İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Tente İmalatı istanbul

Tente İmalatı istanbul

Tente imalatı istanbul ürünleri bulunduğu yerin güneşten, yağmurdan ve rüzgar şeklindeki hava durumlarından korunmayı sağlar. Kumaş ya da bez gibi yapılardan üretilir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte katlamalı ürünleri, rulo ürünleri ve aç kapa ürünleri bulunur. Dış etkenlerden korunmayı da sağlayan farklı bir yapısı bulunur. Ancak temelinde güneşlik formunda yer alır. Öncelikle güneşten korunmak amacı ile […]

Tente imalatı istanbul ürünleri bulunduğu yerin güneşten, yağmurdan ve rüzgar şeklindeki hava durumlarından korunmayı sağlar. Kumaş ya da bez gibi yapılardan üretilir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte katlamalı ürünleri, rulo ürünleri ve aç kapa ürünleri bulunur. Dış etkenlerden korunmayı da sağlayan farklı bir yapısı bulunur. Ancak temelinde güneşlik formunda yer alır. Öncelikle güneşten korunmak amacı ile üretilmiş olan bu ürün zaman geçtikçe fonksiyonel olarak da kullanım alanında bir genişleme meydana gelir. Şu anda ise özellikle de işletmeler için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Oteller, restoranlar gibi birçok hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılan bir sistem olur.

Tente Çeşitlerinin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Tente imalatı istanbul ürününün birçok farklı çeşidi bulunur. Bu nedenle de birçok farklı kullanım alanları da yer alır. Bazı tente çeşitleri mağazalarda ve işletmelerde kullanılabilen ürünlerdir. Bu ürünler genel olarak kollu sisteme sahip olan ürünlerdir. Sabit bir yapıya sahip olması nedeni ile bazı tenteler balkonlarda, pencerelerde, teraslarda ya da dükkânlarda kullanılır. Katlamalı olan çeşitler ise genellikle bahçe, restoran, havuz başı gibi alanlarda tercih edilerek kullanılır. Motor eklenerek kullanılan çeşitler ise kumanda panelleri ile uzaktan kontrol edilebilir.

Bu nedenle de tercih edilen ürünler arasında yer alır. Körüklü olan çeşidi ise dekoratif amaçlı olarak kullanılan ürünler arasında yer alır. Bu ürünler mağazalarda, butiklerde ve otellerde en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kasetli olarak bilinen ürün ise vitrinlerde tercih edilir. Ön cephenin korunması amacı ile tercih edilir. Çift açılır bir sisteme sahip olan ürünler ise iki yana doğru açılan bir sisteme sahip olur. Bu ürün genellikle okullarda, camilerde, kafelerde tercih edilir. Hem manuel hem de motorlu sistemi olan bir ürün çeşididir. Her alan için uygun olan bir ürün çeşididir. Bu nedenle de en fazla tercih edilen ve en fazla kullanılan ürünler arasında yer alır. Çünkü her kullanıma uygundur ve herhangi bir sorun yaşanma durumu da olmayan bir üründür.

Tente Neden Tercih Edilir?

Tente imalatı istanbul birçok alanda tercih edilir. Ürün hem dekorasyon açısından katkı sağlar hem de açık havası bulunan alanlar için büyük oranda konfor sağlar. Temelinde güneşten ve yağmurdan korumak vardır. Ancak her türlü hava koşuluna karşı tam koruma sağlar. Özellikle de iç mekânlarda sigara içiminin yasaklanması ile birlikte daha fazla kullanılmaya başlandı. Bu sayede açık alanlar ve bahçe kullanıma uygun bir hale gelir. Kamelya, havuz başı ve teras gibi alanlarda da sıklıkla tercih edilir. Hem yazın hava şartlarından hem de kışın hava şartlarından korunmayı sağlayan bir ürün çeşididir. Hem konfor hem de koruma sağlayan bir ürün çeşididir.

Kullanım Alanları Nerelerdir?

Tente imalatı istanbul kullanım alanı oldukça geniş olan bir ürün şeklidir. Hem ev tipi hem de endüstri tipi bulunan bir üründür. Butiklerde, vitrinlerde ve mağazalarda tercih edilir. Herhangi bir yapı ruhsatı gerekmeden kullanılabilen bir üründür. Otellerde, spor tesislerinde oldukça yoğun bir şekilde tercih edilir.

Çeşitleri Nelerdir?

Tente imalatı istanbul farklı çeşitleri bulunan bir üründür. Pergola sisteme sahip olan ürünleri ve mafsallı olan çeşidi en fazla tercih edilen ürünler arasında bulunur. Korumalı, kumandalı, otomatik, motorlu ve çift taraflı çeşitleri de bulunur. Cam sürgülü olan çeşidi de oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen ürünleri arasında yer alır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?