hizmet veren kuruluşların başında gelir. Brandaların kullanım alanları ürün taşımacılığı, evden eve eşya nakliyeciliği ve depoculuk gibi alanlarda sıklıkla görülmektedir. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakli sırasında farklı iklim koşullarına bağlı olarak araç içerisinde değişik hava koşullarına maruz kalması söz konusu olacaktır. Bu gibi durumlarda eşyaların ıslanmaması ya da […]

Tente Branda istanbul, istanbul ve semtlerine hizmet veren kuruluşların başında gelir. Brandaların kullanım alanları ürün taşımacılığı, evden eve eşya nakliyeciliği ve depoculuk gibi alanlarda sıklıkla görülmektedir. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakli sırasında farklı iklim koşullarına bağlı olarak araç içerisinde değişik hava koşullarına maruz kalması söz konusu olacaktır.

Bu gibi durumlarda eşyaların ıslanmaması ya da soğuktan zarar görmemesi için kalın muhafazalara ihtiyaç bulunur. Brandalar, eşya ve gıda maddelerinin nakliyesi esnasında ürün özelliklerinin bozulmadan taşınması için son derece gerekli olan örtülerdir. Tentelerin aksine brandaların kullanım alanları daha çok sanayi ve taşımacılık sektöründedir.

Gıda maddelerinin pazar ve manavlarda sergilenmesinde de branda kullanımı yaygın olarak görülmektedir. Tenteleri daha çok yaşam alanlarında görmemiz söz konusudur. Evlerde balkon ve cam önlerinde görürken, vitrinlerin ön kısımları ya da lokantalarda da tentelerin kullanım alanı son derece yaygındır. Firmamız, en kaliteli branda ve tentelerin satış ve pazarlamasını yapan kuruluşların başında gelmektedir.

Tentelerin Kullanım Amaçlarına Göre Seçilmesinin Önemi

Tente Branda istanbul, tente seçiminde de hizmet alacak olan müşterilerine doğru şekilde bilgi verecek işletmelerdendir. Firmamız, uzun yıllar istanbul’un çok farklı noktalarına hizmet götüren kuruluşların başında gelir. Talep halinde Türkiye’nin çok farklı yerlerine de satış ve montaj desteğimiz söz konusudur.

Şirketimizin en önemli misyonu, kaliteli ürüne en hızlı ve uygun fiyatlarla erişimi sağlamak ve en fazla fayda teminini oluşturmaktır. Kalite kontrol aşamalarından geçirilen tentelerin satışları yapılmaktadır. Teknik destek ekibimiz en kısa sürede tentelerin montajını sağlayacak yeterlilikte tecrübe sahibi kişilerdir.

Tentelerin kullanım alanlarına göre seçilmesinin önemi de son derece fazladır. Dükkân vitrinleri ve kafelerde en çok körüklü tente modelleri önerilirken, teraslarda ise mafsallı modeller tercih edilmektedir. Tente modellerimiz arasında düz tenteler, mafsallı tenteler, pergola ve körüklü tente modelleri son derece tercih görmektedir.

Ayrıca, kış bahçeleri ve kamelyalar ile çadır tentelerin kullanım sahası da son derece geniştir. Firmamızda farklı model ve desenlerde çok sayıda tente tasarımı mevcuttur. Kaliteli ve fonksiyonel tente modelleri için firmamızla iletişime geçilmesi tavsiye edilir.

Kafelere Sıcak Bir Hava Getiren Şık Tenteler

Tente Branda istanbul, kafelere oldukça şık ve sıcak bir hava katan tente kategorileri içerisinde körüklü modelleri, ilk sırada önermektedir. Bu tentelerin kavisli olan yapıları kolay açılıp kapanmaları ve farklı desenlerde yer almaları tercih edilmelerini sağlamıştır. Körüklü tentelerin yarım daire şeklinde olmaları, hava koşullarından ortamı muhafaza etmelerine fayda sağlamaktadır.

Tentelerde düz ya da çizgili modeller kadar, farklı renklerde de bulunması çeşit zenginliğimizin bir göstergesidir. Körüklü tente modellerimizde öne çıkan bir diğer özellik de kullanılan parçaların son derece sağlam malzemelerden yapılmış olmasıdır. Havanın neminden paslanmayan ve fırtına gibi çetin hava koşullarından etkilenmemesi, tente modellerimizin kalitesi ile yakından ilgilidir. Tentelerin uzun süre bozulmadan kullanımı, hizmet alan kişilerin müşteri memnuniyetini de olumlu yönde etkileyen unsurların başında gelmektedir.

Kış Bahçelerinin Dekoratif Özellikleri

Kış bahçeleri, yeşil alan kullanımını dört mevsim sağlamaktadır. Son zamanlarda site ve apartman bahçelerinde en şık bahçe peyzaj uygulamaları yapılmaktadır. Kış ve yağışlı bahar aylarında bahçede geçirilen süreler azalmakta ve hatta imkânsız denecek kadar kısa olmaktadır. Her mevsim bahçede oturmak isteyenler için hava koşullarına korunaklı olan tentelerin tercih edilmesi gerekir. Kış bahçeleri bu amaca hizmet eden en şık tente kategorilerindendir.

Kış bahçelerinin şeffaf cam sistemleri, hava koşullarına göre rahatlıkla açılıp kapanmasını sağlayacaktır. Kış bahçeleri modellerimiz de farklı ebatlarda ve son derece dekoratif tasarımlardır. Bu modelleri, ev ve iş yeri bahçeleri ile restoran bahçelerinde de kullanmak mümkündür.

Hava koşullarına dayanıklı olması adına sağlam malzeme kullanılması da önem taşır. Bu nedenle, firmamızın kalite kontrol sertifikası olan kış bahçesi tasarımlarının kullanılması önerilmektedir.Kış Bahçesi – Monte Carlo Tente

Tenteleri Her Alanda Kullanmak Mümkün

Tenteleri son zamanlarda her alanda kullanmak mümkündür. Özellikle, geniş katılımın olduğu etkinlik ve özel günler için açık hava mekân koruyucuları olarak kullanımı yaygınlaşmaktadır. Sirk, oyun parkları ve kapalı spor tesisleri ile şantiye alanları olarak ta çadır tentelerin kullanımı tercih edilir. Firmamızın çadır tente modelleri son derece şık ve kullanışlı tasarımlardır.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?