İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Tente Branda Kadıköy

Tente Branda Kadıköy

Tente Branda Kadıköy, Kadıköy’de hizmet veren kurumsal firmaların başında gelir. Branda satış hizmeti alırken, uygun kalınlık ve rutubeti geçirmeyen tasarımların tercih edilmesi önerilir. Firmamız, branda satış ve pazarlamasında Kadıköy ve semtlerinin dışında da farklı il ve ilçelere hizmet veren kuruluşların başında gelir. Brandaların sadece nem ve rutubeti geçirmeyen özelliklere sahip olması yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda güneş […]

Tente Branda Kadıköy, Kadıköy’de hizmet veren kurumsal firmaların başında gelir. Branda satış hizmeti alırken, uygun kalınlık ve rutubeti geçirmeyen tasarımların tercih edilmesi önerilir. Firmamız, branda satış ve pazarlamasında Kadıköy ve semtlerinin dışında da farklı il ve ilçelere hizmet veren kuruluşların başında gelir.

Brandaların sadece nem ve rutubeti geçirmeyen özelliklere sahip olması yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda güneş ışınlarını da geçirmemesi brandalardan istenen faydanın temini için son derece önem taşımaktadır. Firmamız brandaları her koşulda rahatlıkla kullanılacak ve uzun süre dayanacak kaliteli tasarımlardır. Branda kullanımının yaygın olduğu alanlar, gıda maddesi taşımacılığı, evden eve nakliyat gibi alanlardır.

Firmamız, depolarda ürün serilmesinde de uygun özellikte brandaların satışını yapmaktadır. Brandalardan beklenen bir diğer özellikte zor hava koşullarına dayanıklı olan tasarımların tercih edilmesidir. Fırtına ve rüzgârdan etkilenmeyecek zor hava koşullarında yırtılmayacak olan brandaların kullanılması son derece önemlidir. Firmamız, bu konuda güvenilir satış merkezlerinden biridir.

Şık ve Kaliteli Tente Modelleri

Tente Branda Kadıköy, yaşam alanlarına artı değer katacak, şık olduğu kadar fonksiyonel tasarımları ile de tercih edilen tente satış merkezlerindendir. Tentelerin kullanım maksatları, brandalara yakın olmakla birlikte bazı noktalarda ayrılmaktadır. Tentelerin en çok yaşam alanlarında güneş ve yağmurdan koruma maksatlı kullanılan dış mekân muhafazaları olduğu söylenebilir. Lokanta, kafe, pastaneler ile ev gibi yaşam alanlarında balkon ve teraslarda kullanılan tente modelleri farklı kategorilere ayrılır.

Tente kategorileri içerisinde körüklü, mafsallı tenteler ile kış bahçesi ve çadır tenteler ilk akla gelenlerdir. Ayrıca, düz ve pergola sistemlerini de tente kategorileri içerisinde saymak mümkündür. Kafe, pastane ve vitrin camlarında kavisli yapıları ile körüklü tente modelleri son derece şık duran modellerdir.

Bu tentelerin evlerde de kullanıldığı görülmektedir. Özellikle hizmet sektöründe gelen müşteriye sıcak bir atmosfer sunan körüklü tenteler, alana şık ve dekoratif özellikler katmaktadır. Rahat açılıp kapanması sayesinde pek çok kişinin ev ve iş yerlerinde tercih ettiği tasarımlardır. Paslanmaz malzeme kullanımı sayesinde de son derece dayanıklı modellerdir.

Mafsallı Tentelerin Kullanım Alanları

Tente Branda Kadıköy, üstü açık balkon, kat bahçesi ve teraslarda mafsallı tenteleri önermektedir. Mafsallı tenteler, akrilik kumaşları ile son derece dayanıklı ve hava koşullarına karşı korunaklı tente kategorileridir. Alüminyum içyapıları ile uzun süre bozulmadan kullanım avantajı bulunmaktadır.

Firmamızın mafsallı tenteleri, kalite kontrol aşamalarından geçirilmiş olan güvenilir tasarımlardır. Mafsallı tentelerin yaşam alanlarına kattığı artılar son derece fazladır. Terasları şık hale getiren bu tenteler, güneş ve yağmur gibi hava koşullarından koruyan tente kategorilerindendir. Mafsallı tentelerin farklı desenleri olabildiği gibi düz modelleri de yer almaktadır. Firmamız, şık mafsallı tenteleri ile tercih edilecek kuruluşların başında gelir.

Kış Bahçelerinin Önemi

Kış bahçeleri, son dönemlerde en çok tercih edilen tente kategorileri içerisindedir. Firmamız kış bahçeleri, rahatlıkla açılıp kapanabilen tente sistemleri ile tercih edilen modellerdir. Kış bahçelerinin son dönemlerde bu kadar talep görmesinin en önemli nedeni, yeşile olan ilgi ve önemin artmış olmasıdır.

Artan doğa bilinci yaşam alanlarında bahçe peyzajına verilen önemi de arttırmıştır. Firmamız, kış bahçesi tasarımlarında her alana uygun büyüklükte olan tasarımları ile tercih edilen kuruluşlardandır. Şeffaf olan yapısı ile dört mevsim bahçe kullanımı yaşamak isteyenler için en çok tavsiye edilen tasarımların başında gelir. Ev ve iş yeri bahçeleri ile restoran ve kafe bahçelerinde de kış bahçesi uygulamaları son dönemlerde tercih gören tente kategorileri içerisindedir.

Organizasyonlar İçin Çabuk Kurulan Tente Tasarımları

Geniş katılımları ile büyük alanlara kurulabilecek tenteler içerisinde çadır tenteler, ilk sırada gelecektir. Çadır tentelerin kullanım alanları içerisinde etkinlik çadırları, sirk, fuar ve oyun parkları ilk sırada gelmektedir. Ayrıca spor tesisleri ile şantiye alanlarında da çadır tente kullanımı en çok talep gören modellerdir.

Az maliyetle kısa sürede kurulabilmesi, çadır tentelere olan talebi de arttırmıştır. Firmamız, her büyüklükte ve farklı tasarımlarda çadır tente satış ve montajını yapan firmaların başında gelir. Müşteri ilişkilerine verilen önem gereği güler yüzlü hizmet sunan elemanlarımız, Türkiye’nin farklı yerlerine tente ve branda satış hizmetini sunan kurumsal firmalardandır. Profesyonel hizmet için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.Yıldız Tente | Gazebo Çadır, Portatif Katlanabilir Çadır Çardak Tente

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?